999 rezultate për

santiago

Ja kush po pengon kalimin e Aubameyang te Reali Pierre Emerick Aubameyang duhet te presë ende për t'u transferuar në "Santiago Bernabeo". Sulmuesi i Borussias së Dortmu
Kush është ish-ushtaraku “i çmendur” që kreu masakrën në aeroportin e Floridas Esteban Santiago, që shihni dhe në foton e mësipërme, 26 vjeç, është ish-ushtaraku i cili masakroi 5 persona me një pus
Autori i masakrës në Florida kishte udhëtuar posaçërisht për kryerjen e sulmit në aeroport Agresori që sulmoi në një nga aeroportet e shtetit të Floridas në SHBA kishte udhëtuar në këtë zonë posaçërisht për krye
Ky është vrasësi që mori jetën e 5 personave në aeroportin e Floridës (FOTO LAJM) Është identifikuar personi që hapi zjarr në aeroportin ndërkombëtar të Floridas, Fort Lauderdale-Hollywood. Ndërkohë
Udhëtimi i fundit, mijëra njerëz në rrugë për të përcjellë Fidel Castron (FOTO LAJM) Hiri i Fidel Castro-s filloi udhëtimin e tij 4-ditor në Kubë ditën e sotme nga Havana për të shkuar në fund në qytetin l
Hiri i Fidel Kastros do udhëtojë 900 km Mbetjet mortore të liderit kuban, Fidel Kastro, i cili ndërroi jetë pak ditë më parë, do të largohen sot nga kryeqyteti
Kuba mban 9 ditë zi për vdekjen e Fidel Castro-s Kuba ka shpallur se do të mbajë 9 ditë zi për nder të Fidel Castros, i cili u nda nga jeta pas një sëmundjeje të rëndë n
Kjo është e dashura e re e Cristiano Ronaldos (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo është fotografuar në rrugët e Parisit duke shëtitur nën shoqërinë e një femre. Mediat kanë zbuluar edh
Casemiro ka një statistikë të pabesueshme te Reali Ai nuk shquhet shumë pasi nuk del shumë në media për të folur dhe rrallë herë komentohet, por gjithmonë Casemiro është n
“Bon Bon” e Era Istrefit dëgjohet në Santiago Bernabeu (VIDEO) “BonBon” po dëgjohet gjithandej nëpër botë. Kënga hit e këngëtares nga Kosova me të vërtetë ka pushtuar të gjitha ven
James: Kjo është e ardhmja ime (VIDEO) Lojtari i Santiago Bernabeut, James Rodriguez ka thënë se nuk është e vërtetë që ai do të largohet nga skuadra. Mesfu
Mediat britanike, Mourinho refuzon dy herë Realin Duket e pabesueshme, por Jose Mourinho ka refuzuar dy oferta nga Real Madrid. Tabloidi britanik “The Sun” shkruan se
Barcelona "provokon" Real Madridin Polemikat e cdo viti kanë filluar, pasi shumë shpejtë do të vendoset se ku do të luhet finalja e Copa del Rey. Barcel
Reali përgatit shkarkimin e Benitezit, gati Zidane Pankina e Rafael Benitez vijon të mbetet gjithmonë e më shumë në dyshim pas barazimit 2-2 ndaj Valencias. Rezultatet zhg
Ronaldo takon tre vjeçarin që u shpëtoi bombardimeve (FOTO LAJM) Reali dhe Ronaldo kanë treguar se përveçse janë një klub i madh, janë edhe shumë humanitarë. Pak kohë më parë mediat sp
12 ngjarjet që kanë shenjuar El Clasico-t (FOTO LAJM) Tifozët e Real Madrid kanë bërë një përmbledhje të ngjarjeve më të bujshme në historikun e El Clasico-ve kundër Barcelon
Ja çfarë ndeshjesh do të humbasë Messi (FOTO LAJM) Dëmtimi i Lionel Messit do t'i hap shumë probleme Barcelonës. Argjentinasi mund të mungojë nga 10-12 ndeshje, ndërkohë q
Reali zyrtarizon blerjen e super talentit të Interit Nëpërmjet një komunikate për shtyp, Reali i Madridit ka zyrtarizuar blerjen e mesfushorit Mateo Kovaçiç nga Interi. M
Reali zhytet në kaos, dy yje drejt largimit Pas shumë vitesh Reali më në fund ka një trajner spanjoll, por rrezikon që të humbasë dy spanjollë. Pas Iker Casillas i
Aksident i rëndë për Arturo Vidal (FOTO LAJM + VIDEO) Mesfushori i Juventusit, Arturo Vidal është arrestuar sot në mëngjes nga policia pas një aksidenti që shkaktoi. Ai është