999 rezultate për

santiago

Legjendat e Barcelonës tregojnë si e mundën Realin 6-2 në Santiago Bernabeu Një dokumentar po realizohet teksa kujton kohët e arta të Pep Guardiolës tek Barcelona ku ai fitoi gjithcka me këtë klub
Modric për Solarin: Prania e tij ka përmirësuar skuadrën Mesfushori kroat i Real Madridit ka thënë se ardhja e Santiago Solarit e ka bërë skuadrën më të mirë. Santiago Solari
River Plate ngre në "Santiago Bernabeu" trofeun e Copa Libertadores (VIDEO) River Plate ka mposhtur me përmbysje skuadrën e Boca Juniors me rezultatin 3-1 në "Santiago Bernabeu". Skuadra e Riv
Superclasico River-Boca blindohet Madridi, frikë nga përplasja mes tifozerive Të dielën në mbrëmje do të luhet ndeshja e dytë mes River Plate dhe Boca Juniors, në derbin e përjtshëm që do zhvillohe
Messi dhe CR7, në Santiago Bernabeo për të ndjekur supersfidën River-Boca Messi dhe Cristiano Ronaldo do të jenë të pranishëm në Santiago Bernabeo, për të ndjekur supersfidën midis River Plate d
Tifozi i River Plate kishte parashikuar 1 muaj para finalen në "Santiago Bernabeu" Orët e fundit, një status i një tifozi argjentinas në Twitter po bën xhiron e rrjeteve sociale. Tifozi i River Plate kis
Telenovela vijon, River Plate refuzon të luajë në stadiumin "Santiago Bernabeo" Klubi Argjentinas ka dalë me një deklaratë zyrtare duke refuzuar që të luajë në finalen e dytë kundër Boca Juniors në st
Zyrtare: Merret vendimi River-Boca luhet në ‘’Santiago Bernabeo’’ Tashmë është zyrtare superclasico River Plate-Boca Juniors do të zhvillohet ne 9 dhjetor në Santiago Bernabeo. Gjitha
PSG rializon Realin për mesfushorin e Tottenhamit PSG ka hyrë në garë për mesfushorin danez të Tottenham Hotspur, Christian Eriksen. Më parë është raportuar se Galakt
Gati rinovimi stadiumit “Santiago Bernabeo” Klubi Real Madrid ka vendosur të rinovojë stadiumin “Santiago Bernabeo”. Gazeta spanjolle “Marca’’ bën të ditur se puim
Santiago Solari: Me Realin fitoj gjithçka Trajneri i skuadrës së Real Madrid, Santiago Solari ka theksuar se ai do të ketë sukses me skuadrën madrilene pasi e nje
Masakra e Bllokut: Biznesmenë, komando e polic, kush është "Santiago" me kapele (VIDEO) Mbrëmjen e së martës janë publikuar pamjet e asaj që ndodhi në 4 tetor në zemër zonës së ish-Bllokut në Tiranë. Nga
Kush është ish-polici me nofkën "Santiago" i përfshirë në vrasjen e ish-Bllokut? (VIDEO) brëmjen e sotme janë publikuar pamjet tronditëse të ngjarjes në ish-bllok ku mbeti i vrarë 26-vjeçari Fabiol Gaxha dhe u
Real Madrid kalon në avantazh ndaj Valladolidit (VIDEO) Real Madrid ka kaluar në avantazh ndaj Valladolidit në "Santiago Bernabeu". Ai që ka shënuar është talenti brazilian
Levante po shkërmoq Real Madridin në Santiago Bernabeu (VIDEO) Skuadra e Julen Lopeteguit është në telashe të mëdha. Në ndeshjen që po zhvillohet mes Real Madridit dhe Levantes, kj
Pamje madhështore, kështu do të duket Santiago Bernabeu (VIDEO) PResidenit i Real Madridit, Florentino Perez është i bindur që ta rinovojë stadiumin e skuadrës së tij, dhe për këtë ka
Zyrtare: Reali bën goditjen e madhe në merkato Real Madrid ka zyrtarizuar transferimin e sulmuesit Mariano Diaz, nga Lyon. Në një deklaratë të publikuar në rrjetet
‘Camp Nou’ dhe ‘Santiago Bernabeu’ të zbrazur, kjo është arsyeja Përkunder debutimit të Julen Lopetegui, Arthuro Vidal, Arthur apo dy golëshit të Messit dhe golit të Gareth Bale, ishte
Përfundon spektakli, Real Madrid mposht Milanin në "Santiago Bernabeu" Real Madrid ka mposhtur Milanin me shifrat 3-1 në, ndeshje e vlefshme për trofeun "Santiago Bernabeu". Golat për mad
Sonte përballje titanësh, Real Madrid pret Milanin në "Santiago Bernabeu" Sonte në “Santiago Bernabeu” mund të shihni një ndeshje unike. Në fushën e këtij mitiku të kryeqytetit spanjoll do të zb