999 rezultate për

selaniku

Preferohen grekët para shqiptarëve Maqedonia vazhdon t’i mbajë sytë nga Porti i Selanikut, duke e lënë në krye të listës së destinacioneve të preferuara pë
Aksidentohet autobusi, 4 viktima në Greqi Katër persona kanë gjetur vdekjen ndërsa 30 të tjerë janë plagosur teksa autobusi me të cilin udhëtonin është aksidentu
Çelet panairi ndërkombëtar, blindohet Selaniku Rreth 3500 oficerë policie nga Selaniku, Athina dhe pjesë të tjera të Greqisë veriore e qendrore janë vendosur sot në Se
Vrasja e dy personave në Greqi, një nga viktimat shqiptare Dy të mitur, një djalë dhe një vajzë janë gjetur të masakruar në një kosh plehrash në Greqi. Kufomat janë gjetur nga një
Salihi i kërkon 500 mijë euro Arisit të Selanikut Është shuar ëndrra e klubit të Arisit për të marrë shërbimet e sulmuesit të Kombëtares shqiptare, Hamdi Salihi. Drejtues
Konsullata Amerikane e Selanikut shkon në Shkup Mediat greke duke iu referuar Departamentit Amerikan të Shtetit bëjnë të ditur se konsullata amerkane në Selanik do mb