999 rezultate për

sekond

I mjaftuan 40 sekonda ndaj Cerrone, McGregor: Do të rikthehem kampion bote Vetëm 40 sekonda i kanë mjaftuar Conor McGregor për të mposhtur Donald "Cowboy" Cerrone në eventin UFC0-246, zhvilluar m
Dy milion euro për sekond, shuma stratosferike që fitoi McGregor në Las Vegas (VIDEO) Conor McGregor ka fituar 1.5milionë funte për sekondë për shkatërrimin që i bëri Donald Cerrones në rundin e parë, thotë
Rikthim i frikshëm i McGregor, triumfon pas 40 sekondave (VIDEO) Vetëm 40 sekonda i kanë mjaftuar Conor McGregor për të mposhtur Donald “Cowboy” Cerrone në eventin UFC0-246, zhvilluar m
Kampionati Botëror për femra me ski, Albeu.com ju sjell pamjet më pikante (FOTO LAJM) Në datat 17 dhe 18 janar u zhvilluan garat me ski në Serstirere të Italisë për Kampionatin Botëror për femra. Fotor
Zhgënjen Chelsea, Newcastle e mposht në sekondat e fundit (VIDEO) Newcastle ka arritur të marrë një fitore të madhe ndaj Chelsea në shtëpi me rezultatin 1-0, me një gol të shënuar në min
Me këta dy përbërës shkrihet akulli në xhamin e makinës për një sekondë (VIDEO) Duket se ekziston një mënyrë për ta shkrirë xhamin e makinës shpejt, pa përdorur ‘kruese’ akulli apo ndonjë pajisje tjet
Zbulohet sekreti, si u shmang tragjedia ajrore brenda 19 sekondave Një komunikimi i gabuar për pak sa nuk shkaktoi një përplasje fatale në ajër midis dy avionëve me 268 njerëz në bord, t
Botërori i Klubeve/ Liverpool triumfon në sekondat e fundit, pret në finale Flamengon (VIDEO) Liverpooli ka vuajtur jo pak për të triumfuar ndaj meksikanëve të Monterrey. Të Kuqtë fituan 1-2 në sekonadat e fundi
Fiorentina i bën gjëmën Interit, i heq fitoren në sekondat e fundit (VIDEO) Interi nuk ka shkuar më shumë se barazimi 1-1 në transfertë ndaj Fiorentinës. Zikaltërit ishin në avantazh deri në m
Tottenham triumfon ndaj Wolves në sekondat e fundit (VIDEO) Tottenham ka triumfuar në sekondat e fundit të ndeshjes ndaj Wolves, shkruan Albeu.com Skuadra e Mourinhos e mbylli n
Dalin pamjet, si shembet në pak sekonda ndërtesa tek Bujqësori në Tiranë (VIDEO) IKMT ka nisur aksionin për shembjen e godinave të dëmtuara të konvikteve në Universitetin Bujqësor të Tiranës. Mësohe
Si të hiqni në pak sekonda aromën e keqe të hudhrave nga duart Hudhra është e shijshme dhe i shton një shije fantastike pjatave tuaja të preferuara. Sidoqofte era e saj që na ngelet n
Si një kuti e zezë, kamera e BMW mban regjistrime në rast të aksidentit Në modelet e saj të fundit, BMW ka ofruar një opsion Drive Recorder që ruan pamjet nga kamerat e ndërtuara menjëherë dhe
Mjaftuan 5 sekonda, kështu u shemb pallati në Durrës (VIDEO) Ashtu sikundër lerësuan dhe ekspertët, shembja e pallatit 6 katësh në Durrës u bë ekspertët me lëndë plasësse (tritol).
Komon thyen rekordin botëror në 10 mijë metra Joshua Cheptegei theu rekordin botëror të rrugës 10 km në Valencia, duke vendosur një kohë të re prej 26 minutash e 38 s
Nuk ka të ndalur, tërmeti trondit sërish Shqipërinë (FOTO LAJM) Një tërmet i fuqishëm sapo goditi sërish Shqipërinë duke bërë që banorët të lënë banesat e tyre. Tërmeti është ndjer
Sekonda tmerri! Si u shkundën pallatet në Tiranë nga tërmeti shkatërrues (VIDEO) Tërmeti i djeshëm tronditi shqiptarët ndërkohë mori 27 jetë, shumica në Durrës, aty ku kishte epiqendrën dhe lëndoi mbi
Lojtari serb në Superiore tregon tmerrin: 30 sekonda dukeshin pafundësi, tërmeti më nxorri nga krevati Mbrojtësi serb i Laçit, Aleksandër Ignjatoviç, ka dhënë një intervistë për median “Blic Sport”, ku siç e përshkruan, kal
Tërmeti që shkundi vendin, më i forti që prej vitit 1979, zgjati 30 sekonda Sizmiologu Rexhep Koçi thotë se tërmeti me magnitudë 6.4 ka zgjatur 30 sekonda dhe konsiderohet më i forti që prej vitit
Me 8 banorë brenda në rrënoja, 4 prej tyre fëmijë: Shembet fare vila në Durrës Një ngjarje shumë e rëndë ka ndodhur vetëm pak minuta më parë ku një vilë e cila ka qenë rrënuar dhe ka zënë brenda disa