999 rezultate për

selimi

Selimi: VV mbështet ndryshimin e misionit të FSK-së Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Rexhep Selimi duke folur për transformimin e FSK-së në Ushtri ka thënë se partia ku ai
Getoar Selimi tregon çfarë urren më shumë Reperi i njohur, Getoar Selimi, ka publikuar në rrjetin social Instagram një foto ku shfaqet i ulur në një divan duke pr
A po kërcënohen deputetët për të votuar Demarkacionin? Ja se çfarë thotë Selimi i VV-së Deputeti i Vetëvendosjes, Rexhep Selimi deklaron se po bëhen presione të ndryshme vetëm për t'i detyruar ata që të votoj
Selimi: Kemi presion që të votohet Demarkacioni Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Rexhep Selimi, ka deklaruar se po bëhet presion në të gjitha format që të votohet dema
VV ndihet e rrezikuar nga Specialja Deputeti i Lëvizjes "Vetëvendosje", Rexhep Selimi, ka paralajmëruar se rikthimi i Demarkacionit do rikthejë gazin lotsje
Shpend Ahmeti, Albin Kurti dhe Rexhep Selimi vizitojnë Ramush Haradinajn në Francë Deputetët e Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti dhe Rexhep Selimi, si dhe kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti kanë vizit
Selimi: Vuçiç dhe Thaçi po e përgatisin ndarjen e Kosovës! Një tren e nisi Serbia edhe e pamë deri ku ra Qeveria, paramendoni me hy me tanke, qeveria i hypë traktorit e drejt për
Ish-shefi i policisë: Kur isha unë drejtor kishte policë të përfshirë në korrupsion Ish-shefi i Policisë së Kosovës, Behar Selimi, lidhur me arrestimin e 59 policëve të dyshuar për korrupsion, ka kërkuar
Selimi reagon ndaj ministres ruse: Kosova është më pak kriminale se Rusia Koordinatori i Zyrës së Korporatës së Sfidave të Mijëvjeçarit të Qeverisë së Kosovës, Petrit Selimi, ka reaguar ndaj zëd
Të rifillojnë hetimet për vdekjen e Astritit Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Rexhep Selimi, ka kërkuar rifillimin e hetimeve nga e para për vdekjen e aktivistit As
Rexhep Selimi: Ja pse Britania refuzoi hetimin e vdekjes së Astrit Deharit Dje, Ambasada Britanike në Kosovë i është përgjigjur negativisht kërkesës së Ministrisë së Drejtësisë që “Scotland Yard”
Gruaja e Sylejman Selimit mallkon Thaçin: Të vrafshin lotët e fëmijëve tanë Bashkëshortja e Sylejman Selimit ka shfaqur pakënaqësinë mbi vendimin e Gjykatës së Apelit e cila ka konfirmuar dënimin
Selimi: Të arrestohet Marko Gjuric Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Rexhep Selimi në seancën e jashtëzakonshme që po mbahet për Nehat Thaçin, ka kërkuar a
Selimi: Po vijon spastrimi etnik në veri Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Rexhep Selimi, në interpelancën e kryeministrit Isa Mustafa rreth situatës në veri të
Shpërthen Big Basta: Getoar Selimi ka më shumë klikime se Rita Ora?! Reperi Big Basta ka shpërthyer teksa ka folur për blerjen e klikimeve nga kolegët e tij artistë. Në një intervistë për B
Plaçkitet shtëpia e Getoar Selimit Dy të rinj të moshës 17 dhe 20 vjeç janë vënë në pranga nga policia e Tiranës, pasi akuzohen për vjedhjen e një ore në s
Shkarkohet Petrit Selimi, Agjencia Kundër Korrupsionit bën vërejte Qeveria e Kosovës ka shfuqizuar vendimin e Qeverisë nr. 09/87 të 13 majit, ku Petrit Selimi ishte emëruar koordinator i
Selimi-Qeverisë: Mos manipuloni me numrin e veteranëve Deputeti i Vetëvendosjes, Rexhep Selimi, njëherë dhe veteran i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, i është drejtuar Qeverisë
Apeli vërteton pafajësinë e Visar Ymerit e të Rexhep Selimit Gjykata e Apelit shpall pafajsinë e liderit të lëvizjes “Vetëvendosje”, Visar Ymeri dhe deputeti i kësaj lëvizje, Rexhe
Kthehet në rigjykim për krime lufte Sylejman Selimi, Ismet Haxha, Hyseni e Qubreli Kolegj i Apelit me votim unanim vendosi që aktgjykimin e shkallës së parë ta anulojë pjesërisht dhe lëndën ta dërgojë në