999 rezultate për

sassuolos

Super Suso, Milan dyfishon rezultatin ndaj Sassuolos (VIDEO) Milan ka dyfishuar rezultatin ndaj Sassuolos në "Mapei Stadium". Ai që ka shënuar është sulmuesi spanjoll, Suso Fern
Milan kalon në avantazh ndaj Sassuolos (VIDEO) Milan ka kaluar në avantazh ndaj Sassuolos në "Mapei Stadium". Ai që ka shënuar është mesfushori Franck Kessie në mi
U kthye në "turpin" e Juves, kaq mund të dënohet Costa (VIDEO) Ylli i Juventusit, Douglas Costa ka bërë një veprim mjaftë vulgar ditën e djeshme në ndeshjen kundër Sassuolos. Edhe
Statistika të frikshme, shikoni sa goditje bëri Ronaldo sot kundër Sassuolos Cristiano Ronaldo i dha fitoren sot Juventusit me dy golat e shënuar kundër Sassuolos në "Allianz Stadium". Por ai k
Shpërthen përsëri CR7! Gol fantastik me të majtën (VIDEO) Ndeshja mes Juventus dhe Sassuolos duket se është e gjitha e Ronaldos. Pasi shënoi golin e parë ai ka realizuar edhe
E pabesueshme çfarë ka humbur Ronaldo (VIDEO) Juventus po përballet me Sasussuolon për javën e katërt në Serie A. Kjo sfidë ka nsiur me shumë vrullë nga ana e "Zo
Formacionet zyrtare, CR7 udhëheq Juven kundër Sassuolos Juventus do të pres Sassuolon për ndeshjen e javës së katërt të Serie A. Kujtojmë se skuadra e Cristiano Ronaldos ka
Inter kërkon fitoren e parë Kanë kaluar 7 ditë që nga ajo humbje befasuese ndaj Sassuolos në Reggio Emilia, në ndeshjen e parë sezonale dhe Interi s
Interi kërkon fitoren e parë kundër Torino-s Interi e ka nisur jo në mënyrën me të mirë të mundshme kmapionatin italian, ku para një jave pësojë një humbje dramatik
Milan me objektiv të ri për sulmin, pëlqehet Politano i Sassuolos Milan po mendon të forcohet në sulm për sezonin e ardhshëm. Ata së fundmi kanë dhe objektiva të reja për në merkaton e v
Trajneri i Sassuolos sulmon Interin: E kishit mendjen tek Lazion, por humbët nga ne "Duhet të fitojmë me Lazion për të synuar Championsin". Kjo ishte fraza e përmendur gjatë gjihtë javës nga Interi pavarë
Milani ngec ndaj Sassuolos, largohet nga zona Champions (VIDEO) Milani është ndalur sonte ndaj Sassuolos me shifrat 1-1 në "San Siro", ndeshje e vlefshme për javën e 31 të Serie A.
Milan barazon rezultatin ndaj Sassuolos (VIDEO) Milani ka barazuar rezultatin ndaj Sassuolos në "San Siro". Autori i golit është kroati Nikola Kalinic që realizon n
100 pasime të sakta, Hysaj më i miri ndaj Sassuolos Napoli u ndal sërish dje, teksa barazoi në transfertë ndaj Sasuolos me rezultatin 1-1, duke bërë që ëndrra e titullit ka
Napoli ngec ndaj Sassuolos, humbet terren në klasifikim (VIDEO) Napoli ka bërë një hap fals sot ndaj Sassuolos duke barazuar 1-1 në "Mapei Stadium", ndeshje e vlefshme për javën e 30-t
Napoli barazon rezultatin ndaj Sassuolos (VIDEO) Napoli ka barazuar rezultatin ndaj Sassuolos në "Mapei Stadium". Ai që ka shënuar është, Jose Maria Callejon në minu
Juven e zë "haku" i Sassuolos, ylli i skuadrës mungon një muaj Juventus fitoi 7-0 ndaj Sassuolos por ky triumf nuk erdhi pa kosto. Mësohet se pas dëmtimit të pësuar gjatë ndeshjes, Bl
Juventus nis ofertën zyrtare për Politanon Gazzetta dello Sport raporton se Juventusi ka nisur një ofertë prej 25 milionë eurosh për Matteo Politanon e Sassuolos.
Kur u mendua se lojtari do i bashkohej Napolit, ndërhyn Juventus Napoli vijon të jetë aktiv në merkato, teksa pas Amin Younes, po ngulmon edhe për mesfushorin e avancuar të Sassuolos, M
Zyrtare: Fabio Cannavaro pensionohet nga futbolli Paolo Cannavaro ka njoftuar se do të pensionohet nga futbolli dhe do ta ndihmojë vëllain e vet, Fabion, në skuadrën kine