E FUNDIT/ Pas Durrësit, Gjykata e Tiranës nuk njeh zgjedhjet në Vorë (FOTO LAJM)
999 rezultate për

seksi

Zaimina tregon barkun e rrumbullakosur dhe duket shumë seksi si gjithnjë Ajo ka zgjedhur ta mbajë sa më larg mediave periudhën e shtatzënisë, por portalet kanë shkruajtur pafund në momentin e p
Ilda i thotë të gjitha: Si më gjuajnë futbollistët, lule dhe oferta të çmendura Ajo është shumë tërheqëse dhe padyshim bie në sy me prezencën e saj. Me një karrierë të gjatë në televizion Ilda Bejleri
Hoqi dorë nga karriera për të dashurin xheloz, modelja e njohur shtatzënë Bukuroshja e ekranit ia doli që në pak kohë të shndërrohej në kryefjalën e mediave. Foto seksi, lidhje të përfolura, pus
Enca heq dorë nga “Fotoshop-i”, tregon si duket vërtet Enca mesa duket ka vendosur që ti japë fund fotove seksi dhe të tregojë masën e saj reale. Ajo ka postuar një foto në
Deklarata që tronditi rrjetet sociale, Imami sqaron përse foli mbi gruan dhe seksin në çift (VIDEO) I ftuar në emisionin “Opinion” Imami Elvis Naçi është shprehur se deklaratat e tij, të cilat kanë bërë xhiron e rrjetit
Telenovela e Enertilës, analisti u sulet “pjeshkave të ndershme” të Instagramit Nga Lorenc Vangjeli Policia në fillim, por edhe prokuroria dhe gjykata identifikuan, goditën dhe shkatërruan një rrje
Krasniqi e “zhvendos” sherrin në Facebook: Zeka është një seksit dhe fyes i grave... Deputeti i Vetëvendosjes Frashër Krasniqi i cili më herët gjatë ditës u kap me grushta me deputetin e Nismës për Kosovën
Alketa Vejsiu më sensuale se kurrë (FOTO LAJM) Është një nga moderatoret më të suksesshme në vendin tonë, megjithatë Alketa Vejsiun nuk e kemi parë shpesh në version s
Adrian Gaxha harron Luanën, shfaqet krah të dashurës super seksi (VIDEO) Ka disa kohë që kur Adrian Gaxha është ndarë prej Luanës dhe që atëherë nuk ka bërë asnjë lidhje publike. Por prej d
Gazetarja ngacmon Vokshin: Je shumë seksi, më bëj një piruetë (VIDEO) Në seancën e parë të Parlamentit, deptutetët, të rinj e të vjetër, nuk i kanë munguar ngacmimeve të gazetarëve. Gazet
Rrëfehet prostituta: Fitoj 4 milion lekë në muaj nga seksi online Vetëm pak ditë policia arrestoi 7 vajza të cilat punonin si prostitute online si dhe çiftin burrë e grua të cilët i mena
Rrëfehen prostitutat online: I gënjenim familjarët, mora dhe motrën në punë Pesë vajzat e ndaluara të mërkurën si pjesë e një rrjetit të prostitucionit virtual janë zbërthyer para hetuesve. “AB
Samanta Karavello me look të ri (FOTO LAJM) Këngëtarja Samanta Karavella ka publikuar në rrjete sociale një foto në të cilën shfaqet më në formë se kurrë. Seksi
Ndarja e gjyqtarëve sipas seksioneve, dalin emrat Teksa më datë 1 gusht, pritet hyrja në fuqi e ndryshimeve ligjore të Kodit të Procedurës Penale, është bërë një riorgani
Beatrix Ramosaj më seksi se kurrë (FOTO LAJM) Këngëtarja Beatrix Ramosaj është paraqitur përsëri shumë seksi nëpër rrjetet sociale. Ajo ka postuar një foto ku shih
Beyonce trondit rrjetin me fotot e reja (FOTO LAJM) Ajo u bë nënë e binjakëve Sir dhe Rumi në qershor të këtij viti. E vetëm dy muaj më vonë Beyonce nuk di të ndalet duk
Kjo është kandidatja seksi në Kosovë që ka lënë pa fjalë kundërshtarët (FOTO LAJM) Majlinda Sylejmani është kandidatja për deputete e Lidhjes Demokratike të Kosovës në Lipjan për zgjedhjet lokale të 22 t
Olsi harron Fjorentinën, kapet “mat” me tifozin seksi të kombëtares (FOTO LAJM) Menjëherë pas ndarjes nga Fjorentina, Olsi duket se filloi flirtet me tifozen më seksi të kombëtares, Irida Oxa. Dy
Greta Koçi ndryshon look (FOTO LAJM) Greta Koçi është një nga këngëtaret më të dashura për publikun dhe që e ka nisur karrierën e saj që adoleshente. Por
Zgjidhet problemi i djemve singel, këto robote seksi bëjnë çdo gjë për ju (FOTO LAJM) Një fabrikë në Kinë është duke prodhuar tashmë edhe "robotë seksi" duke planifikuar t'i shesë ato në dyqanet e posaçme n