999 rezultate për

sekrete

Plas skandali: Zbulohet si Abramovich ka aksione sekrete tek lojtarët rivalë, lidhje të ngushtë me Putin Pronari i Çelsit Roman Ambramoviç është vënë në qendër të kritikave dhe akuzave nga Rjeti i Luftës kundër Krimit Ekonomi
Vini re! 5 shenjat që tregojnë se nuk jeni gati për martesë Martesa është një hap për të cilën të gjithë mendojmë mirëpo, nuk e dimë nëse jemi apo jo gati për një hap të tillë në
Gati t'i marrë "fronin", shoqja e ngushtë i nxjerr sekrete e errëta Kim Kardashian (FOTO LAJM) Kim Kardashian ka debatuar me miken e saj të ngushtë Larsa Pippen disa javë më parë. Sipas mediave të huaja, njëri prej
Gjuzi tregon "sekrete" profesionale: Hidhet në ajër e shënon rrafishatë (VIDEO) Ditën e sotme deputeti Kujtim Gjuzi ka publikuar një video në rrjetin social Facebook, ku ka treguar një "sekret" profes
Vizita sekrete, zbulohet se çfarë po ndodh me Schumacher Gjendja e Schumacher është një sekret i ruajtur me kujdes nga familja e tij dhe deklaratat publike lidhur me gjendjen e
Sekretet e njerëzve që nuk kanë rrëmujë në shtëpitë e tyre (FOTO LAJM) Mikseri i vjetër. Lodrat e prishura të fëmijëve. Kutia e qirinjëve që i ruani për t’ia dhuruar dikujt, etj. etj.. Du
"Për një djalë?", dy vajzat joshëse të ekranit shqiptar "nxjerrin" sekretet (FOTO LAJM) Ato njihen për shoqërinë e ngushtë që kanë si dhe komentohen herë pas here në rrjetet sociale. Është fjala për moderator
Dalin sekretet e Princeshë Dianës: Kapën të dashurin zhveshur në Pallatin Mbretëror (FOTO LAJM) Një libër i publikuar së fundmi, sjell disa sekrete të sikletshme nga Pallati Mbretëror, që kanë të bëjnë kryesisht me j
Nga paraja te sekretet e jetës, ish-Missi shqiptar rrëfen të pathënat nga Dubai (FOTO LAJM) Karrieriste në profesion dhe seksi në pamje, duke tërhequr vëmendjen e ndjekësve me një set fotosh hot nga resortet luks
Pesë sekrete të vogla të çifteve të lumtura Është pikërisht shkenca që dëshiron të zbulojë sugjerime të thjeshta, të afta të garantojnë qetësi më të madhe brenda ma
"Akoma më e keqe se i vëllai", çfarë e pret botën nëse vjen një diktatore E motra e Kim Jong-un, Kim Yo-jon mund të jetë akoma më e keqe se vëllai nëse merr drejtimin e vendit. Sipas disa raport
Gjithmonë rrëzëllitëse, 3 sekretet e bukurisë që femrat e Lindjes së Mesme praktikojnë prej shekujsh Edhe pse shumë kilometra larg nesh, Lindja e Mesme ushqen një ndjenjë joshje dhe misteri që intrigon këdo, sidomos përsa
6 sekrete për të cilat 90% e burrave nuk flasin kurrë A është e mundur që burrat mund të kenë frikëra të fshehta? Duken kaq të fortë dhe vendimtarë! "Në asnjë mënyrë", është
Tirana-Zvezda/ Sekretet dhe analiza e ndeshjes, serbi i Laçit bën "spiunin" (FOTO LAJM) Mbrojtësi dhe kapiteni i Laçit, Aleksandar Ignjatovic, ka folur për ndeshjen Tirana-Cverna Zvezda. Në një intervistë për
"Pse Enveri nuk e arrestoi babanë tim në Plenium si të tjerët", djali i Beqir Ballukut rrëfen sekretet Publikohet historia e panjohur e Beqir Ballukut, ish-Ministrit të Mbrojtjes Popullore, deputetit të Kuvendit Popullor, a
"Takimi i fshehtë me Titon", djali i Beqir Ballukut rrëfen sekretet e ish-ministrit Publikohet historia e panjohur e Beqir Ballukut, ish-Ministrit të Mbrojtjes Popullore, deputetit të Kuvendit Popullor, a
Shërbimet sekrete...: Erdogan flet për konspiracionin në Beirut Presidenti i Turqisë, Rexheb Tayyib Erdogan bëri deklarata të forta në lidhje me shpërthimin e pak ditëve më parë në Lib
Dëshmia e 109 vjeçarit ish- diversant: Misionet tona sekrete në Shqipëri nga Italia e Jugosllavia Publikohet historia e rrallë dhe e panjohur e Ndue Mëlyshit me origjinë nga Mirdita, ku i ati i tij, Gjoni ishte bajrakt
Del letra për Ramiz Alinë, si u zbulua nga dosja sekrete e Komitetit të Partisë në Gjirokastër Publikohet një dokument të panjohur arkivor nga një dosje voluminoze me siglën “sekret” të Arkivit Qëndror të Shtetit në
"Nuk realizuan dot atentatin ndaj Enverit në Bllok", sekretet e dosjes së 7 gazetarëve Publikohen dokumente arkivore nga Arkivi Qendror i Shtetit (fondi i ish-Komitetit Qendror të PPSH-së), ku ndodhet një ko