999 rezultate për

saudite

Tmerr tek ekipi i Botërorit, avioni merr flakë në ajër (VIDEO) Skuadra e Arabisë Saudite ishte duke udhëtuar për në Rostov, ku do të mbaj ndeshjen e dytë, por avioni i tyre është kapl
Avioni i Arabisë Saudite në mes të flakëve (FOTO LAJM) Skuadra e Arabisë Saudite ishte duke udhëtuar për në Rostov, ku do të mbaj ndeshjen e dytë, por avioni i tyre është kapl
Rrjetet sociale tallen me lojtarët e Arabisë Saudite tek goli i Cheryshevit (FOTO LAJM) Pas lajmit që bëri xhiron e të gjitha rrjeteve sociale, për faktin se Salem Al Davsari i Arabisë Saudiet kishte veshur f
Gabimi trashanik në fanellën e lojtarit të Arabisë Saudite (FOTO LAJM) Anësori 26-vjeçar i ekipit të Vijarealit ka zbritur sot në fushën e lojës me ekipin e tij të Arabisë Saudite për luajtur
Spektakël dhe gola, Rusia fiton bindshëm ndaj Arabisë Saudite (VIDEO) Rusia ka fituar bindshëm ndaj Arabisë Saudite në ndeshjen e tyre hapëse në Kupën e Botës me rezultatin e përgjithshëm 5-
Rusia deklason Arabinë Saudite, shënon dy gola të shpejtë (VIDEO) Rusia nuk ndalet pasi ka shënuar edhe dy gola të shpejtë ndaj Arabisë Saudite në "Luzhniki Stadium". Goli i katër u
Rusia e pandalshme, shënon edhe golin e tretë ndaj Arabisë Saudite (VIDEO) Rusia ka shënuar edhe golin e tretë përballë Arabisë Saudite në "Luzhniki Stadium". Autori i golit është Artem Dzyub
Statiskat e pjesës së parë mes Rusisë dhe Arabisë Saudite (FOTO LAJM) Në stadiumin “Luzhniki” të Moskës po luhet ndeshja e parë e Kampionatit Botëror të futbollit, Rusi-Arabia Saudite. Ka
Rusia nuk ndalet, dy gola ndaj Arabisë Saudite (VIDEO) Rusia ka shënuar edhe golin e dytë përballë Arabisë Saudite në "Luzhniki Stadium". Ai që ka shënuar golin është Deni
Ka gol në Rusi-Arabi Saudite (VIDEO) Shënohet goli i parë në këtë botëror. Vendasve të Rusisë i janë dashur vetëm 10 minuta për të kaluar në avantazh kundrej
Një muaj ankth, emocione dhe kënaqësi: Fillon ndeshja e parë e Rusi 2018 Në stadiumin “Luzhniki” të Moskës sapo ka filluar të luhet ndeshja e parë e Kampionatit Botëror të futbollit. Ndërsa
Gjithçka gati, ja formacionet Rusi-Arabia Saudite (FOTO LAJM) Gjithçka është gati dhe festa pritet që të fillojë në Rusi vetwm pas pak minutash. Dy skuadrat kanë publikuar formaci
Ja cilat janë kombëtaret me lojtarët më shtatlartë në Botëror (FOTO LJAM) Kampionati Botëror pritet të nisi ditën e sotme në orën 17:00 ku do të luhet edhe ndeshja Rusi-Arabia Saudite. Së fu
Formacionet e mundshme Rusi-Arabia Saudite Pas katër vitesh sot rikthehen sërish emocionet e Botërorit që pritet të ndiqet nga miliona tifozë në mbarë botën. N
Rusi-Arabi Saudite, Muorinho thotë se kush fiton (VIDEO) Nesër zhvillohet ndeshje e parë e Kupës së Botës, ku nikoqiri, Rusia luan kundër Arabisë Saudite. Dy skuadrat që do t
Tifoz i "çmendur" pas Botërorit, mbledh 32 birra nga secila kombëtare (FOTO-LAJM) Ditën e sotme ndeshja mes Rusisë dhe Arbasië Saudite do të jetë sinjali i fillimit të një maratone të shumë pritur, Botë
Plas lufta, Arabia Saudite sulmon një shtet në muajin e Ramazanit Edhe pse jemi ende në muajin e Ramazanit forcat e mbështetura nga Arabia Saudite kanë nisur sulm në portin Hudayah në Je
Tifozët e Arabisë Saudite nuk do të shohin ekipin e tyre në Kupën e Botës Te enjten më datën 14 qershor do të fillojë kompeticioni më i lavdishëm në rruzullin tokësor, Kupa e Botës "Rusi 2018".
Ozil nuk nuk luan kundër Arabisë Saudite, probleme me gjurin Federata e Futbollit të Gjermanisë ka njoftuar se mesfushori, Mesut Ozil, nuk do të paraqitet në miqësore me Arabinë Sau
Historike, gratë në Arabi më në fund marrin patenta Arabia Saudite filloi sot të shpërndajë patenta për gratë, tre javë pas hyrjes në fuqi të dekretit mbretëror që autorizo