999 rezultate për

santiago

Marcelo informon Realin se 25-vjeçari nuk është i lumtur në Francë Neymar është në qendër të vëmendjes pas raportimeve se mund të përfundojë në “Santiago Bernabeu” te rivali më i madh i B
Formacionet zyrtare: Real Madrid V Eibar Real Madrid luan sonte përballë Eibarit në "Santiago Bernabeu" ndeshje kjo e vlefshme për javën e nëntë në LaLiga. Z
Real barazim në "Santiago Bernabeu" kundër Tottenham (VIDEO) Real Madrid nuk shko më shumë se një barazim 1-1 në "Santiago Bernabeu" përballë skuadrës angleze, Tottenham Hotspur.
Përballja e goleadorëve sonte në Santiago Bernabeu Kur thua Kristiano Ronaldo, nuk ka nevojë për shumë prezantime, sepse emri i fantazistit tashmë është bërë sinonim i fut
Ronaldo i bën homazhe vogëlushit Santiago Cristiano Ronaldo është solidarizuar me gjithë të prekurit e tërmetit shkatërrimtar që goditi Meksikën vetëm pak ditë më
Sonte në Santiago Bernabeo zhvillohet "kryefjala e eleminatoreve", ja formacionet e mundshme Një ndeshje e tillëme padurim do mund të pritej dhe në gjysmëfinale apo finale të botërorit. Por ja që shorti të dhuron
Mbrëmë debutoi dhe djali i Zizusë në portë për Realin Pas babait të tij Zinedine dhe vëllait të tij Enzo, Luca Zidane u bë lojtari i tretë i familjes franceze i cili vesh një
Ja 3 ndeshjet ku do të mungojë Ronaldo Cristiano Ronaldo do të mungojë në tre ndeshjet e ardhshme të Real Madridit Sot TAS e ka konfirmuar dënimin prej pesë
Barça shijoi mbrëmë gjëra që i kishte harruar Real Madrid ka lënë Barcelonën pas 24 “El Clasico” pa shënuar gol në El Clasico. Real Madridi ka mposhtur 2:0 Barcel
Vajza propozon të dashurin live në rrugë, por ai e le “thatë” (VIDEO) Një vajzë nga Kili vendosi që t’i propozonte të dashurit të saj për martesë. Mirëpo duket se asgjë nuk shkoi mirë. Pr
Loja fantastike e Iscos hap debat në Santiago Bernabeo Isco padyshim ishte lojtari më i mirë i Realit të Madridit në finalen e Super Kupës ndaj Manchester United. Spanjoll
Kjo që e pret Barcelonën në Bernabeo, ka 9 vite që nuk ndodh Barcelona dhe Real Madrid do të diskutojnë 2 finalet e Super Kupës së Spanjës kundër njëri-tjetrit. Barcelona ka një
Dëborë e rrallë në Kili, i ftohti shkakton kaos, mijëra persona në errësirë Rreshje të rralla dëbore kanë rënë në kryeqytetin kilian, Santiago dhe ka shkaktuar ndërprerje të energjisë elektrike, d
Zbuloni ditën kur Cabellos do të prezantohet në Santiago Bernabeo Dani Ceballos do të bashkohet me kolegët e tij të Real Madridit në fluturimin në Shtetet e Bashkuara më 21 korrik, pasi
Isco te Juventus? Ja çfarë thotë ylli i Realit Isco po shkëlqen në këtë fund sezoni me Realin e Madridit. Ish-lojtari i Malagës i ka idetë e qarta për të ardhmen e tij
Ja çfarë thanë pas ndeshje protagonistët e "El Clasicos" (VIDEO) Pas një mbrëmje magjikë që na dhuroi "El Clasico", të gjithë në Spanjë, por jo vetëm diskutojnë rreth kësaj ndeshje.
"El Clasico", tifozët pritje spektakolare lojtarëve të Real Madridit (FOTO LAJM) Edhe pak minuta kanë mbetur deri te fillimi i “El Clasicos”, mes Real Madridit e Barcelonës, që do të zhvillohet në “San
Çfarë thotë Bale pas rikthimit nga lëndimi me gol (VIDEO) Gareth Bale është shprehur tejet i lumtur pas rikthimit nga lëndimi Ai u paraqit për disa në sfidën kundër Espanyol,
Perez kundër që Barcelona të luajë në "Bernabeo" finalen e Kupës Presidenti i Real Madridit, Florentino Perez nuk është dakord që finalja e Kupës së Mbretit të zhvillohet në stadiumin “
Barcelona kompleton transferimin e Buenos Mbrojtësi 18-vjeçar, Santiago Bueno po shkëlqen me kombëtaren U-20 të Uruguait në Kampionatin e Amerikës Jugore për të r