999 rezultate për

sassuolos

Milani në avantazh, Ibra tund sërish rrjetën (VIDEO) Zlatan Ibrahimovic nuk ndalet. Suedezi ka shënuar sërish ndaj Sassuolos duke kaluar përsëri në avantazh Milanin 1-2.
Ronaldo paraqitje zhgënjyese, portugezi statistika katastrofë ndaj Sassuolos Cristiano Ronaldo zhvilloi një paraqitje zhgënjyerse në përballjen kundër Sassuolos e cila përfundoi me rezultatin e bar
Juventusi gjen golin e dytë ndaj Sassuolos (VIDEO) Juventusi është duke luajtur në udhëtim te Sassuolos në kuadër të xhiros së 33-të të ligës italiane. Torinezët janë d
Lazio kalon në epërsi ndaj Sassuolos (VIDEO) Lazio ka arritur të zhbllokojë rezultatin ndaj Sassuolos 10 minuta nga fundi i pjesës së parë. Për vendasit është spa
Barazuan ndaj Sassuolos, Conten nuk e mbajnë nervat Interi humb dy herë epërsinë në një ndeshje dramatika e cila përfundoi 3:3, me Nerazzurri që humbën mundësinë për të ush
Milani hyn në garë për yllin e Sassuolos Është edhe Milani në listën e skuadrave pretendente që duan të firmosin me sulmuesin anësor të Sassuolos Jeremie Boga. K
Pas Sassuolos, është Parma skuadra e radhës që konfirmon rikthimin në stërvitje Në Itali numërohet edhe skuadra e katërt që ka konifrmuar rikthimin në qendrën stërvitore, pasi regjioni Emilia-Romagna
Vazhdimi i sezonit në Serie A, trajneri i Sassuolos ka një propozim Me një situatë e cila është ende larg kthimit në normalitet, trajneri i Sossuolos, De Zerbi ka një propozim për Serie A.
Ronaldo barazon rezultatin ndaj Sassuolos (VIDEO) Juventusi ka arritur të barazojë rezultatin përballë Sassoolos në Allianz Stadium. Një penallti e fituar nga Dybala n
7 gola, Interi triumfon mes emocionesh ndaj Sassuolos (VIDEO) Juventus e thërret, Inter i përgjigjet. Ka qenë një ndeshje e çmendur ajo mes Interit dhe Sassulos në “Mepei Stadium”
Roma merr 3 pikët e para sezonale përballë Sassuolos (VIDEO) Roma ka fituar me rezultat 4-2 ndaj Sassuolos në ndeshjen e xhiros së tretë të Serie A. Skuadra nga kryeqyteti italia
ZYRTARE/ Ylli i Sassuolos i bashkohet Interit Interi edhe zyrtarisht e ka kompletuar transferimin e mesfushorit të Sassuolos, Stefano Sensi. Sassuolo njoftoi në ue
Atalanta barazon rezultatin përballë Sassuolos (VIDEO) Atalanta është skuadra e cila ka bërë surprizën këtë sezon në Seria A dhe është shumë pranë një vendi në Champions. N
Trajneri Sassuolos: VAR ndryshoi rregulloren (VIDEO) De Zerbi, trajneri i Sassuolos, pas ndeshjes së barazuar në Romë ndaj Lazios, u ndal te VAR dhe penalltia që iu akordua
Milan fiton ndaj Sassuolos, kalon Interin në tabelën e renditjes Milani ka siguruar fitore me epërsi minimale 1:0 në ndeshjen kundër Sassuolo, e vlefshme për javën e 26-të të Serisë A,
Shënon Ronaldo, Juventus dyfishon rezultatin ndaj Sassuolos (VIDEO) Juventus ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Sassuolos në "Mapei Stadium – Città del Tricolore". Ai që ka shënuar ësht
Juventus kalon në avantazh ndaj Sassuolos (VIDEO) Juventus ka kaluar në avantazh ndaj Sassuolos në "Mapei Stadium – Città del Tricolore". Ai që ka shënuar është mesfu
Rezultat zhgënjyes, Interi barazon pa gola kundër Sassuolos (VIDEO) Interi ka marrë një barazim zhgënjyes sonte kundër Sassuolos me rezultatin 0-0 në "Giuseppe Meaza". Në pjesën e parë
Milani shënjestron talentin e Sassuolos Megjithëse dje ishte dita e Lukas Paketës, Milani nuk e ndërpreu veprimtarinë në merkato. Interesi për Stefano Sensin e
Mesfushori i Sassuolos: Në Serie A vendoset para ndeshjeve se kush fiton (FOTO LAJM) Mesfushori i Sassuolos, Alfred Duncan ka thënë se mposhtja e tyre nga Roma “ishte vendosur para ndeshjes” pasi që teknol