999 rezultate për

seksi

Nga Luana Vjollca tek "gruaja s'duhet të nxjerrë zë gjatë seksit": Testi i çuditshëm i Muç Nanos Ndryshe nga herët e tjera, emisioni “Provokacija” nuk u hap me monolog, por me një test. I përgatitur nga vetë moderator
Supermodelja seksi tërbohet pas James Rodriguez (FOTO LAJM) Helga Lovekaty është e fiksuar keq pas James Rodriguez. Bukuroshja ruse ka një simpati të madhe për kolumbianin. He
Vjen vendimi i papritur pas skandalit të seksit në veturën qeveritare Në mbledhjen e sotme Qeveria e Kosovës ka miratuar propozim-vendimin me të cilin urdhërohen të gjithë zyrtarët e Qeveris
Selena Gomez seksi me të kuqe (FOTO LAJM) Aktorja dhe këngëtarja Selena Gomes ka bërë një dizajn të veçantë të bikineve ku ka fshehur shenjën e saj në veshkë…pasi
Demi Rose "godet" me fotot e reja (FOTO LAJM) Modelja britanike, Demi Rose, ka provokuar edhe njëherë tjetër me fotografitë e saj në profilin e "Instagam"-it. 24-v
"I thashë Berlusconit se Ronaldo pëlqente modelet seksi", Capello: Ju tregoj 3 më të mirët e historisë Fabio CapelLo ka stërvitur futbollistët më të mirë e planetit. Në një intervistë të dhënë së fundmi, "Don Fabio' ka rrëf
Rike Roçi "mahnitëse" me të brendshme (FOTO LAJM) Ajo është njëra prej modeleve më seksi për momentin nga Shqipëria që karrierën e bën në Itali E bukuroshja shqiptare,
Mjerimi i "Punëtoreve të Seksit" në Nigeri (FOTO LAJM) Një seri fotosh të kapura në lagjet e varfra të Lagosit në Nigeri tregojnë ‘fytyrën’ e punëtoreve të seksit që jetojnë n
Emily e "nxehtë" me bikini (FOTO LAJM) Emily Ratajkowski ka treguar asetet e saj të famshme në bikine të zeza seksi derisa ka bërë disa postime tepër të nxehta
Kjo është gardistja më seksi e Gardës Kombëtare Ruse (FOTO LAJM) Anna Khramtsova u zgjodh si vajza më e bukur e Gardës Kombëtare Ruse në një garë, ku pjesëmarrës në votime ishin mijëra
Modelja seksi motivon Milanin në prag të ndeshjes ndaj Torinos (FOTO LAJM) Modelja e njohur italiane, Claudia Romani njihet si një tifoze e madhe e Milanit 37-vjeçarja, e cila është lindur në
Djali gjen të dashurën duke i vjedhur sper*ën pas seksit dhe ka 4 pyetje (FOTO LAJM) Një i ri i shqetësuar ka bërë një pyetje të çuditshme në Reddit duke i çuditur jo pak ndjekësit. Personi shprehet i shqe
Njihuni me gardisten seksi që mbron Putinin (VIDEO) Anna Khramtsova u zgjodh si vajza më e bukur që ka Garda Kombëtare e Rusisë. Pjesëmarrës në votime ishin mijëra rusë.
Mjekët thonë se ç'duhet të bëni direkt pas seksit Nëse doni të keni marrëdhëni intime të shëndetshme me partnerin tuaj, duhet të kujdeseni për të pasur një shëndet të shk
Dënohet me burg agjentja seksi e Putinit në SHBA (FOTO LAJM) Një gjykatë në Uashington dënoi me 18 muaj Maria Butinën, aktivisten ruse për të drejtat e armëmbajtjes, e cila ishte pë
Kim e veshur si rrallë herë në ditëlindjen e Travis Scott (FOTO LAJM) Kim Kardashian ka treguar asetet e saj seksi derisa është paraqitur me një palë pantallona për trup në "partyn" e ditëli
Presidentë dhe kardinalë, të famshmit që vdiqën gjatë seksit (FOTO LAJM) Burra të famshëm që vdiqën teksa kryenin marrëdhënie seksuale kanë hyrë në histori. Ndonëse janë dhënë versione të n
Sa shpesh duhet bërë seks për të qenë të lumtur Një çift përpiqet ë gjejë dhe krijojë lumturinë në gjitçka; në fjalët e ëmbla që i thonë njëri-tjetrit, në detajet e për
Skenat e seksit të Arya-s "vjedhin" serinë e dytë të Game of Thrones (FOTO LAJM) Në fund të javës që sapo lamë pas u shfaq seria e dytë e sezonit të 8 të Game of Thrones, një serial që ka gozhduar mili
Marina sensuale sapo del nga dushi (FOTO LAJM Prezantuesja Marina Vjollca ka kohë që nuk ka postuar nëpër rrjetet sociale. Ka pothuajse një javë qëkurse prezantues