999 rezultate për

sekond

Shkrepjet në momentin perfekt, vetëm pak sekonda para "tragjedisë" (FOTO LAJM) Këto foto qesharake janë kapur vetëm një moment përpara tragjedisë, nga e cila me siguri që janë lënduar. Që nga kafs
Si koronavirusi ndihmoi TikTok-un të gjente ''zërin'' e tij Në të gjithë vendin, në dhomat e gjumit të adoleshentëve dhe apo kudo nëpër shtëpi, njerëzit të bllokuar nga koronaviru
Ronela Hajati "kërcënon" ndjekësit: Do bëj t'ju lerë gruaja me sekonda (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Ronela Hajati është treguar gjithmonë shumë aktive në rrjete sociale dhe njëjtë vazhdon dhe gjatë di
Rregulli i 6 sekondave për të shmangur infektimin Koha me të cilin ekspozoheni me një person të infektuar ka shumë rëndësi nëse dhe ju do të bëheni një i prekur apo jo.
Kalimi i Coutinhos te Barcelona, kështu e shpjegon Klopp Liverpool ka shpjeguar për një vendim të marrë nga Liverpooli për të shitur yllin brazilian, Philip Coutinhon te Barcelo
"Mbaj frymën për 10 sekonda", testi viral për koronavirusin është mashtrim dhe i rrezikshëm Jo ç'do gjë që bëhet virale në rrjete sociale është e bazuar në fakte. Së fundmi, po qarkullon një "test i thjeshtë që b
Para sobës numëron sekondat, Bes Kallaku tregon si po e kalon karantinën (VIDEO) Aktori i humorit Bes Kallaku mundohet që të nxjerrë anët gazmore nga këto ditë koronavirusi. Ai ka publikuar një vide
Pse larja e duarve duhet të zgjasë 20 sekonda? Fjalia që po dëgjojmë më shumë këto ditë përveç "qëndroni në shtëpi", është "lani duart për rreth 20 sekonda me sapun".
Mjeku: Si të zbulosh vetë nëse mund të jesh infektuar me Covid-19 Një doktor dhe fizikant japonez na jep një këshillë se si të parandalojmë koronavirusin dhe një mënyrë për të zbuluar ve
Si të zbuloni vetë nëse mund të jeni infektuar me Covid-19 Një doktor dhe fizikant japonez na jep një këshillë se si të parandalojmë koronavirusin dhe një mënyrë për të zbuluar ve
Vuçiç vihet në siklet pasi e zuri kolla për disa sekonda: Nuk është koronavirus Presidenti i Republikës së Serbisë, Aleksandar Vuçiç teksa ka qenë përballë gazetarëve ka kaluar një moment të sikletshë
Fotografi të rezultatit pas larjes së duarve, dezinfektuesi jo aq efektiv sa mendohej (FOTO LAJM) Mund të jetë e vështirë të ndryshoni mënyrën se si keni bërë diçka deri më tani dhe papritur ta ndryshoni. Të gjithë
Nuk gjeni maska në farmaci? Mësoni si ta sajoni vetë vetëm për disa sekonda (VIDEO) Me lajmin për përhapjen e koronavirusit farmacitë janë boshatisur nga maskat dhe solucionet për larjen e duarve. Nëse
Bëni këtë test dhe kuptoni brenda 5 sekondave se sa të stresuar jeni (FOTO LAJM) A jeni të stresuar tani? Sa të stresuar jeni? A jeni aq të stresuar sa për të shkuar në pushime, apo ndoshta edhe aq të
Si të ndaloni dhimbjen e dhëmbit në pak sekonda Të gjithëve na ndodh që të na prishen dhëmbët e të kemi dhimbje shqetësuese edhe gjatë natës. Bakteret në gojë, që u
Frymëzohuni nga Lady Gaga, nga 40 cigare në ditë e la duhanin brenda një sekonde (FOTO LAJM) Lady Gaga ka publikuar një këngë të re dhe ka hequr dorë nga një ves i vjetër. Gjatë një interviste për Neë Music Dai
Disa sekonda para katastrofës, shkrepjet në momentin perfekt (FOTO LAJM) Këto foto qesharake janë kapur vetëm një moment përpara tragjedisë, nga e cila me siguri që janë lënduar. Që nga kafs
Nuk gjeni maska në farmaci? Mësoni si ta sajoni vetëm për disa sekonda (VIDEO) Me lajmin për përhapjen e koronavirusit farmacitë janë boshatisur nga maskat dhe solucionet për larjen e duarve. Nëse
62 vjeçar vendos rekord të ri, qëndron në 'plank' për 8 orë Kjo arritje do të ishte e jashtëzakonshme për çdo moshë. Por Xhorxh Hud që vendosi rekordin botëror për kohën më të madh
Meta i përgjigjet Lleshajt: Asnjë sekondë për të humbur me "Gjeneralin" nën poture! Zëdhënësi iu presidnetit Tedi Blushi i është përgjigjur ministrit të Brendshëm Sandër Lleshajt, i cili tha se Republika