999 rezultate për

sean

Manchester United fiton derbin me Chelsean (VIDEO) Manchester United ka marrë një fitore shumë të rëndësishme në përballjen ndaj Chelseas. Në ndeshjen që u zhvillua në
10 fakte që lidhen me 12-vjetorin e Pavarësisë së Kosovës Sot Kosova feston 12-vjetorin e pavarësisë të shpallur më 17 shkurt të vitit 2008 dhe të njohur nga 116 shtete. Kosov
Fillon seanca për ratifikimin e Protokollit për anëtarësim në NATO Në Kuvendin e Maqedonisë së Veriut filloi seanca solemne për ratifikimin e Protokollit për anëtarësim në NATO. Në sea
Nis seanca për propozim-ligjin për Prokurorinë Publike Kreu i Kuvendit Talat Xhaferi, ka caktuar seancën e 134-të të Kuvendit ku në rend dite do të jetë propozim ligji për Pro
Osmani prezanton axhendën: Çdo të hënë mbledhje të Kryesisë, çdo të enjte seancë plenare Kryetarja e Kuvendit të Kosovës, Vjosa Osmani pas mbledhjes së Kryesisë së Kuvendit tha se tashmë do të jenë 14 komision
"Sherr me Ramën në Parlament", Etilda Gjonaj shpjegon çfarë ndodhi në seancën e fundit (VIDEO) Gjatw seancws sw fundit plenare, u duk sikur po zhvillohej njw bisedw e tensionuar mes kryeminsitrit Rama, ministres së
Pas pak mbahet seanca për zgjedhjen e Vjosa Osmanit kryeparlamentare Sot pritet të mbahet edhe një seancë tjetër pas asaj ku u formua Qeveria Kurti. Klan Kosova mëson se seanca do të fil
Rinis seanca e Kuvendit të Kosovës as një ore pauzë, deputetët janë rikthyer në sallën e Kuvendit të Kosovës. Pas më shumë se një ore pauzë, deputetët j
Manchester United rivalizon Chelsean për yllin e Dortmund Ylli i Borussia Dortmund po shkëlqen edhe këtë sezon në Bundesligën gjermane. Manchester United është i gatshëm të hy
Vetëm pak orë larg qeverisë së re të Kosovës, Kuvendi është gati Kuvendi i Kosovës sot mban seancë plenare ku pritet të hidhet në votim Qeveria e re e Kosovës. Pjesë e seancës do të
Nis mbledhja e kryesisë së LDK-së Lidhja Demokratike e Kosovës ka mbledhur Kryesinë e saj, pas caktimit të seancës për formimin e Qeverisë më 3 shkurt.
AAK e zhgënjyer, thotë se nuk e voton qeverinë Kurti Sot, u mbajt mbledhja e Kryesisë së Kuvendit të Kosovës, ku u caktua seanca për votim të qeverisë, më datë 3 shkurt.
Çfarë do të ndodhë, caktohet seanca për votimin e qeverisë Kreu i Kuvendit të Kosovës, Glauk Konjufca pas mbledhjes së kryesisë ka deklaruar se është caktuar seanca për votimin e
Kryesia e Kuvendit mblidhet sot dhe cakton seancën për votimin e qeverisë së Kosovës Kryesia e Kuvendit të Kosovës do të mblidhet sot për të caktuar datën e mbajtjes së seancës për votimin e qeverisë së re
Anulohet sërish seanca për ratin "Zhvatja", avokatët e Jenevës janë sëmurë (VIDEO) E akuzuara e dytë në rastin “Zhvatja” Katica Janeva edhe në seancën e sotme erdhi e vetme. Avokatët e saj Delo Kadiev
Shtyhet sërish seanca për Arbër Cekajn Shtyhet sërish seanca gjyqësore për Arbër Cekajn, Donaldo Lushajn dhe Armando Pezakun në Gjykatën e Posaçme, ku ishte pa
Gabimi në përballjen me Chelsean, Mustafi u kërkon falje tifozëve Shkodran Mustafi ka kërkuar falje pas gabimit në ndeshjen që u zhvillua mbrëmë ndaj Chelseat. Mustafi ka thënë se skuadr
Acarohet keq Gjuzi në Kuvend: Ça ke që tund kokën ti ore, nuk të pëlqen? Ditën e sotme ka nisur seanca plenare e para për vitin 2020. Teksa kryetari i Kuvendit Gramoz Ruçi po prezantonte rr
7 orë seancë, gjykata e shtyn nesër vendimin për të arrestuarit për tërmetin Gjykata Tiranës ka vendosur të shtyjë për nesër verdiktin mbi personat e arrestuar në lidhje me përgjegjësinë e tyre në
Seanca e 130, cilat pika do të diskutohen sot në Kuvend? Kuvendi sot do ta mbajë seancën e 130-të në rend dite të së cilës janë Propozim-ligji për investime strategjike në Repub