999 rezultate për

sean

Osmani prezanton axhendën: Çdo të hënë mbledhje të Kryesisë, çdo të enjte seancë plenare Kryetarja e Kuvendit të Kosovës, Vjosa Osmani pas mbledhjes së Kryesisë së Kuvendit tha se tashmë do të jenë 14 komision
"Sherr me Ramën në Parlament", Etilda Gjonaj shpjegon çfarë ndodhi në seancën e fundit (VIDEO) Gjatw seancws sw fundit plenare, u duk sikur po zhvillohej njw bisedw e tensionuar mes kryeminsitrit Rama, ministres së
Pas pak mbahet seanca për zgjedhjen e Vjosa Osmanit kryeparlamentare Sot pritet të mbahet edhe një seancë tjetër pas asaj ku u formua Qeveria Kurti. Klan Kosova mëson se seanca do të fil
Rinis seanca e Kuvendit të Kosovës as një ore pauzë, deputetët janë rikthyer në sallën e Kuvendit të Kosovës. Pas më shumë se një ore pauzë, deputetët j
Manchester United rivalizon Chelsean për yllin e Dortmund Ylli i Borussia Dortmund po shkëlqen edhe këtë sezon në Bundesligën gjermane. Manchester United është i gatshëm të hy
Vetëm pak orë larg qeverisë së re të Kosovës, Kuvendi është gati Kuvendi i Kosovës sot mban seancë plenare ku pritet të hidhet në votim Qeveria e re e Kosovës. Pjesë e seancës do të
Nis mbledhja e kryesisë së LDK-së Lidhja Demokratike e Kosovës ka mbledhur Kryesinë e saj, pas caktimit të seancës për formimin e Qeverisë më 3 shkurt.
AAK e zhgënjyer, thotë se nuk e voton qeverinë Kurti Sot, u mbajt mbledhja e Kryesisë së Kuvendit të Kosovës, ku u caktua seanca për votim të qeverisë, më datë 3 shkurt.
Çfarë do të ndodhë, caktohet seanca për votimin e qeverisë Kreu i Kuvendit të Kosovës, Glauk Konjufca pas mbledhjes së kryesisë ka deklaruar se është caktuar seanca për votimin e
Kryesia e Kuvendit mblidhet sot dhe cakton seancën për votimin e qeverisë së Kosovës Kryesia e Kuvendit të Kosovës do të mblidhet sot për të caktuar datën e mbajtjes së seancës për votimin e qeverisë së re
Anulohet sërish seanca për ratin "Zhvatja", avokatët e Jenevës janë sëmurë (VIDEO) E akuzuara e dytë në rastin “Zhvatja” Katica Janeva edhe në seancën e sotme erdhi e vetme. Avokatët e saj Delo Kadiev
Shtyhet sërish seanca për Arbër Cekajn Shtyhet sërish seanca gjyqësore për Arbër Cekajn, Donaldo Lushajn dhe Armando Pezakun në Gjykatën e Posaçme, ku ishte pa
Gabimi në përballjen me Chelsean, Mustafi u kërkon falje tifozëve Shkodran Mustafi ka kërkuar falje pas gabimit në ndeshjen që u zhvillua mbrëmë ndaj Chelseat. Mustafi ka thënë se skuadr
Acarohet keq Gjuzi në Kuvend: Ça ke që tund kokën ti ore, nuk të pëlqen? Ditën e sotme ka nisur seanca plenare e para për vitin 2020. Teksa kryetari i Kuvendit Gramoz Ruçi po prezantonte rr
7 orë seancë, gjykata e shtyn nesër vendimin për të arrestuarit për tërmetin Gjykata Tiranës ka vendosur të shtyjë për nesër verdiktin mbi personat e arrestuar në lidhje me përgjegjësinë e tyre në
Seanca e 130, cilat pika do të diskutohen sot në Kuvend? Kuvendi sot do ta mbajë seancën e 130-të në rend dite të së cilës janë Propozim-ligji për investime strategjike në Repub
Kontrata 675 mijë dollarëshe, Basha sot përpara Gjykatës Zhvillohet sot seanca paraprake në ngarkim të kryetarit të Partisë Demokratike, Lulzim Basha dhe dy zyrtarët, Arben Rist
Kërkoi lirinë nga arratia, çfarë vendosi Gjykata për Kajmakun? Është shtyrë seanca për ish kreun e bashkisë Vorë, Agim Kajmakun. Gjykata ka kërkuar që të gjithë provat të sillen në
Shtyhet seanca për Selami Shimshek, përfaqësuesi i ambasadës turke në gjykatë Sot zhvillohet seanca ne Gjykatën penale të Tiranës, për Selami Shimshek miku i Harun Celik, të dy të kapur me vizë të
Injoruan edhe tërmetin, kush janë 13 deputetët që nuk thanë asnjë fjalë në 13 seanca plenare Në sesionin e fundit parlamentar vijon trendi i 20%-25% të deputetëve që nuk përfshihen në debatet parlamentare dhe një