999 rezultate për

sean

Dosja "184", shtyhet seanca gjyqësore Është shtyrë për në datën 29 janar seanca gjyqësore e dosjes “184” në Dibër. Edhe pse seanca ishte parashikuar të mba
Juventusi ka shfaqur interes për të, Giroud: Dua të fitoj trofe me Chelsean Sulmuesi i Chelseas, Olivier Giroud ka siguruar se nuk do transferohet këtë muaj të Juventusi. Sulmuesi cilësohej si
Kuvendi mblidhet në seancë të jashtëzakonshme, çfarë votohet sot Kuvendi i Shqipërisë është mbledhur në një seancë të jashtëzakonshme, e thirrur me kërkesë të kryeministrit Edi Rama.
LIVE/ Nis seanca gjyqësore ndaj Thaçit, Veselit, Selimi dhe Krasniqit Ka filluar seanca e re gjyqësore ndaj Hashim Thaçit, Kadri Veselit, Jakup Krasniqit dhe Rexhep Selimit. Kjo është sea
Gjykata Speciale sot mban seancë për rastin e Thaçit, Veselit, Selimit e Krasniqit Gjykata Speciale do të mbajë seancë të re ndaj Hashim Thaçit, Kadri Veselit, Rexhep Selimit e Jakup Krasniqit. Seanca
Everton mposht minimalisht Chelsean (VIDEO) Sonte u luajt ndeshja ndërmjet Everton dhe Chelsea e vlefshme për javen e 12-të të Premier League Takimi nisi me inte
Efektivi i Shqiponjave qan në seancë: Doja që familjarët e Klodianit të ishin këtu Ka përfunduar seanca për dhënien e masës së sigurisë ndaj punonjësit të Policisë Nevaldo Hajdaraj, i cili vrau 25-vjeçar
Deputetët me dopio maskë, mesazhi që përcjellin (FOTO LAJM) Edhe pse nuk lejohen grumbullimet me më tepër se 10 persona, Kuvendi ka marrë dritën jeshile dhe po mban sot seancën ple
Nuk lejohet grumbullimi me më shumë se 10 veta, Komiteti i Ekspertëve i jep dritën jeshile Kuvendit Komiteti i Ekspertëve ka vendosur që të lejojë mbledhjen e Kuvendit gjatë ditës së enjte duke respektuar protokollet e v
Lajm i mirë për Pirlon, rikthehen 2 futbollistë shumë të rëndësishëm te Juventus Federico Chiesa dhe Paulo Dybala morën pjesë në seancën e plotë stërvitore të Juventusit sot, teksa do të jenë në dispoz
Situata nga COVID-19, Kuvendi anulon seancën e nesërme Seanca plenare e Kuvendit që ishte planifikuar të mbahej ditën e nesërme nuk do të mbahet për shkak të masave të reja të
Akuzohet për korrupsion, shtyhet seanca ndaj gjyqtares Margjeka Eshtë shtyrë seanca ndaj Gjyqtares Mimoza Margjeka si pasojë e mungesës së mungesa e gjyqtares. Margjeka akuzohet nga
Dorëhiqet gjyqtarja, shtyhet sërish seanca për Valdrin Pjetrin Seanca për shqyrtimin e kërkesës për pushimin e hetimeve ndaj Valdrin Pjetrit është shtyrë për të dytën herë. Mësohe
Caktohet data kur do të mbahet seanca e dytë e Thaçit në Hagë Seanca e dytë dëgjimore për ish-Presidentin Hashim Thaçi është caktuar të mbahet në datën 18 nëntor në orën 11:00. N
Shtyhet seanca ndaj ish-prokurorit Adriatik Llalla Shtyhet sërish seanca ndaj ish-Prokurorit të Përgjithshëm Adriatik Llalla. Në seancën e sotme pritej që gjykata të njihe
Kërkoi lirimin me kusht, çfarë ndodhi në seancën e sotme për Zani Çaushin Seanca e kësaj të premte në Gjykatën e qytetit juglindor për ‘të fortin’ e Vlorës, Zani Caushi është shtyrë sërish pasi
Formacionet zyrtare, Man Utd-Arsenal (FOTO LAJM) Man Utd do të presë në shtëpi në orën 17:30 Arsenalin. Të dyja skuadrat do të kërkojnë fitoren teksa vendasit vijnë p
Shuhet Sean Coonery Aktori legjendar i James Bond, Sean Connery ka ndërruar jetë në moshën 90 vjeçare. Aktori skocez interpretoi rolin e spi
Ndryshimet në Kodin Zgjedhor, Komisioni i Venecias pranon kërkesën e Metës Komisioni i Venecias i është përgjigjur Presidentit Meta, i cili ditën e djeshme iu drejtua institucionit ndërkombëtar m
Dy deputetë të infektuar me COVID-19, propozimi i Zaev për mbajtjen e seancave plenare Kryeministri i Maqedonisë së Veriut Zoran Zaev dhe Ministri i shëndetësisë Venko Filipçe rekomandojnë që Kuvendi të shqy