999 rezultate për

sektorin

Pato i lidhur me vajzën e Berlusconit Sulmuesi i Milanit, braziliani Alexandre Pato, është në lidhje me vajzën e pronarit të klubit dhe të kryeministrit itali
BB jep 165 milionë USD për energjinë Banka Botërore ka akorduar një financim të rëndësishëm në sektorin e Energjisë prej 165 milion USD ndërkohë që pritet mi
Pesë vitet e ardhshme kaos për Eurozonën Shtetet e Eurozonës do të jetë në kaos gjatë pesë viteve të ardhshme, tha Charles Grant, nga Qendra për Reforma Ekonomik
Google futet edhe ne sektorin e muzikes Google së shpejti pritet të futet edhe në sektorin e muzikës. Sipas lajmeve në blogjet e njohu