999 rezultate për

selman

Partizani-Laçi, të hënën në Elbasan Arena, klubi i kuq shpjegon arsyet e ndryshimit të axhendës Një nga sfidat më të rëndësishme të javës së 13-të ajo mes Partizanit dhe Laçit do të luhet të hënën në orën 18:00 edhe
Kishin mbjellë kanabis në banesë, pranga dy shqiptarëve në Angli Autoritetet policore britanike kanë arrestuar dy shqiptarë të cilët kishin mbjellë kanabis sativa. Ata kishin marrë n
EKSKLUZIVE/ Gentian Selmani tregon si e priti ftesën nga Reja: Perlat Musta më jep këshilla çdo prag ndeshje Portieri shqiptar, Gentian Selmani, i cili këtë sezon iu bashkua skuadrës turke të Menemenspor, duke u larguar pas 5 sez
Digjet nga 10 mijë USD të fituara në lloto, KPA vulos shkarkimin e Selmanit Kolegji i Posaçëm i Apelimit ka marrë vendimin sot për të shkarkuar përfundimisht, prokurorin e Prokurorisë së Përgjiths
Selmani ka lënë grumbullimin me Kombëtaren Gentian Selmani ka lënë grumbullimin me Kombëtaren e Shqipërisë, teksa ditën e sotme është nisur drejt Shqipërisë, për t
'Tirona Fanatics' shpjegon koreografinë në derbi Tifogrupi "Tirona Fanatics" kanë shpjeguar idenë e koreografisë që tërhoqi vëmendjen e madhe në derbin kryeqytetas ndërm
Gjak, grushte e shkelma: Çfarë nuk u pa gjatë përplasjes së tifozerive në "Selman Stërmasi" (FOTO LAJM) Një ngjarje e paprecedentë ka ndodhur në prag të sfidës mes Tiranës dhe Partizanit. Tifozeritë e të dyja skuadrave ja
Përleshja mes tifozëve te "Selman Stërmasi", 9 të proceduar Policia e Tiranës ka proceduar 9 persona të cilët kanë ushtruar dhunë gjatë ndeshjes së futbollit Tirana-Partizani, zhvi
Tensioni në 'Selman Stermasi', FSHF thërret policinë e forcat speciale në stadium Përplasjet e dhunshme mes tifozerive të Tiranës dhe të Partizanit kanë shkaktuar kaos që një orë para fillimit të derbit
Kaos në 'Selman Stermasi', tifozët përleshen 1 orë para derbit (VIDEO) Kur pritej që derbi mes Tiranës dhe Partizanit të dhuronte spektakël në fushë dhe në tribuna, ka ndodhur krejt e kundërt
Shiten të gjitha biletat për ndeshjen Tirana-Partizani Të gjitha biletat për të parë derbin e kryeqytetit Tirana-Partizani janë shitur në sportele. Ndeshja e cila do të luh
Biletat drejt fundit, "Selman Stërmasi" do të mbushet plot në derbin kryeqytetas Të dielën në orën 19:00 do të luhet derbi i parë i këtij sezoni mes Tiranës dhe Partizanit. Pritet që stadiumi “Selma
I mori jetën babait, Gjykata lë në fuqi dënimin me 21 vite burg për Selman Aliajn Gjykata e Apelit të Krimeve të Rënda lë në fuqi dënimin me 21 vite burg për Selman Aliaj i cili akuzohet se vrau babain
Cikalleshi vazhdon formën e mirë, shënon tjetër gol në Turqi Sokol Cikalleshi po kalon një moment mjaft të mirë në karrierën e tij, duke qenë se është kthyer në një golashënues në n
PRAPASKENAT/ Nuk pranoi të luante kundër Francës, zbulohet pse u largua Berisha nga Kombëtarja Etrit Berisha është larguar dje nga grumbullimi dhe vendin e tij e ka zënë pas pasdites së djeshme Gentian Selmani. “
Franca, "stërvitje" me me U21: Për fat ishte miqësore Edhe pse një miqësore, duhet gjithmonë për të provuar lojtarë dhe për të fituar besim, por Shqipëria U-21 e Alban Bushit
Sfidon Flamurtarin, Partizani "kursen" tifozët Partizani rikthehet të luajë në shtëpi pas një sezoni. Të kuqtë luajnë takimin e parë në "Selman Stërmasi" në këtë sezon
Vrau babanë me çekiç dhe e hodhi në liqen, i riu shqiptar rrëfen krimin Vrau babanë dhe i hodhi trupin në liqenin e Farkës, dënohet me 21 vite burg Selman Alija. Gjykata për Krime të Rënda e k
E BUJSHME/ Portieri i Laçit transferohet te ky ekip turk Portieri i Kombëtares, Gentian Selmani është transferuar në klubin e Kategorisë së Dytë turke, Menemenspor. Pas katë
Partizani gati për aventurën Europiane, cakton stadiumin dhe çmimet e biletave Tashmë është zyrtare. Partizani-Qarabak do të luhet në "Selman Stërmasi". Lajmi është konfirmuar nga faqja zyrtare e