999 rezultate për

sassuolo

Inter, tërmet 7-ballësh ndaj Sassuolos (VIDEO) Inter ka shkatërruar Sassuolon në ndehsjen e javës së katërt të Serie A. Djemtë e Walter Mazzarrit kanë triumfuar thellë
Koret raciste, dënohen Juve dhe Sassuolo Gjobë 30 mijë euro për Juventus dhe Sassuolo për koret raciste kundrejt futbollistit të Milan Kevin Constant gjatë trofe
Sassuolo fiton Trofeun Tim (VIDEO) Sassuolo është fituesja surprizë e Tim Cup. Ekipi debutues i Serie A arriun të fitojë në stadiumin e saj turneun trekënd
Trofeu Tim, formacionet e Juve, Milan e Sassuolo Testi i parë për Juventus dhe Milan do të vijë sot në mbrëmje në trofeun miqësor Tim. Në stadiumin "Mapei" te Reggio Emi
Mavraj i thotë "jo" Sassuolos Mbrojtësi i ekipit kombëtar të futbollit, Mërgim Mavraj ka hedhur poshtë të gjitha spekullimet që e lidhin të ardhmen e
Juve, Milan dhe Sassuolo për "Trofeun Tim" Juventusi, Milani dhe skuadra e sapo ngjitur në Serinë A, Sassuolo do të zbersin në fushë për "Trofeun Tim 2013" më datë
Festë, Sassuolo dhe Verona në Serie A (FOTO LAJM) Sassuolo dhe Verona presin biletën për në Serie A. Ky është vendimi i javës së fundit të Serie B, ku emiljanët siguruan