999 rezultate për

sekond

Asnjë sekondë më tepër, ku shtet mbyll kufijtë më 1 shtator Hungaria do të mbyllë kufijtë për shtetasit e huaj më 1 shtator, për të parandalur rritjen e numrit të të infektuarve me
Jemi torturuar më kot! Me këtë recetë pastroni "xixë" tualetin në 30 sekonda Do donim shumë që pastrimi i tualetit të mos kërkonte shumë kohë dhe fuqi. Prandaj, kombinimi i amoniakut dhe peroks
Tërhoqi të gjithë kursimet e jetës, burri grabitet në pak sekonda Një burrë nga Kalifornia e SHBA-ve, ka rënë pre e një grabitje me shifra të frikshme. Francisco Cornejo shkoi në bank
1 sekond, testi që tregon nëse maska juaj është efektive Mosvendosja e maskës në ambiente publike dhe të mbipopulluara dënohet me gjobë prej 2,000 lekësh dhe në të njëjtën kohë
Po shkatërroni dhëmbët! Këto janë 8 gabimet e rrezikshme që po bëni çdo ditë 1.Injorimi i erës së keqe të gojës Një erë e keqe nga goja juaj mund të nënkuptojë higjenën e dobët ose sëmundjen e m
KUJDES/ Makina juaj mund të vidhet për 23 sekonda me këto pajisje që qarkullojnë kudo Nëse mendoni se nese e keni mbyllur makinën dhe jeni të sigurt se makina juaj nuk vidhet dot, gaboheni. Në fakt makin
"Po numëronim sekondat këtë mbrëmje", Bino njofton gazetarin për përgjigjen e tamponit Gazetari Ilir Kadia dhe bashkëshortja e tij i janë nënshtruar testit të koronavirusit, njoftim të cilin e ka bërë vetë g
Rezarta Shkurta publikon bisedat private me Ermalin: Si të vij në shtëpi për 3 sekonda (FOTO LAJM) Rezarta Shkurta dhe Ermal Hoxha janë padyshim një ndër çiftet më të komentuar nga media dhe publiku. Rezarta publikon sh
Bylisi mposht Skëndërbeun në sekondat e fundit fal golit të portierit (VIDEO) Skëndërbeu ka pësuar humbje në sekondat e fundit përballë Bylisit. Është portieri Isli Hidi ai i cili merr përsipër e
Reali triumfon ndaj Valencias, Asensio hyn si zëvendësues dhe gjen golin 30 sekonda pas dëmtimit të gjatë (VIDEO) Reali i Madridit ka fituar me rezultatin e pastër 3-0 në shtëpi ndaj Valencias, shkruan Albeu.com. Për Los Blancos
Basha gati për zgjedhjet: Nuk do të humbasim asnjë sekondë Kryedemokrati Lulzim Bashanë një prononcim për mediat deklaroi se PD po përgatitet për zgjedhjet. Ai theksoi se nuk d
Kukësi vuan por fiton në sekondat e fundit (VIDEO) Kukësi ka marrë një fitore shumë të vuajtur në “Elbasan Arena”, ndaj Luftëtarit, të cilët i mposhtën me rezultatin 2-1,
I "rrëmbeu" vëmendjen për një sekondë, veprimi i papritur i Bashës me qytetarin (VIDEO) Kryedemokrati Lulzim Basha prej ditësh po takon nga afër pronarë të biznesit të vogël të cilët ankohen se kanë probleme
Rrëfehet Shevchenko: 12 sekonda para penalltisë më kaloi e gjithë jeta para Ish-sulmuesi legjendar i Milanit Andrij Shevçenko rendit triumfin në finalen e Ligës së Kampioneve kundër Juventusit në
Zgjidheni për 10 sekonda! Sa trekëndësha mund të dalloni? (FOTO LAJM) Testi i mëposhtëm do ju vërë trurin dhe sytë në punë dhe do ju fusë në dyshime. Gjeni se sa trekëndsha ndodhen në fo
Çmenduri në sekondat e fundit, BATE Borisov fiton Kupën pas 10 vitesh (VIDEO) Futbolli në Bjellorusi nuk ka ndaluar kurrë dhe vazhdon të jetë me tifozë. Sot u luajt finalja e Kupës që pa përball
Rekord i ri/ Regjistrohet shpejtësia më e madhe e Internetit ndonjëherë Studiuesit në Australi pretendojnë se kanë regjistruar shpejtësinë më të madhe të të dhënave në internet. Një ekip ng
IKMT shkatërron brenda pak sekondash pallatin e zv.ministres së Brendshme (VIDEO) Një pallat 6 katësh në Durrës, ku kishte banesën edhe zv/ministrja e Brendshme, Rovena Voda është shembur brenda pak sek
Momente shokuese, këmbësori i paduruar i shpëton vdekjes për 1 sekond (VIDEO) Filmime tronditëse shfaqin momentin kur një kalimtar i paduruar shmang për pak sekonda goditjen nga një tren. Burri e
Shkrepjet në momentin perfekt, vetëm pak sekonda para "tragjedisë" (FOTO LAJM) Këto foto qesharake janë kapur vetëm një moment përpara tragjedisë, nga e cila me siguri që janë lënduar. Që nga kafs