999 rezultate për

santosit

Barcelona, e vendosur për Neymar Neymar do Barcelonën, Barcelona do Neymar. Tashmë dashuria reciproke nuk është më një sekret dhe palët kanë nisur nga pu
Nejmar i jep një fitore të rëndësishme Santosit Futbollisti brazilian Nejmar vazhdon të paraqesë një formë të mirë duke i dhënë një fitore të rëndësishme Santosit ndaj
"Topi i Artë" i takon Messit Ylli i Brazilit, Neymar është shprehur se "Topin e Artë" e meriton sërish Lionel Messi pasi ai ka bërë një paraqitje të
Ibra do të zëvendësohet me një tjetër kampion Shefi ekzekutiv i skuadrës së Milanit Adriano Galliani ka premtuar se vendin e Zlatan Ibrahimovic do të zerë një tjetër
Dua të shkoj te Santos Robinho është një ndër futbollistët e Milanit që ka zhgënjyer gjatë këtij sezoni. Sulmuesi brazilian sezonin që shkoi sh
R10 këshillon Neymar: Shko te Barça 20-vjeçari brazilian më përpara ka qenë i lidhur shumë me një lëvizje të tij drejt Blaugranëve, ndërkohë që kolegu i tij
Messi fton Neymar: Bashkohu me ne Paraqitja e Barcelonës në finalen e botërorit të klubeve ndaj Santosit, me një fjalë mund të përmblidhet se ishte “shkol
Guardiola: Santos nuk është Neymar Barcelona duhet të fitojë edhe një ndeshje për t’u konfirmuar skuadra më e mirë në botë dhe këtë e di më mirë se të gjit
Neymar: Pres me padurim finalen me Barcelonën Kupa e Botës për Klube është një event shumë i rëndësishëm, ndaj nuk ka si ta shohë ndryshe edhe ylli brazilian i Santos
Ganso ëndërron Real Madridin Mesfushori i Santosit Ganso ka bërë të ditur se shpreson që një ditë të luan për gjigantin nga La Liga, Real Madrid. Eki
United mendon seriozisht për Ganson Talenti brazilian i Santosit,Ganso është në qendër të spekulimeve të merkatos sepse tani ai nuk është vetëm një çështje
PSG ofron 30 milion euro për Ganson Tashmë duket qartë se skuadra franceze e PSG është vënë pas talentit brazilian të Santosit dh njeriu kryesor që po këmbë
Jonathan-Inter zyrtarizohet gjithçka Skuadra e Interit ka njoftuar për blerjen më të re, mbrojtësin brazilian të krahut të djathtë Jonathan, i ardhur nga San
Neymar nuk është në shitje Objektivi për transferim i klubeve më të mëdha europiane përfshirë Real Madridin, sulmuesi i Santosit Neymar nuk do të l
Chelsea tërhiqet nga gara për Neymarin Sipas të përditshmes angleze The Sun,skuadra londineze e Chelsea është tërhequr nga gara përa talentin brazilin të Santo
Santos mund të denoncojë Realin tek FIFA Skuadra e Santosit mund të denoncojë skuadrën Madrilene tek FIFA kjo deklaratë ka ardhur nga Drejtori Teknik i Santosit,
Chelsea i bën një tjetër ofertë talentit Neymar Chelsea nuk resht së bëri oferta për Neymarin e Santosit pas dështimeve të vazhdueshme për të siguruar firmën e tij. Che
Barça mendon edhe për Ganson Skuadra Katalanase ka shprehur interesimin e saj për talentin tjetër brazilian të Santosit atë të Gansos. Agjenti i Barc
Reali i çmendur pas Neymarit Skuadra e Real Madridit është çmendur pas talentit brazilian të Santosit,Neymar dhe ka dërguar agjentët e saj në Brazil
Milani bën hapin e fundit për Ganson Skuadra Italiane e Milanit po bën hapat e fundit për të sjellë në Milano talentin brazilian të Santosit,Ganso. Milani pr