999 rezultate për

selaniku

Kryeministri Zoran Zaev në darkë me kryetarin e Selanikut, Yiannis Boutaris Kryeministri i Maqedonisë, Zoran Zaev mbrëmë ka arritur në Selanik, me ftesë të kryetarit të komunës së Selanikut, Yiann
Seance gjyqësore në Selanik për ekstradimin e Grujevskit dhe Boshkovskit Në Gjykatën në Selanik sot duhet të mbahet seancë për kërkesën e autoriteteve të Maqedonisë për ekstradimin e ish-shefav
Majk kapet mat me të dashurën e re në rrugët e Selanikut (FOTO LAJM) Këngëtari Majk Kaveli, pas deklaratës për ndarjes përfundimtare me Majlinda Zekën me të cilën ka dhe një djalë është kap
Ahmeti takon Kryetarin e Selanikut, Janis Butaris Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim Ali Ahmeti ka pritur mbrëmë në takim Kryetarin e Selanikut, Janis Butaris.
Plani "djallëzor" i shqiptarit, fshehu 30 kg drogë me destinacion Selanikun (VIDEO) Policia kufitare e Kapshticës ka sekuestruar 30 kilogram e dyshuar kanabis sativa, teksa në pranga ka përfunduar posedue
Veriu i Greqisë tronditet sërish nga tre tërmete Greqia është tronditur sërish nga një valë tërmetesh të cilat janë ndjerë më së shumti në Greqinë e Veriut. Nga media
Erdogani trondit grekët: Selaniku është zonë turke Kokëçarje të re për politikën e Jashtme greke sjell deklarata e fundit e presidentit turk Recep Tayyip Erdogan. Në nj
Tronditet Selaniku, refugjatët përdhunojnë studenten në universitet Një ngarje e rëndë ka tronditur opinionin publik në Selanik, pasi tre refgjatë kanë përdhunuar një studente në ambientet
Porti i Durrësit si alternativë për biznesmenët e Maqedonisë Biznesmenët maqedonas janë njoghur sot me mundësitë që u ofron porti i Durrësit, i cili krahas portit të Selanikut mund
Pranga dy shqiptarëve në Selanik, kapen me 23 kg kanabis Policia greke gjatë një operacioni antidrogë të realizuar në qytetin e selanikut ka vënë në pranga dy shqiptarëve. Si
Pas 18 vjetësh zbardhet misteri i vrasjes së shqiptarit në Greqi Vrasja misterioze e një shqiptari në Greqi është zbardhur vetëm disa ditë më parë. Shqiptari u vra në mënyrë brutale 18
Shqiptari vret gruan me thikë në Greqi dhe arratiset me fëmijën e tyre Një shqiptar 34 vjeçar është shpallur në kërkim prej ditës së djeshme, pas vrasjes me thikë të bashkëshortes 41 vjeçare,
Trupi i pajetë i Hasan Prishtinës në morgun e Selanikut (FOTO LAJM) Historiani Arben Llalla ka publikuar një fotografi të vjetër, ku shfaqet trupi i pajetë i Hasan Prishtinës në morgun e S
Aksident tragjik pranë Selanikut, 4 të vdekur, 1 grua digjet e gjallë (FOTO LAJM) Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë të dielë në rrugën "Egnatia" në Greqi, pranë nyjes që lidh qytetin e Verias me Sela
Meta takon Boutaris: Faleminderit për mbështetjen ndaj shqiptarëve Kryetari i Kuvendit z. Ilir Meta priti sot Kryetarin e Bashkisë së Selanikut z. Yiannis Boutaris të cilin e uroi për mar
Julian Sinanaj: Kam bërë 27 vrasje! UPDATE - Arrestimi i Julian Sinanaj nga policia shqiptare është pasqyruar gjerësisht edhe nga mediat greke. "To Vima"
Vrasjet e Sinanit në Greqi, alarm në policinë greke Dëshmia e 27-vjeçarit Julian Sinani se ka vrare ne vitin 2011 dy persona në Athinë ka shkaktuar një alarm të ri në polic
Akuzohej për përdhunimin e të bijës, shqiptari vetvaret në qeli Një 48-vjeçar shqiptar i akuzuar për përdhunimin e vajzës së 15 vjeçare është gjetur mëngjesin e sotëm i vetvaruar në q
Berisha në "mbrotje" të Kaçes: O sa mirë me qenë shqiptar Ish -kryeministri Berisha reagon ndaj "stuhise raciste" të bërë gjatë ditëve të fundit ndaj futbollistit shqiptar që lua
Poposki në konferencën "10 vjet pas Selanikut" Ministri i Punëve të Jashtme, Nikolla Poposki sot në Dublin do të marrë pjesë në konferencën "10 vjet pas Selanikut: Vle