999 rezultate për

sardit

E qeshura epike e Dj Sardit në "Kënga Magjike", Stresi i nxjerr bojën: Kishim pirë kanabis (FOTO&VIDEO) E kush nuk e mban mend të qeshurën e Sardit në edicionin e 19 të "Kënga Magjike" ku Dj ishte edhe pjesë e jurisë. Kur
Mbeti i paralizuar, ish-kapiteni kuqezi dhe shokët e klasës e surprizojnë në studio Gesardi para disa vitesh vuante nga një sëmundje e trashëguar, e cila i dobësonte muskujt duke e penguar që të ecë norma
Fundjava e nxehtë e DJ Sardit, publikon foton pikante me të dashurën (FOTO LAJM) Dj Sardi ka trazuar shpesh ujrat e showbizit shqiptar, duke u përfolur për lidhjet me vajzat e famshme. Kohët e fundi
Zbulohet lidhja e dashurisë së DJ Sardit, kush është vajza që i ka marrë zemrën (FOTO LAJM) Dj Sardi është prej vitesh tashmë një nga personazhet më të pëlqyer nga publiku e sidomos nga femrat dhe një nga dj-t më
Motra e Sardit është spikerja e famshme në Shqipëri dhe askush se dinte! Këngëtarja e njohur shqiptare Irma Libohova ka zbuluar disa informacione që nuk i kemi ditur më parë për dy muzikantët e
Rrëfimi i rrallë i Dj Sardit, i ati nuk ia pëlqen këngët DJ Sardi, një ndër më të preferuarit e rinisë shqiptare. Për emisionin “Jo Vetëm Modë”, Dj Sardi rrëfen prapaskenat e kë
Kjo është e dashura e Dj Sardit, e njihni të gjithë (FOTO LAJM) DJ Sardi është një nga DJ më të diskutuar të momentit. Mediat kanë alauduar shumë rreth historive të dashurisë por di
Zbulohet e dashura e Dj Sardit, e njihni të gjithë (FOTO LAJM) DJ Sardi është një nga DJ më të diskutuar të momentit. Mediat kanë alauduar shumë rreth historive të dashurisë por di