999 rezultate për

sekrete

Gjethja e dafinës, përgjigja e sekreteve të bukurisë Nga kokat e poetëve të Romës antike në tryzeat tona: ky është një udhëtim nëpër vlerat dhe përdorimet e bimës së famshme
Sekrete mode, e dini ç'kuptim ka etiketa e lëkurës në pantallonat xhins? Mund t’i vishni paradite, pasdite, në mbrëmje, madje edhe për të fjetur gjumë (ok, ky është një nga ato rastet kur shkon
Djegia e dokumenteve të tenderave, Rama shuan heshtjen "Si mund të jenë sekret tendera që bëhen me pjesëmarrjen e shumë operatorëve..." Kryeministri Edi Rama, gjatë lidhjes
Ministria e Shëndetësisë dorëzon dokumentet në SPAK pas akuzave nga PD për tenderat sekrete Ministria e Shëndetësisë ka dorëzuar sot në Prokurorinë e Posaçme Kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar (SPAK) do
"Lajme të reja nga fronti i vjedhjes me tendera sekretë", PD nuk i ndahet qeverisë Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazment Bardhi ka reaguar në lidhje me tenderat sekretë të qeverisë dhe përgjigjen e Mini
DW: "Sekretet" në menaxhimin e krizës së koronavirusit nga Gjermania dhe Franca Gjermania është sërish një hap përpara Francës, këtë herë në përballimin e Covid-19. Auron Dodi analizon faktorët e përp
"Skuadra e kënaqësisë", sekretet e vajzave të haremit të Kim Jong-Un (FOTO LAJM) Janë shumë sekrete dhe të panjohura që rrethojnë Korenë e Veriut. Ky shtet komunist njihet për mënyrën brutale si i traj
Një dokumentar për sekretet e Lady Diana-s, Mbretërorë s'do ta presin aspak mirë (FOTO LAJM) Një dokumentar i ri në “Netflix” do të shqetësojë shumë familjen mbretërore. “Being Me: Diana” do të flasë për jetën
Dalin sekretet e Princeshë Dianës: Kapën të dashurin zhveshur në Pallatin Mbretëror (FOTO LAJM) Një libër i publikuar së fundmi, sjell disa sekrete të sikletshme nga Pallati Mbretëror, që kanë të bëjnë kryesisht me j
Qeveria bën "kërdinë" me tendera sekrete (FOTO LAJM) Në dhjetor 2018, një pagesë me vlerë 187 milionë lekë u shfaq në bazën e të dhënave të thesarit të shtetit të Ministrisë
Abortoi një fëmijë të presidentit amerikan? Sekretet nga afera e Monroe me Kennedy (FOTO LAJM) Marilyn Monroe është një emër i pavdekshëm dhe konsiderohet si seks simboli i të gjitha kohërave. Edhe pse pati një jetë
"Thellohet skandali i vjedhjes me tenderat sekretë", PD sërish akuza të rënda ndaj qeverisë Ish-deputeti i PD-së, Enkelejd Alibeaj nuk heq dorë nga akuzat ndaj qeverisë për tenderat që po shfrytëzohen në kuadër t
Marchisio nuk mban sekrete: Do të doja të drejtoja Juventusin Ish mesfushori i kombëtares së Italisë dhe Juventusit nuk e ka fshehur dëshirën që një ditë të drejtojë "Zonjën e Vjetër
Sekretet e yjeve: Ç'bëjnë gratë e famshme për një trup perfekt? (FOTO LAJM) Të gjitha tundohemi të dimë se si ja dalin yjet të qëndrojnë shumicën e kohës në formën më të mirë fizike. A ka ndonjë s
Veseli: S'ka e as s'ka për të pasur kurrë marrëveshje sekrete Lideri i PDK-së, Kadri Veseli i është kundërpërgjigjur deklaratave te kryeministrit në detyrë, Albin Kurti, rreth një ma
Të "fshehtat" e aeroportit, 9 sekretet e atyre që na kontrollojnë pasaportat dhe bagazhet (FOTO) Aeroportet shpesh ndihen si vende të huaja me grupet e tyre të rregullave dhe natyrisht, sekreteve. Vetëm njerëzit që p
Zbuloni 6 sekretet si të flini më shpejt dhe të bëni gjumë të rehatshëm Gjumi është një proces i rëndësishëm për shëndetin dhe ndikon në produktivitetin e përditshmërisë tonë. Një gjumë i keq
Sekretet e yjeve: Ç'bëjnë gratë e famshme për një trup perfekt? (FOTO LAJM) Të gjitha tundohemi të dimë se si ja dalin yjet të qëndrojnë shumicën e kohës në formën më të mirë fizike. A ka ndonjë s
Universiteti i Osfordit ka gati vaksinën, nisin testimet në bazën sekrete të qeverisë E gjithë bota po përballet me një luftë, ku armiku merr jetë edhe pse është i padukshëm. Në anën tjetër, shkencëtarët po
Zbulohen sekretet 1,300 vjeçare të fiseve Maja Arkeologët thanë se fundmi se kanë zbuluar një sekret 1,300-vjeçar të fiseve Maja falë teknologjisë moderne që mund të e