999 rezultate për

sekond

4 prekje për vetëm 10 sekonda, shikoni golin fantastik të Shaqirit (VIDEO) Skuadra e Liverpoolit mori një fitore të merituar ditën e djeshme në transfertë përballë Burnley me rezultatin 3 me 1.
I mjaftojnë vetëm 20 sekonda, Mario Sokoli "shkatërron" boksierin serb Është zhvilluar ditën e djeshme në Karslsruhe të Gjermanisë dueli i boksit midis boksierit shqiptar, Mario Sokoli dhe at
Boksieri shqiptar "masakron" serbin, Ko në 20 sekonda Boksieri Shqiptar Mario Sokoli e ka nisur në mënyrën më të mirë të mundshme karrierën e tij si profesionist ku ka mposht
Si ta ndaloni gjakderdhjen për 10 sekonda Nga prerjet e lehta në kuzhinë teksa gatuani e deri tek plagët e thella, ekziston një erëz “magjike” që do të ndalojë gj
A ekziston rregulli i 5-sekondshit? Flasin ekspertët Sipërfaqe të ndryshme të tokës përmbajnë mikrobe të shumëllojshme. Por edhe vetë ushqimet nuk janë të siguruara nga kjo
Si jua vjedhin makinën në 20 sekonda! Kjo pajisje po bën kërdinë (VIDEO) Vjedhja e makinave është një biznes i mirëfilltë i personave që merren me këtë aktivitet të jashtëligjshëm, por kohët e
KUJDES/ Makina juaj mund të vidhet për 23 sekonda me këto pajisje që qarkullojnë kudo Nëse mendoni se nese e keni mbyllur makinën dhe jeni të sigurt se makina juaj nuk vidhet dot, gaboheni. Në fakt makin
Mbajeni të shtypur për disa sekonda këtë pikë në dorë nëse i keni këto probleme shëndetësore Stresi është karakteristikë e pashmangshme e jetës. Askujt nuk i pëlqen dhe çdo njeri, po të mundte, me prekjen e një bu
Erdhi dimri, si ta fshini akullin nga xhami i makinës në pak sekonda (VIDEO) Duket se ekziston një mënyrë për ta shkrirë xhamin e veturës shpejt, pa përdorur ‘kruese’ akulli apo ndonjë pajisje tjet
Me vetëm 2 minuta në ditë humbni gjithë dhjamin në zonën e barkut Jemi këtu sot për t’ju treguar një metodë japoneze, që do t’ju ndihmojë të hiqni kilet e tepërta rreth barkut dhe të ton
Nëse e gjeni gruan nudo për 5 sekonda jeni intiligjent (FOTO LAJM) Artisti gjerman, Jörg Dustervald është i specializuar në këtë gjë. Një nga veprat e tij është bërë tepër e popullarizuar
U përjashtua nga "Tour de France", italiani shpallet kampion bote në Kinë Italiani Gianni Moscon ka fituar “Tour of Guangxi” këtë të diel në Kinë. 24-vjeçari u përjashtua në korrik nga “Tour
Juria shtyp butonin pas 3 sekondave, çfarë e bëri tërë publikun të mbetet pa fjalë (VIDEO) Ndonjëherë, merr vetëm një moment për të kuptuar se ajo me të cilën po përballemi është vërtet e jashtëzakonshme. Ash
14 herë shpifje në 10 sekonda, si "shpërtheu" Rama ndaj gazetarëve (VIDEO) Kryeministri i vendit, Edi Rama, mbrëmjen e djeshme ka qënë i pranishëm në emisionin "Dritare” të Rudina Xhungës ku në d
Si të ktheni humorin në 7 sekonda Një sekondë. Vetëm kaq duhet për ta bërë jetën tuaj më të lumtur. Nuk e besoni? Shihni listën e mëposhtme, të gjërave që
Fitore në sekondat e fundit, Alaves mposht minimalisht ndaj Realit (VIDEO) Alaves ka mposhtur Real Madridin me rezultatin minimal 1-0 në "Estadio Mendizorrotza", ndeshje vlefshme për javën e 8 n
Nga Fevziu të Arian Çani, sa paguhen në sekondë? E gjithë gara e ashpër për të tërhequr audiencën dhe ajo që është më e vështirë për ta mbajtur atë të mbërthyer pa ndërr
Del në shitje makina që shkon nga 0 në 100 km/h për 1.9 sekonda Kanë nisur porositë për makinën e parë në botë që shkon nga 0 në 100 km/h për më pak se 2 sekonda. Aspark Owl është n
Pamje spektakolare, si u bë hi e tym për 1 sekond ura gjigante (VIDEO) Autoritetet kineze kanë shkatërruar me shpërthim të kontrolluar një urë 1.8 kilometra të gjatë për t'i hapur rrugën një
Momenti kur tornado shkatërron çdo gjë për disa sekonda (VIDEO) Një video e publikuar në Facebook, dëshmon fuqinë e pabesueshme të natyrës. E kapur brenda një lokali diku në Tajland