999 rezultate për

seksi

Zanfina dëshmon edhe një herë se ka një trup tejet seksi (FOTO LAJM) Është kjo këngëtarja e njohur Zanfina Ismajli e cila që nga paraqitja e saj e parë, rrëmbeu zemrat e mijëra fansave.
Bukuroshja seksi që u shërben vipave në derbin e Madoninës (FOTO LAJM) Thays Poyova është një modele me origjinë ruse, që jeton në Milano, ose sic quhet ndryshe, Qyteti i Modës. Sa herë që
Kjo është ushtarja më seksi që keni parë ndonjëherë (FOTO LAJM) Maria Miri Domark, është ushtarja izraelite që po thyen “Instagram-in” në të gjitha kuptimet e fjalës. Një vajzë seksi d
Roza Lati shfaqet super seksi në setin e ri fotografik (FOTO LAJM) Pas fotove ku ekspozonte gjoksin e ri, kishim kohë që nuk e shihnim Roza Latin në të tilla poza. Por moderatorja di
Serbët në delir: Zëdhënësja seksi e Partizanit ua mbylli gojën shqiptarëve (FOTO & VIDEO) Mediat serbe janë duke i bërë jehohë sot ndeshjes së mbrëmsmhme mes Partizanit të Beogradit dhe Skënderbeut, gjatë të ci
Foli në emision për seksin, dënohet me 3 vite burg moderatorja simpatike Doaa Salah, grua shtatzënë, një prezantuese e televizionit Al-Nahar në Egjipt, pyeti shikuesit nëse e kishin menduar ndo
Zëdhënësja seksi e Partizanit të Beogradit (FOTO LAJM) Biljana Obradoviç është drejtoresha e zyrës për shtyp në skuadrën e Partizanit të Beogradit që prej vitit 2013. Zëdh
Nga bizneset te divorci me gruan e parë, gjërat që s’dinit për partnerin e Zaiminës (FOTO LAJM) Pak ditë më parë, Klodian Asllani, partneri i Zaimina Vasjarit publikoi një foto me një vajzë në krah, të cilën e uroi p
Të frikshëm por seksi! Ja si u maskuan për Halloween VIP-at (FOTO LAJM) Halloween është padyshim një ndër “festat” më argëtuese. Fëmijë e të rritur maskohen me kostume të frikshme e qeshar
Tifozja më seksi e Juventusit (FOTO LAJM) Identikiti i ikonës së re të tifozërisë bardhezi po bën bujë në rrjetet sociale: 20 vjeç, e pasionuar pas palestrës dhe
56 bukuroshe seksi i heqin trurin Xhelal Mziut në Kamzë (FOTO LAJM) 56 bukuroshe nga e gjithë bota kanë vizituar sëfundmi Bashkinë e Kamzës duke marrë nga kreu i saj edhe titullin "Mirënjo
Qeveria britanike sërish pjesë e një skandali, ministri i kërkoi sekretares t’i blejë lodra seksi Duket se skandal seksuale që përfshihen në botën politike nuk dinë të ndalen. Një prej Ministrave akuzohet se i ka kë
Zaimina tregon barkun e rrumbullakosur dhe duket shumë seksi si gjithnjë Ajo ka zgjedhur ta mbajë sa më larg mediave periudhën e shtatzënisë, por portalet kanë shkruajtur pafund në momentin e p
Ilda i thotë të gjitha: Si më gjuajnë futbollistët, lule dhe oferta të çmendura Ajo është shumë tërheqëse dhe padyshim bie në sy me prezencën e saj. Me një karrierë të gjatë në televizion Ilda Bejleri
Hoqi dorë nga karriera për të dashurin xheloz, modelja e njohur shtatzënë Bukuroshja e ekranit ia doli që në pak kohë të shndërrohej në kryefjalën e mediave. Foto seksi, lidhje të përfolura, pus
Enca heq dorë nga “Fotoshop-i”, tregon si duket vërtet Enca mesa duket ka vendosur që ti japë fund fotove seksi dhe të tregojë masën e saj reale. Ajo ka postuar një foto në
Deklarata që tronditi rrjetet sociale, Imami sqaron përse foli mbi gruan dhe seksin në çift (VIDEO) I ftuar në emisionin “Opinion” Imami Elvis Naçi është shprehur se deklaratat e tij, të cilat kanë bërë xhiron e rrjetit
Telenovela e Enertilës, analisti u sulet “pjeshkave të ndershme” të Instagramit Nga Lorenc Vangjeli Policia në fillim, por edhe prokuroria dhe gjykata identifikuan, goditën dhe shkatërruan një rrje
Krasniqi e “zhvendos” sherrin në Facebook: Zeka është një seksit dhe fyes i grave... Deputeti i Vetëvendosjes Frashër Krasniqi i cili më herët gjatë ditës u kap me grushta me deputetin e Nismës për Kosovën
Alketa Vejsiu më sensuale se kurrë (FOTO LAJM) Është një nga moderatoret më të suksesshme në vendin tonë, megjithatë Alketa Vejsiun nuk e kemi parë shpesh në version s