999 rezultate për

sara

E FUNDIT/ Shkatërrohet banda e drogës në Sarandë, arrestohen 12 shtetas Një grup i strukturuar kriminal në fushën e narkotikëve është shkatërruar nga policia e Sarandës. Nga raportimet e pa
Zhduket përmendorja e Boris Sarafov në Shkup, nuk dihet vendndodhja Kanë kaluar disa muaj nga heqja e përmendores Boris Sarafov. Ende nuk dihet se ku është dërguar përmendorja me përmasa p
Djali merr një plagë dhe vdes 8 ditë më vonë, mjekët kishin humbur një detaj (VIDEO) Një gërvishtje, pak lot dhe nganjëherë një ndihmë e vogël është e nevojshme, por zakonisht nuk është asgjë serioze. P
Sara Hoxha e dashuruar me ushqimin (FOTO LAJM) Trashëgimtaria e Top Channel Sara Hoxha, është nënë e një djali. Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale. Së fundm
Lori Hoxha shkëlqen tek kjo foto, por komenti i Sarës është epik! (FOTO LAJM) Ato janë dy personazhe vërtet shumë të pëlqyera nga publiku shqiptar dhe gëzojnë një numër të madh ndjekësish në rrjetet
Çuditi me deklaratën se i la njerëzit pa ujë me qëllim, reagon drejtori i Ujësjellësit Drejtori i Ujësjellësit në qytetin e Sarandës, Sheme Lulo ka bërë një deklaratë të çuditshme. Gjatë një interviste në
Lori tregon momentin e rrallë me Sarën (FOTO LAJM) Fashion blogerja e njohur Lori Hoxha ka pasur fatin e mirë që e ka kuptuar këtë gjë me kohë. Nëse do t'i hidhnim një
Vdes nga overdoza e drogës e reja në Sarandë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Sarandë. Burime zyrtare nga policia bëjnë me dije se një vajzë 27-vj
Aktori i i njohur tek seriali ''Sarasvatiçandra'' do të vizitojë Shqipërin (VIDEO) Prej muajsh tashmë bëri bujë lidhja e modeles shqiptare Ilda Kroni me vëllain e aktorit kryesor të një nga telenovelave
Skandal në Sarandë, transportonte mishin në bagazhin e makinës Një skandal është zbuluar sot nga Autoriteti Kombëtar Ushqimor në Sarande, në afërsi të rrugës së vjetër që te çon në q
20 vjet Top Albania Radio, trashëgimtarja përlot me dedikimin Trashëgimtaria e Top Channel Sara Hoxha, ka zgjedhur një mënyrë shumë të ndjerë për të reaguar në ldihje me 20 vjetorin
Sara Hoxha zbulon dhuratën që Lori i bëri për ditëlindje (FOTO LAJM) to janë dy personazhe vërtet shumë të pëlqyera nga publiku shqiptar dhe secila ka mbështetësit e tyre në rrjete sociale.
Shembet manastiri 400-vjeçar i Shën Thanasit në Sarandë Mësohet se është shembur manastiri mbi 400-vjeçar i Shën Thanasit në Leshnicën e Poshtme, objekt i kategorisë së parë, r
40 Saranda nga Kosova nisen për në jugun e Shqipërisë (FOTO LAJM) Një takim aspak i zakontë ka mbledhur 40 gra e vajza kosovare me emrin Saranda që të nisen me autobus drejt jugut të Shq
Sneider tregon pse zgjodhi Galatasarayn dhe jo Liverpoolin kur la Interin Sneider ka treguar disa prapaskena nga karriera e tij të cilat nk ishin tëe njohura më parë. Hollandezi momentalisht ësh
"Më çoni tek Shqipëria e Enver Hoxhës": Spanjolli rrëmbeu avionin për të ardhur në Tiranë Nga Ruben Avxhiu Në 7 janar 1970, një djalë i ri, i armatosur me një pistoletë lodër (që dukej si e vërtetë), ur
Ndodh çudia, grabitet pika e rrobave të përdorura në Sarandë Valës së vjedhjeve në Sarandë nuk u kanë shpëtuar as rrobat e përdorura. Një magazinë në lagjen numër 3 në Sarandë, n
Shkoi për gjueti, 45 vjeçari plagos me çifte hallën Duket se gjuetia për një 45 vjecar nuk ka shkuar sic duket në Sarandë pasi ka qëlluar padashje mbi hallën. Shtetasi
Bleona Qereti dhe familja Saraçi bëhen bashkë Këngëtarja Bleona Qereti është një ndër emrat më të përfolur në industrinë e shoëbizit shqiptar por jo vetëm pasiqë ka d
Sara Kapo sheh ish-të dashurën e partnerit, reagimi i saj na la pa fjalë (VIDEO) Sara Kapo, vajza e aktores së njohur Ema Andrea, është rikthyer në qendër të vëmendjes pas publikimit të projektit të sa