999 rezultate për

sean

Timo Werner tregon pse zgjodhi Chelsean Sulmuesi gjerman, Timo Werner, sezonin e ardhshëm do të jetë pjesë e Chelseat të Londrës. Për futbollistin që spikati
Një lajm i mirë për Barcelonën, Roberto rikthehet në stërvitje Pas barazimit dëshpërues kundër Celta Vigo, lojtarët e Barcelonës janë kthyer sot në fushat e blerta, për seancën e radh
Kuvendi i Kosovës anulon vazhdimin e seancës për dialogun Kuvendi i Kosovës e ka anuluar vazhdimin e seancës së nisur me 23 qershor, për shkak të situatës së krijuar, pas paraqit
"Pazar me Metën për t'i dhënë KLSH", deputeti e nis seancën me akuzën e fortë Deputeti i opozitës, Halit Valteri e ka nisur seancën e sotme të Kuvendit me një akuzë të rëndë. “Ky është parlamenti
Shtyhet për të dhjetën herë seanca ndaj Arbër Çekajt Eshtë shtyrë sërish çështja Çekaj. Gjykata e Posaçme ka shtyrë për të dhjetën herë seanca ndaj Arbër Cekajt, Donaldo
Në pritje për tu bërë kryeministër, Hoti prezanton planin qeverisës Sapo ka filluar seanca për formimin e Qeverisë së Re. I nominuari për kryeministër Avdullah Hoti ka prezantuar plan p
Vetëvendosja bojkoton seancën e Kuvendit Deputetët e Lëvizjes Vetëvendosje nuk do të marrin pjesë në mbledhje për votimin e Qeverisë Hoti. I vetmi që pritet t
Vonohen deputetët, seanca për votimin e Qeverisë Hoti nuk nis në orarin e caktuar Seanca e jashtëzakonshëm për formimin e Qeverisë Hoti nuk ka nisur ende edhe pse ishte planifikuar që në nistë në orën 1
Vjosa Osmani nuk merr pjesë në seancën e Kuvendit Kryetarja e Kuvendit Vjosa Osmani nuk pritet të marrë pjesë në seancën e sotme ku do të votohet qeveria Hoti. Osmani
PDK merr pjesë në seancë, nuk do ta votojë Qeverinë Hoti Deputetët e Partisë Demokratike të Kosovës kanë hyrë në sallë ku pritet votimi i Qeverisë Hoti. Deputetë të kësaj par
LIVE/ Seanca e Kuvendit të Kosovës, a do të bëhet sot Hoti kryeministër? (VIDEO) Ditën e sotme në Kuvendin e Kosovës pritet të votohet Qeveria e re me kryeministër Avdullah Hotin. Karriget e Kuvendi
Sot seanca e Kuvendit, a i ka LDK numrat për votimin e Qeverisë Hoti në Kosovë? Deputetët e Kuvendit të Kosovës, të dalë nga zgjedhjet e 6 tetorit, do t’i drejtohen serish karrigeve të tyre për të zgj
Caktohet seanca për votimin e Qeverisë, flet Gashi Në mbledhjen e Kryesisë së Kuvendit është vendosur që seanca për votimin e qeverisë së re të mbahet nesër në ora 11:00,
Essien: Drogba më bindi ta zgjedh Chelsean para Unitedit Legjenda e Chelseat, Michael Essien pranon se disa fjalë bindëse nga Didier Drogba ishte gjithçka që iu desh për ta dety
Rrëfimi i Lukakut: Kam ende inate me Villas Boas, nuk e preka trofeun e fituar të Ligës së Kampioneve me Chelsean Romelu Lukaku e ka pranuar se nuk do ta falë kurrë Andre Villas-Boas, i cili e kishte lënë jashtë skuadrës së Ligës së K
Bllokoi foltoren e Kuvendit, përjashtohet nga seanca Korab Lita Kreu i Kuvendit Gramoz Ruçi ka përjashtuar nga seanca deputetin Korab Lita. Kryeparlamentari e ka përjashtuar deputetin
Formacioni më i mirë në historinë e Chelsea (FOTO LAJM) Premier League ka përjetuar dy epoka të mira të Chelseat, ku nuk kanë munguar trofetë. Para së gjithash, revolucioni
SHKAKU/ Oxlade-Chamberlain dhe Van Dijk refuzojnë Chelsean Dyshja e Liverpoolit, Alex Oxlade-Chamberlain dhe Virgil Van Dijk nuk shkuan te Chelsea për shkak të trajneri italian, A
Mblidhet sot Kuvendi, deputetët me maska e doreza Për të tretën herë deputetët do të mblidhen në parlament, pas situatës së CoVid-19 në vend, seancë e cila zhvillohet një
I akuzuar për shpërdorim detyre, shtyhet përsëri seanca e ish ministrit Tahiri Gjyqi ndaj ish-minstrit të Brendshëm, Saimir Tahiri është shtyrë përsëri për në datën 14 maj. Më herët, Gjykata e Ape