999 rezultate për

selman

E rëndë, pejani humb dorën në vendin e punës Policia e Kosovës raporton se një person derisa ishte duke punuar në një kompani, në rrethana të panjohura është lënduar
Skënder Gega befason me formacionin, Hoxha e nis titullar derbin ndaj Tiranës Edhe 2 orë na ndajnë nga derbi kryqytetit mes Partizanit dhe Tiranës, e cila do të luhet në ‘’Selman Stërmasi’’ shkruan,
10 000 dollar nga bastet! KPK shkarkon prokurorin Selmani (FOTO LAJM) Komisioni i Pavarur i Kualifikimit ka publikuar sot vendimin për të shkarkuar nga detyra prokurorin Artur Selmani. Ve
Ky është 24-vjeçari shqiptar, që bën shqiponjën si kampion në WWE (FOTO LAJM) Gzim Selmani është mundësi shqiptar, i famshëm në botë pasi rrëmbeu titullin kampion në RAW, WWE. Shqiptari, i cili n
Tifozët e Tiranës pushtojnë "Selman Stërmasin" dhe godasin lojtarët Një person ka mbetur i plagosur lehtë gjatë mësymjes në fushë, të disa tifozëve të Tiranës, pas ndeshjes Tirana-Kukësi.
"Po bëhet nami", shpërthejnë flakët te pallati pranë Selman Stërmasit (VIDEO) Një zjarr i fuqishëm ka rënë në katet e fundit të një pallati në ndërtim në Tiranë. Sipas një videoje të shpërndarë n
Katastrofë për Tiranën, mposhtet nga Laçi në “Selman Stërmasi” Laçi vazhdon të jetë mrekullia e këtij sezoni. Kurbinasit, në javën e tetë të Superiores, fituan ndaj Tiranës në transfe
Selmanaj: Teuta dhe Vjosa duhet të përjashtohen nga LDK Driton Selmanaj, deputet i LDK-së, ka thënë se çdo deputet që del kundër vendimeve të partisë, duhet të largohet nga par
Cerëmoni gala, Hilton hap hotelin më të ri në Tiranë (FOTO LAJM) Grupi prestigjoz Hilton (NYSE: HLT) celebroi dje hapjen e hotelit të parë në Shqipëri - Hilton Garden Inn Tirana. Cer
Tifozët i vënë “flakën” stadiumit, nami në Selman Stërmasi Pjesa e dytë në stadium ka nisur plot zjarr. Guerrilsat i kanë vënë "zjarr" anës së tyre duke skuqur tërë tërë sekto
Përlotje në Selman Stërmasi, tifozët nderojnë vogëlushin e ndarë nga jeta (VIDEO) Një ngjarje shumë emocionuese dhe e prekshme ka ndodhur në fillimin e ndeshjes në Selman Stërmasi. Nuk mund të mungo
Derbi kryeqytetas, policia "blindon" Tiranën Sonte në mbromje, ora 19:45 do të zhvillohet sfida e shumë pritur mes Tiranës dhe Partizanit. Kjo super-sfidë pritet
30 persona do të intervistohen për dëbimin e mësuesve turq, mes tyre edhe Thaçi Komisioni Hetimor Parlamentar për zbardhjen e deportimit të gjashtë shtetasve turq që ndodhi në mars të këtij viti, do t
Selmanaj: Teuta Rugova rrezikon të përjashtohet nga LDK Deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Driton Selmanaj, teksa ka folur rreth pjesëmarrjes së Teuta Rugovës në seancë
Ndizet Superiorja, Tirana e Teuta premtojnë spektakël Kategoria Superiore do të vijojë sot me ndeshjen e parë të javës së dytë. Java e parë ka lënë shumë për të dëshiruark
Finalja e Superkupës mes Skënderbeut dhe Laçit, ja çmimet e biletave Ditën e nesërme në stadiumin “Selman Stërmasi” do të zhvillohet Superkupa e Shqipërisë. Në fushë do të zbresin skuadra e
Koha kur Deputeti Selmanaj hidhte vallen me asamblin Shota (FOTO LAJM) Deputeti i LDK-së dhe ish-analisti politik, Driton Selmanaj, del të jetë më shumë se kaq. Selmanaj, i cili në LDK hyri n
Selmani: VMRO-DPMNE po bllokon Ligjin për Mediat Kryetari i SHGM-së, Naser Selmani sot ka deklaruar se janë të brengosur sepse partia opozitare VMRO-DPMNE, përmes debati
Goli i Selmait apo Mockës, kush nga golat e portierëve ishte më i bukur? (VIDEO) Portieri i Laçit, Gentian Selmani, përveç aftësive fantastike që ka treguar gjatë viteve në katërkëndëshin e portës, son
Çudira me politikanë shqiptarë, Veseli ka 15 këshilltarë Deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Driton Selmanaj në seancën e Kuvendit të Kosovës ka reaguar ashpër lidhur me