999 rezultate për

seksi

Samanta Karavello me look të ri (FOTO LAJM) Këngëtarja Samanta Karavella ka publikuar në rrjete sociale një foto në të cilën shfaqet më në formë se kurrë. Seksi
Ndarja e gjyqtarëve sipas seksioneve, dalin emrat Teksa më datë 1 gusht, pritet hyrja në fuqi e ndryshimeve ligjore të Kodit të Procedurës Penale, është bërë një riorgani
Beatrix Ramosaj më seksi se kurrë (FOTO LAJM) Këngëtarja Beatrix Ramosaj është paraqitur përsëri shumë seksi nëpër rrjetet sociale. Ajo ka postuar një foto ku shih
Beyonce trondit rrjetin me fotot e reja (FOTO LAJM) Ajo u bë nënë e binjakëve Sir dhe Rumi në qershor të këtij viti. E vetëm dy muaj më vonë Beyonce nuk di të ndalet duk
Kjo është kandidatja seksi në Kosovë që ka lënë pa fjalë kundërshtarët (FOTO LAJM) Majlinda Sylejmani është kandidatja për deputete e Lidhjes Demokratike të Kosovës në Lipjan për zgjedhjet lokale të 22 t
Olsi harron Fjorentinën, kapet “mat” me tifozin seksi të kombëtares (FOTO LAJM) Menjëherë pas ndarjes nga Fjorentina, Olsi duket se filloi flirtet me tifozen më seksi të kombëtares, Irida Oxa. Dy
Greta Koçi ndryshon look (FOTO LAJM) Greta Koçi është një nga këngëtaret më të dashura për publikun dhe që e ka nisur karrierën e saj që adoleshente. Por
Zgjidhet problemi i djemve singel, këto robote seksi bëjnë çdo gjë për ju (FOTO LAJM) Një fabrikë në Kinë është duke prodhuar tashmë edhe "robotë seksi" duke planifikuar t'i shesë ato në dyqanet e posaçme n
Kjo është kunata seksi e Luana Vjollcës (FOTO LAJM) Lidhja mes Luana Vjollcës dhe Krenar Çoçaj është një nga lidhjet më të komentuara momentalisht në showbizin shqiptar.
Pushimet e shfrenuara të Iva Alikos, seks, alkool dhe... (FOTO LAJM) Iva Aliko ia arrin gjithmonë të jetë në qendër të vëmendjes, kjo falë hireve dhe “skandaleve” që ajo bën. I pëlqen të
Kjo është policja më seksi në botë (FOTO LAJM) Mund të shikoni ndonjëherë gratë të veshin veshje që i përshtatet në punën e tyre dhe ju nuk mund ta imagjinoni se sa të
Flasin super spiunet seksi të MOSSAD-it: Çfarë nuk dini rreth nesh Kur shumica e njerëzve mendojnë spiunë ndërkombëtarë, ata ndoshta imagjinojnë figura hiper-mashkullore të tilla si James
Enca hedh foto seksi, por Ermali shkatërron gjithcka (FOTO LAJM) Para dy orësh Enca ka publikuar një foto shumë seksi teksa relaksohet pranë bregut në plazh. Ajo duket si gjithmonë
Ardit Gjebrea hutohet nga kolumbianet seksi (FOTO LAJM) Që kur mbaroi sezoni i ngarkuar televiziv, kantautori dhe moderatori shumë i njohur Ardit Gjebrea ka shijuar çdo ditë d
Nga seksi në krevatin e prindërve, tek dashuria për Greqinë: Rrëfimi i veçantë i Arian Çanit Nga oborri i shtëpisë greke, tek Përmeti ku mësoi shqipen, biçikletën dhe arratisjet e para. Nga marrëdhëniet e para sek
Prostitutat në Serbi ofrojnë publikisht shërbime seksi (FOTO LAJM) Gjatë këtyre javëve, tema më interesante, e cila edhe u plasua në publik, ka të bëjë me prostitucionin rrugor në Krushev
Ilda Bejleri, gazetarja më seksi në botë sipas mediave greke Ilda Bejleri padyshim që konsiderohet si një nga femrat më tërheqëse dhe më të bukura nga moderatoret e sportit shqipta
A është menaxherja seksi arsyeja që futbollistët afrikanë vijnë në Shqipëri? (FOTO) Prezantimi i sulmuesit në pronësi të Kievos te Skënderbeu, ishte dje lajmi i ditës në kampin korçar. Mirëpo, një vëmendj
Adoleshentja rrëfen tmerrin e 6 muajve si skllave seksi e një terroristi të ISIS-it (VIDEO) Një vajzë adoleshente i ka shpëtuar terroristëve të ISIS-it në Irak dhe ka mundur të rrëfejë tmerrin që e kishte përjet
Ledina Çelo e tepron me pozat (FOTO LAJM) Një nga këngëtaret shqiptare e cila konsiderohet shumë tërheqëse dhe seksi është padyshim Ledina Çelo. Nuk ka kaluar