E FUNDIT/ Zhbllokohet sfida, Monchengladbach-Man City (VIDEO)
999 rezultate për

selman

Tifozët e partizanit "pushtojnë" rrugët e Tiranës, nisen drejt Selman Stërmasit (VIDEO) Tifozët e Partizanit janë organizuar të gjithë për të shkuar drejt stadiumit "Selman Stërmasi", në vigjilje të derbit të
Partizani-Tirana, avullojnë biletat në derbi Interesim i jashtëzakonshëm për të ndjekur në shkallët e stadiumit Selman Stërmasi supersfidën e kësaj fundjave Partizan
Derbi Partizani-Tirana, të kuqtë publikojnë çmimet e biletave Partizani ka bërë publike çmimet e biletave që pritet të dalin në shitje për të ndjekur nga shkallët e stadiumit Selman
Komuniteti Mysliman shpërndan 500 mijë euro ndihma para muajit të Ramazanit Në prag të Muajit të Bekuar të Ramazanit, Komuniteti Mysliman i Shqipërisë në bashkëpunim me Qendrën Bamirëse dhe Humani
“E shante dhe e keqtrajtonte”, fqinjët mbështesin djalin që vrau babain Selman Alija, i cili u arrestua nga Policia e Tiranës për vrasjen e babait të tij Fejzi Alija është shfaqur në Gjykatën
“Gruan tënde do ta ndajmë bashkë”, si e vrau djali babain me çekiç Selman Alija, i cili u arrestua nga Policia e Tiranës për vrasjen e babait të tij Fejzi Alija është shfaqur ditën e sotm
Rrëfimi i pazakontë i deputetit, ja kur e pashë për herë të fundit Ukshin Hotin Deputeti i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Rasim Selmanaj, ka folur për ditën e fundit kur e kanë parë të gjall
Tifozët e Partizanit ndezin derbin (VIDEO) Partizani është udhëtues në derbin e sotëm, kështu që mbështetja në stadium pritet të jetë më e vogël për të kuqtë.
Tifozët e Tiranës ndezin derbin, nisen drejt Selman Stërmasit (VIDEO) Dhe më pak se dy orë na ndajnë nga derbi i shumë pritur i kryeqytetit mes Tiranës dhe Partizani e cila do të zhvillohet
Blindohet kryeqyteti, polica merr masa për derbin Në zbatim të ligjit Nr. 108/2014 “Për Policinë e Shtetit”, Ligjit Nr. 79/2017, për “Sportet” Drejtoria Vendore e Policis
Derbi i shumëpritur Tirana-Partizani, luhet për titull dhe Europën Sot në orën 18:00, në "Selman Stërmasi", Tirana e Partizani do të zbresin në fushë për të kërkuar suksesin. 15 ndeshj
Gol në sekondat e fundit, Tirana i prish festën Luftëtarit në Selman Stërmasi Luftëtari dhe Tirana u ndanë me një barazim 1-1, në sfidën e javës së 22-të. Albano Aleksi zhbllokoi shifrat që në m
Ndeshja me emocion në Selman Stërmasi, Tirana dhe Teuta ndahen në paqe Në “Selman Stërmasi” u luajt ndeshja Tirana-Teuta e vleshme për javën e 20-të të Kategorisë Superiore. 45 minutat e para
Cungu: Nuk arritëm ta çanim Laçin, Selmani na mohoi fitoren Kukësi barazoi pa gola me Laçin në një ndeshje shumë të vështirë. Edhe pse verilindorët ishin të hedhur në sulm nuk arri
Tirana-Flamurtari, mbyllet pa gola pjesa e parë në Selman Stërmasi Është mbyllur pa gola pjesa e parë mes Tiranës dhe Flamurtarit e cila po zhvillohet në Selman Stërmasi, shkruan Albeu.co
Mjekët e QKUK-së nisin grevën 24 orëshe Punëtorët e Qendrës Klinike Universitare të Kosovës sot kanë filluar grevën nga ora 7:00, cila do të zgjasë 24 orë. A
Sot në orën 18:00 supersfida Partizani-Kukësi, luftë për kreun Partizani do të presë sot në Selman Stermasi Kukësin një supersfidë e cila do të zhvillohet në orën 18:00, shkruan Albeu
Mbyllet pjesa e parë në "Selman Stërmasi", Tirana dyfishon shifrat ndaj Kastriotit Tirana ka dyfishuar rezultatin ndaj Kastriotit në sfidën që po luhet ne Selman Stërmasi. Për Tiranën Greca ka shënu
Zhbllokohet sfida në "Selman Sterëmasi", Tirana kalon në epërsi Është zhbllokuar sfida në Selman Stërmasi, Tirana ka kaluar në epërsi ndaj Kastriotit, shkruan Albeu.com. Për Tiran
E rëndë, pejani humb dorën në vendin e punës Policia e Kosovës raporton se një person derisa ishte duke punuar në një kompani, në rrethana të panjohura është lënduar