999 rezultate për

sekrete

Murrizi: Rama-Basha-Meta janë takuar fshehtas në Golem, kjo ishte marrëveshja sekrete që foli Yuri Kim Kreu i grupit demokrat parlamentar, Muslim Murrizi, ka hedhur "sulme" se Rama-Basha-Meta kanë zhvilluar një takim të fsh
Zbuluan partnerët dhe fëmijët, sfilata i tregon "sekretet" VIP-ave shqiptarë (FOTO LAJM) Sfilata e fundit e Joni Peçit ishte konceptuar jo thjesht si një prezantim koleksioni, por si një spektakël që bashkonte
"Në Teatrin Popullor s'më pranuan për mungesë talenti", sekretet e dosjes së Kujtim Spahivoglit Kjo eshte historia e panjohur e aktorit dhe regjisorit të famshëm, Kujtim Spahivogli, të nxjerra nga disa dokumente arki
Meta nxjerr SMS-të me diplomatin dhe zbulon takimet "sekrete’": Rama filtron kandidatët Presidenti i Republikës, Ilir Meta ka folur në lidhje me reformën në drejtësi si dhe për rolin e ndërkombëtarëve në vend
Lubonja: Marrëveshja sekrete që shqetësoi Yuri Kimin Nga FATOS LUBONJA Cicërima gjithë ambiguitet e ambasadores amerikane, Yuri Kim, ku shprehej se qe e shqetësuar për ca
20 vite më e re, marrëdhënia sekrete e suksesshme e Pirro Çakos me bionden bukuroshe (FOTO LAJM) Këtë nëntor do të festojë 55-vjetorin, por askush nuk mund ta besojë se kjo shifër ka lidhje me pamjen prej djaloshi të
Can nxierr sekretet e CR7: Është një lider, feston nëse fiton në stërvitje, mërzitet nëse humbet Emre Can e ka zbuluar se gjendja shpirtërore e Cristiano Ronaldos varet nga rezultatet në ndeshjet stërvitore, ndërsa e
HOROSKOPI/ Shenjat që s’do i tregonin kurrë sekretet tuaja Ju ka ndodhur ndonjëherë t’i keni rrëfyer një sekret një shoku ose shoqeje dhe të nesërmen ta kenë mësuar të gjithë?
Gjethja e dafinës, përgjigja e sekreteve të bukurisë Nga kokat e poetëve të Romës antike në tryzeat tona: ky është një udhëtim nëpër vlerat dhe përdorimet e bimës së famshme
Sekrete mode, e dini ç'kuptim ka etiketa e lëkurës në pantallonat xhins? Mund t’i vishni paradite, pasdite, në mbrëmje, madje edhe për të fjetur gjumë (ok, ky është një nga ato rastet kur shkon
Djegia e dokumenteve të tenderave, Rama shuan heshtjen "Si mund të jenë sekret tendera që bëhen me pjesëmarrjen e shumë operatorëve..." Kryeministri Edi Rama, gjatë lidhjes
Ministria e Shëndetësisë dorëzon dokumentet në SPAK pas akuzave nga PD për tenderat sekrete Ministria e Shëndetësisë ka dorëzuar sot në Prokurorinë e Posaçme Kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar (SPAK) do
"Lajme të reja nga fronti i vjedhjes me tendera sekretë", PD nuk i ndahet qeverisë Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazment Bardhi ka reaguar në lidhje me tenderat sekretë të qeverisë dhe përgjigjen e Mini
DW: "Sekretet" në menaxhimin e krizës së koronavirusit nga Gjermania dhe Franca Gjermania është sërish një hap përpara Francës, këtë herë në përballimin e Covid-19. Auron Dodi analizon faktorët e përp
"Skuadra e kënaqësisë", sekretet e vajzave të haremit të Kim Jong-Un (FOTO LAJM) Janë shumë sekrete dhe të panjohura që rrethojnë Korenë e Veriut. Ky shtet komunist njihet për mënyrën brutale si i traj
Një dokumentar për sekretet e Lady Diana-s, Mbretërorë s'do ta presin aspak mirë (FOTO LAJM) Një dokumentar i ri në “Netflix” do të shqetësojë shumë familjen mbretërore. “Being Me: Diana” do të flasë për jetën
Dalin sekretet e Princeshë Dianës: Kapën të dashurin zhveshur në Pallatin Mbretëror (FOTO LAJM) Një libër i publikuar së fundmi, sjell disa sekrete të sikletshme nga Pallati Mbretëror, që kanë të bëjnë kryesisht me j
Qeveria bën "kërdinë" me tendera sekrete (FOTO LAJM) Në dhjetor 2018, një pagesë me vlerë 187 milionë lekë u shfaq në bazën e të dhënave të thesarit të shtetit të Ministrisë
Abortoi një fëmijë të presidentit amerikan? Sekretet nga afera e Monroe me Kennedy (FOTO LAJM) Marilyn Monroe është një emër i pavdekshëm dhe konsiderohet si seks simboli i të gjitha kohërave. Edhe pse pati një jetë
"Thellohet skandali i vjedhjes me tenderat sekretë", PD sërish akuza të rënda ndaj qeverisë Ish-deputeti i PD-së, Enkelejd Alibeaj nuk heq dorë nga akuzat ndaj qeverisë për tenderat që po shfrytëzohen në kuadër t