999 rezultate për

sara

Rruajti gjysmën e kokës, supermbesa e Berishës jep lajmin e mirë (VIDEO) Ajo është një natyre rebele, që gjithmonë thotë atë që do, pa u penguar nga askush. Eshtë pikërisht Dasara Malltezi,
Tragjedi e rëndë në Sarandë, 12 vjeçari var veten pas zënkës me prindërit Një 12-vjeçar i ka dhënë fund jetës në mënyrë tragjike në Sarandë. Ngjarja e rëndë ndodhi në lagjen numër 1 të qyteti
Pamjet, si i grabiste karburantet me armë i tmerrshmi i Sarandës (VIDEO) Policia e Sarandës ka vënë në pranga një të shumëkërkuar për grabitje me armë. Burime zyrtare nga policia bëjnë me di
Grabitje karburantesh, dyqanesh e motorrash, arrestohet i tmerrshme i Sarandës Policia e Sarandës ka vënë në pranga një të shumëkërkuar për grabitje me armë. Burime zyrtare nga policia bëjnë me di
Skandali i ish-ministrit të Berishës: U dha shtëpi falas motrës, vëllezërve dhe kunatës Ish-ministri I qeverisë Berisha, Flamur Noka akuzohet për korrupsion gjatë kohës kur ishte drejtor i Bordit të Entit të
Vodhi makinën në Sarandë dhe u arratis, i riu kapet në Tiranë Policia e Sarandës ka vënë në pranga një shtetas i cili akuzohet për vjedhje. Policia ka vënë në pranga shtetasin Mi
Ka takuar më shumë se 500 yje botërorë, njihuni me fansen më të zjarrtë (FOTO LAJM) Një 25 vjeçare nga Derbyshire, së fundmi po quhet si fansja më e zjarrtë e yjeve të njohur botërorë. Kjo pasi Sarah W
Nuk ndalet Sara Kapo, provokuese sërish (FOTO LAJM) Sara Kapo, vajza e aktores së njohur Ema Andrea ka postuar foto provokuese në profilin e saj në Instagram ku shihet e ve
Brenda shtëpisë së Sarës dhe Ledionit (FOTO LAJM) Trashëgimtarja e Top Media Sara Hoxha dhe moderatori Ledion Liço janë një nga çiftet më simpatikë të shoë bizit shqiptar
Sara lëshon dorën, i shpreh dashurinë Ledionit në sy të të gjithëve Sara Hoxha dhe Ledion Liço janë një nga çiftet më të komentuara të shoubizit shqiptar. Ata janë në një marrëdhënie prej
"Dua të shkruaj emrat e fëmijëve dhe nipërve", 92-vjeçarja fillon shkollën fillore (FOTO LAJM) Një grua nga Turqia ka vendosur të realizojë ëndrrën e fëmijërisë në moshën 92-vjecare për të mësuar lexim dhe shkrim, n
Dasara ofendon rëndë gazetaren sportive pas deklaratës së bujshme Dasara Karaiskaj njihet për thumbimet që i bën shpesh personazheve të njohur duke u kthyer kështu në një nga gazetaret m
E zhytyr në Versace, Sara Hoxha shkon në festën e beqarisë së Lorit Lori Hoxha është një ndër vajzat më të famshme në Shqipëri, e njohur për jetën luksoze dhe stilin në të veshur me të cil
Shfaqet si rrallëherë Redia, motra e vogël e familjes Hoxha (FOTO LAJM) Padyshim që Lori Hoxha konsiderohet si një nga vajzat më të bukura dhe më me stil në Shqipëri. Edhe Sara, motra më e
Ministrat e Jashtëm të Ballkanit në Sarajevë: Koha për të mos humbur shansin historik Sarajevë - Sekretari i Përgjithshëm i Këshillit të Bashkëpunimit Rajonal (KBER), Goran Svilanoviç, merr pjesë sot në Sar
Trashëgimtarja shqiptare e urren motrën e saj për një arsye të çuditshme Lori dhe Sara janë padyshim nj nga dyshet më të famshme të motrave VIp në shqipëri. Ama këtë herë ka qenë Lori që ka
Ishte shpallur në kërkim ndërkombëtar, polaku arrestohet në Sarandë Një polak është arrestuar nga Policia e Sarandës në bashkëpunim me Interpol Tirana. Ai ishte shpallur në kërkim ndërk
Fotoja e fundit para aksidentit që u mori jetën të gjithave (FOTO LAJM) Media ka publikuar foton e fundit që 11 të reja kanë shkrepur në një avion privat para se ai të rrëzohej mbi Iran. Av
Kolegji i Apelimit shkarkon Komisionerin Heral Saraçi Kolegji i Apelimit ka marrë vendimin drastik për shkarkimin e Komisionerit Heral Saraçi. Ai akuzohet për shkelje të r
Bie avioni privat, kjo është vajza e biznesmenit që vdiq me shoqet e saj (FOTO LAJM) Një avion privat me 11 pasagjerë në bord është rrëzuar në jug të Iranit të dielën, duke humbur jetën tragjikisht të gjit