E FUNDIT/ Gjendet i pajetë në rrugë një burrë (FOTO LAJM)
999 rezultate për

seksi

Të bardha dhe të ndrojtura, si ishin në vitin 1890 punëtoret e seksit (FOTO LAJM) Edhe profesioni i punëtoreve të seksit është i vjetër dhe ka evoluar sipas kohërave. Sot shohim vajza te veshura bukur p
Harroni Kim Kardashianin, kjo vajzë ju bën për vete me një pozicion (FOTO LAJM) Ajo është një ndër vajzat me të pasmet më seksi dhe më të mëdha në botë momentalisht - dhe po i bën konkurrencë serioze
Ray J nxjerr bllof Kim Kardshian: Nuk ishte e droguar, nofullat po dridheshin... Ish-i dashuri i Kim Kardashian, Ray J ka rrëzuar pretedimet e Kim Kardashian se ishte nën efektin e ekstazive kur po fil
Merr fund mbretërimi i Dan Bilzerian në Instagram, ky është mbreti i ri (FOTO LAJM) Dan Bilzerian ishte cilësuar si "Mbreti i Instagramit" me fotot e tij të luksit ku publikoheshin makina, jahte dhe dhoma
Prezantuesja më joshëse e motit tregon pasionet në shtrat (FOTO LAJM) Sol Perez është një modele dhe prezantuese moti në Argjentinë, shumë e famshme në jetën e showbizzi-t. Format e saj
Sharlatani që pretendonte se zgjidhte halle përmes seksit shpallet në kërkim Rasti i një “shëruesi”, ose siç njihen ndryshe guru”, që pretendon se zgjidh hallet e qytetarëve u shfaq nga "Stop"-i.
Skandal, sharlatani që pretendon se zgjidh halle përmes seksit tmerron njerëzit (VIDEO) Emisioni “Stop” trajtoi sonte rastin e një “shëruesi”, ose siç njihen ndryshe guru”, që pretendon se zgjidh hallet e qyt
Lotari e çmendur për pushime falas te Ishulli i Seksit, si të aplikoni (FOTO LAJM) Një lotari e pulikuar nga një agjesni turizmi kolumbiane, ka tërhequr me mijëra aplikantë dhe madje ka nxitur edhe sherr
“Guardiola? Më i mirë se seksi” Mbrojtësi i skuadrës së Paris Saint Germain, Dani Alvesh rrëmben gjithmonë vëmendjen e mediave me deklaratat e tij. Së f
Postoi foton provokuese në banjo, fansat kapin detajin e çuditshëm në foton e Rinës Ajo u shfaq në një këngë me Feron dhe duhet thënë se shkaktoi jo pak bujë në showbiz. Vetëm 19 vjec, Rina sot numëron
Avokatja bombastike nga Tirana i hap "luftë" Kim Kardashianit (FOTO LAJM) Bukuroshja nga Tirana, Redona Koçi, është shëndërruar në një nga modelet më të komentuara në rrjet. Redona në profes
I postoi videon porno, Kim Kardashian i përgjigjet ish të dashurit Në një intervistë të dhënë së fundmi për “The Sun” ish i dashuri i Kim Kardashian tregoi detaje nga jeta e saj. Ray J, i
Pesë engjëj seksi vendosin të na trembin për Halloween (FOTO LAJM) Kylie, Khloe, Kim, Kendall dhe Kourtney u shfaqën si engjëjt e Victoria’s Secret për Halloween. Të veshura me të bren
Kjo gua kalon kufijtë, për çfarë e përdor këtë robotin? Një grua ka zbuluar detaje për atë se si është të bësh seks me një kukull seksi. Kolumnistja e seksit, Karely Sciorti
Pushteti dhe seksi Sjellja e Donald Trumpit ndaj grave të mbushë me mllef. Por, thyerja e tabuve nga ana e tij bëhet me kalkulim: qëllimi ë
Ish-futbollisti i Juventusit tregon se ku e gjen frymëzimin (FOTO LAJM) Ish-futbollist i Arsenalit dhe Juventusit, Nicklas Bendtner po kalon një periudhë të mirë me Rosenborgun. Ai është s
Ultimatumi i Ramës për llotot lë pa punë moderatoren seksi (FOTO LAJM) Kryeministri, Edi Rama ka dhënë ultimatumin që të hiqen nga transmetimi reklamat e kazinove dhe ato të basteve sportive.
Tigri gjigant nuk ngopet me vajzën seksi (VIDEO) Një tigër gjigant tregon dashurinë e tij ndaj kësaj vajze seksi. Kjo video tregon më së miri dashurinë mes tigrit dhe
Modelja shqiptare hyn në listën e 12 femrave më seksi në planet (FOTO LAJM) Modelja shqiptare Tika Camaj prej vitesh është pjesë e botës së modës "Victoria's Secret". Së fundmi Tika është bërë
Alba Hoxha tenton të bëjë lëvizjen seksi por fansat e "flliqin" keq (VIDEO) Balerina e njohur Alba Hoxha, u bë e famshme për talentin e saj në kërcim në një emision televiziv. Tashmë Alba, ësh