999 rezultate për

seksi

Shkaqet që mund t’iu lënë të vdekur gjatë seksit Çdo vit vdesin regjistrohen mira raste të vdekjes gjatë marrëdhënieve seksuale. Shkaqet janë të ndryshme por më të za
Ilda nis pushimet në Turqi, ekspozon këmbët nga shtrati i dhomës së hotelit (FOTO LAJM) Moderatorja shqiptare, Ilda Bejleri tashmë ka filluar pushimet në brigjet e Antalias në Turqi. Së fundmi gazetarja se
Eva Murati seksi me bikini (FOTO LAJM) Pas një sezoni të ngjeshur në televizion, Eva Murati po shijon pushimet e saj në bregdet. Prezantuesja bukuroshe shfa
Pas ndarjes, Boateng rikthehet me ish-gruan e tij super seksi (FOTO LAJM) Rikthehet qetësia në çiftin Melissa Satta-Kevin Prince Boateng. Pas disa sinjaleve paraprake për rikthimin në krahët
A është seksi pas ndarjes një ide e mirë? Flasin terapistët A është seksi pas ndarjes një ide e mirë? Epo terapistët e seksit thonë se seksi pas ndarjes mund të jetë shpërqëndrues.
Një mama seksi si Kylie Jenner (FOTO LAJM) Kylie Jenner është padyshim një nga femrat më seksi në planet. 21 vjeçarja është nënë e një vajze teksa lirisht mund
Femra më seksi në botë tregon cilësitë e mashkullit ideal (FOTO LAJM) Kate Upton është zgjedhur dy herë femramë seksi në botë. Ajo ka dhënë një intervistë para pak kohësh për mediat amerika
Krimineli më seksi në botë bëri shqiponjën me duar dhe rrjeti u "çmend" (FOTO LAJM) Jeremy Meeks është cilësuar si krimineli më seksi në botë, pasi fotoja e tij në rajonin e policisë tërhoqi vëmendjen e t
Nga Rita Ora te Nicole Scherzinger, njihuni me të dashurat seksi të Hamilton (FOTO LAJM) Përgjatë viteve, piloti i Formulës 1, Lewis Hamilton ka qenë në lidhje me disa prej femrave më të njohura të botës së sh
Këto janë 5 "mitet" e gabuara për raportin e grave me seksin Për to seksi është më pak i rëndësishëm, gratë janë më të orientuara nga romantizmi, gratë nuk bëjnë seks pa dashuri...K
Disa ditë larg të 50-ave, Jennifer Lopez shfaqet gjithnjë e më seksi (FOTO LAJM) Kanë mbetur edhe disa ditë nga ditëlindja e saj e 50-të. Por, JLo, ditëve të fundit po shfaqet më seksi se kurrë më p
Diona Fona shpërthën në palestër, tregon të pasmet seksi (FOTO LAJM) Diona Fona ka ndarë me ndjekësit disa momente nga ushtrimet. Diona Fona është një nga këngëtaret më simpatike të estr
Pushtoi rrjetin me fotot seksi, Garda tregon të vërtetën e "truprojes" së Ramës (FOTO LAJM) Albjola Palamani, është vajza që është kthyer hit në rrjetet sociale, pas fotove seksi që ka shpërndarë në Instagram, dh
Bjondes seksi të finales së Champions-it i dështon plani, arrestohet nga policia (FOTO LAJM) Pasi u bë e famshme me futjen në fushë, gjatë finales së Champions-it mes Liverpulit dhe Totenhemit, modelja seksi, Kins
Shenjat e horoskopit që nuk durojnë gjatë pa seks 1-Dashi Seksi është padyshim një prioritet për këtë shenjë. Për ta dashuria do të thotë një jetë e lumtur në shtrat.
Legjenda e brazilit na prezanton me të dashurën super seksi 22 vite më të re (FOTO LAJM) Legjenda braziliane, Romario, u tërhoq nga futbolli në moshën 43 vjeçare. Ish-sulmuesi i Barcelonës, PSV-së dhe shumë kl
Sipas shkencës, pse trishtoheni pas mardhënies me partnerin E beson ose jo, është një ndjesi e përbashkët për meshkujt dhe femrat të kenë një lloj depresioni pas seksit, edhe në qo
Lojtari më i ri i Interit relaksohet me të fejuarën seksi (FOTO LAJM) Stefano Sensi bëri një hap mjaft të madh në karrierën e tij sportive, pasi dje nënshkroi një kontratë 5-vjeçare me Inter
Selena Gomez shfaq format seksi në plazh (FOTO LAJM) Selena Gomez është paraqitur si një yll i Baywatch derisa ka mbajtur një mbrëmje beqarie në Meksikë Ajo e ka përsërit
Si e turpëroi Gjyqtarja seksi në mes të ndeshjes futbollistin (VIDEO) Ditë më parë, gjyqtarja braziliane Fernanda Kolombo, ishte protagoniste në një ndeshje miqësore, ku veprimi i saj u bë v