999 rezultate për

seksi

Kida shfaqet mjaft seksi në fotosesionin e ri (FOTO LAJM) Bukuroshja Kida, kohët e fundit është bërë shumë e dhënë pas fotosesion, edhe ka lënë paksa pas dore këngën. Këngëtar
Ledri Vula duket tërësisht ndryshe, shikoni çfarë ka bërë Ylli i repit Ledri Vula, i cili shquhet për potencialin e tij vokal ka qënë së fundmi në New York. Duke përfituar nga
Orilda Marashi seksbomba që po çmend meshkujt (FOTO) Modelja seksi Orilda Marashi, e cila aktualisht është bërë pjesë e labelit OTR të Noizyt, nuk i kursen asnjë moment foto
Fotot superseksi të kësaj bukuroshe na e bën dimrin verë! (FOTO) Emely Sears, modelja bombastike nga Australia, është shfaqur mhaft seksi kohët e fundit. Bukuroshja që jeton në Los A
50-vjeçari kërcënon dy studentet në Tiranë: Do ju publikoj videot e seksit Gjykata e Tiranës ka përfunduar shqyrtimin gjyqësor ndaj një 50-vjeçari, i cili ishte kthyer në makth për dy studente në
Ilda Bejleri zhvishet dhe dhuron foto seksi për 28 nëntor (FOTO LAJM) Ilda Bejleri është një nga femrat më të bukura dhe shpeshherë të komentuara për fotografitë e nxehta dhe hijeshinë e saj
Oriola nuk ka ndërmend të ndalet, provokimi i fundit është epik Ajo është një nga modelet më seksi në vendin tonë, e cila aktualisht është bërë pjesë e labelit OTR të reperit Noizy.
Akoma mbretëreshë e bukurisë, politikani i njohur flet për Valbona Selimllarin Duket se akoma Valbona Selimllari vazhdon akoma ta mbajë kurorën si femra më e bukur në Shqipëri. Kështu ajo është ed
Ryva, pas lindjes rikthen format duket më seksi se kurrë (FOTO LAJM) Këngëtarja Ryva Kajazi, këtë vit është bërë nënë e një vajze për herë të parë. Pas imazheve të lindjes të cilat linin
S'ka më kërcime seksi! Kallashi heq dorë e i futet botës së biznesit (FOTO LAJM) Kallashi është balerina seksi e cila i dha një kuptim tjetër fjalës “kallash”. Ajo u bë e njohur falë aftësisë së sa
Një yll i vërtetë! Deputetja seksi që po "çmend" Kuvendin (FOTO LAJM) Duda Balje, e cila konsiderohet si deputetja më simpatike në Kuvendin e Kosovës ka rënë gjithmonë në sy për paraqitjen e
Ju kujtohet Mimoza Llastica? Sot ajo është një mami seksi (FOTO LAJM) E kush nuk e mban mend “Mimoza llasticën”. Ajo është një ndër personazhet më të dashura në filmat shqiptarë. Ajo
Rama e kërkon në Kuvend, Berisha pozon përkrah aktores seksi në Vjenë (FOTO LAJM) Ish-kryeministri Sali Berisha ka takuar aktoren mjaft të dashur për publikun, Olta Gixharin në aeroportin e Vienës.
Tifozja seksi e Chelseat (FOTO LAJM) Elsa Hosk është një ish basktebolliste suedeze e cila tashmë është një nga engjëjt e Victoria’s Secret. Ajo e la shum
Arbitrja më seksi në botën e futbollit (FOTO LAJM) Denise Bueno është gjyqtarja më e mirë në Brazil. Në fakt ajo është më e mira për ta parë, por jo edhe në punën e saj.
Zanfina dëshmon edhe një herë se ka një trup tejet seksi (FOTO LAJM) Është kjo këngëtarja e njohur Zanfina Ismajli e cila që nga paraqitja e saj e parë, rrëmbeu zemrat e mijëra fansave.
Bukuroshja seksi që u shërben vipave në derbin e Madoninës (FOTO LAJM) Thays Poyova është një modele me origjinë ruse, që jeton në Milano, ose sic quhet ndryshe, Qyteti i Modës. Sa herë që
Kjo është ushtarja më seksi që keni parë ndonjëherë (FOTO LAJM) Maria Miri Domark, është ushtarja izraelite që po thyen “Instagram-in” në të gjitha kuptimet e fjalës. Një vajzë seksi d
Roza Lati shfaqet super seksi në setin e ri fotografik (FOTO LAJM) Pas fotove ku ekspozonte gjoksin e ri, kishim kohë që nuk e shihnim Roza Latin në të tilla poza. Por moderatorja di
Serbët në delir: Zëdhënësja seksi e Partizanit ua mbylli gojën shqiptarëve (FOTO & VIDEO) Mediat serbe janë duke i bërë jehohë sot ndeshjes së mbrëmsmhme mes Partizanit të Beogradit dhe Skënderbeut, gjatë të ci