sassuolo

Barcelona merr vendimin për Boateng Kevin Prince Boateng i cili iu bashkua Barcelonës në formë huazimi nga Sassuolo nuk do të blihet nga Barcelona. 32-v
Napoli mbetet i kënaqur me një pikë përballë Sassuolo-s (VIDEO) Napoli nuk ka arritur të shkojë me shumë se barazimi 1-1 përballë Sassuolo që e vuri mjaft në vështirësi. Pjesa e par
Napoli barazon rezultatin përballë Sassuolo-s (VIDEO) Napoli ka arritur të gjejë golin e barazimit në minutat e fundit të ndeshjes përballë Sassuolo e cila ishte duke I bërë
Sassuolo kalon në avantazh ndaj Napolit (VIDEO) Ekipi Napolit nuk po e ka aspak të lehtë ndaj Sassuolo pas një pjese të parë të mbyllur 0-0 pjesa e dytë ka rezervuar nj
Milan fiton ndaj Sassuolos, kalon Interin në tabelën e renditjes Milani ka siguruar fitore me epërsi minimale 1:0 në ndeshjen kundër Sassuolo, e vlefshme për javën e 26-të të Serisë A,
Milan kalon në avantazh përballë Sassuolo (VIDEO) Nuk ka vonuar shumë goli i Milan edhe në këtë ndeshje, shkruan Albeu.com Qendërmbrojtësi Musacchio shfrytëzon mjaft m
Gatusso: Mendojmë për Sassuolon dhe Chievon, pastaj për derbin Milan do të presë në "San Siro" Sassuolo-n për javën e 26-të të Serie A, për këtë ndeshje në konferencë për shtyp doli
Barcelona merr vendimin për të ardhmen e Kevin-Prince Boateng Barcelona duket se ka marrë një vendim të madh për transferimin e fundit të tyre, Kevin – Prince Boateng. Transferimi
Ronaldo me shokë mposhtin në transfertë Sassuolon (VIDEO) Juventus ka marrë një fitore të rëndësishme sot në transfertë ndaj Sassuolos me rezultatin 0-3 në "Mapei Stadium – Città
Shënon Ronaldo, Juventus dyfishon rezultatin ndaj Sassuolos (VIDEO) Juventus ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Sassuolos në "Mapei Stadium – Città del Tricolore". Ai që ka shënuar ësht
Juventus kalon në avantazh ndaj Sassuolos (VIDEO) Juventus ka kaluar në avantazh ndaj Sassuolos në "Mapei Stadium – Città del Tricolore". Ai që ka shënuar është mesfu
Sassuolo-Juventus, Dybala e nis nga stoli Pas barazimit drmatik me Parmën juventusi do kërkojë fitoren ndaj Sassuolos. Nga minuta e parë luan Federico Bernard
Rezultat zhgënjyes, Interi barazon pa gola kundër Sassuolos (VIDEO) Interi ka marrë një barazim zhgënjyes sonte kundër Sassuolos me rezultatin 0-0 në "Giuseppe Meaza". Në pjesën e parë
Mposht Sassuolon, Napoli kualifikohet në çerekfinale të Kupës së Itaisë (VIDEO) Napoli ka marrë një fitore të rëndësishme sonte ndaj Sassuolos me rezultatin 2-0, në kuadër të 1/8 e finales në Kupën e
Milani shënjestron talentin e Sassuolos Megjithëse dje ishte dita e Lukas Paketës, Milani nuk e ndërpreu veprimtarinë në merkato. Interesi për Stefano Sensin e
Mesfushori i Sassuolos: Në Serie A vendoset para ndeshjeve se kush fiton (FOTO LAJM) Mesfushori i Sassuolos, Alfred Duncan ka thënë se mposhtja e tyre nga Roma “ishte vendosur para ndeshjes” pasi që teknol
Roma i rikhthehet fitores në Serie A, mposht në shtëpi Sassuolon (VIDEO) Roma ka fituar sonte kundër Sassuolos me rezultatin 3-1 në "Stadio Olimpico", ndeshje e vlefshme për javën e 18 të Serie
Sassuolo kërkon 40 milion euro për ta lënë të lirë Berardin Domenico Berardi shënoi golin e tij të 50-të ndaj Frosinones duke treguar se lojtari është rikthyer në formën më të mirë
Napoli nuk fal, mposht në shtëpi Sassuolon (VIDEO) Napoli ka mposhtur sot Sassuolon me rezultatin e përgjithshëm 2-0 në "San Paolo", ndeshje e vlefshme për javën e 8 të Se
Sassuolo 1-4 Milan, notat e lojtarëve (FOTO LAJM) Milan ka marrë një fitore të rëndësishme sonte kundër Sassuolos me rezultatin 1-4 në "Mapei Stadium". Milani tregoi