999 rezultate për

santiago

Me kapuç të zinj dhe kallashnikov, si u realizua atentati ndaj ish-policit Malko (FOTO LAJM) Vrasja e Santiago Malkos tronditi mbrëmjen e djeshme zonënn e xhamllikut në kryeqytet. I njohur për miqësinë e tij m
"Ushtar" i Vis Martinajt: Kush është Santiago, polici që e shkarkuan pas disa ngjarjeve të dyshimta (FOTO LAJM) Santiago Malko është 26-vjeçari i cili u eliminua në një atentat me armë zjarri mbrëmjen e djeshme në zonën e Kinostudio
Mik i ngushtë me Ervis Martinajn, si ndodhi atentati ndaj ish-policit Santiago Malko Një ngjarje e rëndë tronditur mbrëmë kryeqytetitn, ku në zonën e “Porcelanit”, është vrarë me armë zjarri një ish-efekti
2 makina dhe 10 plumba, detaje të reja nga vrasja e Santiago Malkos (FOTO LAJM) Detaje të reja kanë dalë nga vrasja e 26-vjeçarit Santiago Malko, mbrëmjen e djeshme në zonën e njohur si 'Xhamlliku' në
E sharruan me automatik, çfarë ndodhi para tre vitesh mes shokut të Vis Martinajt dhe dy vëllezërve për pikën e basteve Detaje të reja kanë dalë nga ngjarja e rëndë që tronditi Tiranën mbrëmjen e sotme, ku një ish-polic u qëllua me plumb në
Nëna e Hazard shpërtheu në lot gjatë prezantimit të djalit të saj në "Bernabeu" (VIDEO) Nëna e Eden Hazard ka shpërthyer në lot në prezantimin e djalit të saj në “Santiago Bernabeu”, ku veshi për herë të parë
Hola Madrid! Momenti kur Hazard puth bluzen e Real-it (VIDEO) Eden Hazard është prezantuar para mijëra tifozëve në “Santiago Bernabeu” si lojtar i Real Madrid. Ai u shpreh shumë i
Solari, trajneri më i mirë i Real-it këtë sezon të dështuar Real Madridi i ndërroi dy trajner këtë sezon, Julian Lopetegui dhe Santiago Solari për ta kthyer në fund Zinedine Zidane
Bale i jep qetësinë Realit (VIDEO) Real Madrid po shkon drejt fitores së parë nën drejtimine Zinedine Zidane. Los Blancos kanë shënuar dhe golin e dyt
Vjen edhe deklarata zyrtare e Real Madridit për Zizu Zidane më në fund i ka thënë po Realit. Ai ka nënshkruar një kontratë 3 vjeçare dhe detajet do të bëhen të ditura më von
Real Madridi vjen me ecurinë më të keqe në ndeshjen me Ajax-in Santiago Bernabeu duhet të jetë burim fuqizimi për Real Madridin, por rezultatet e ndeshjeve të fundit rrëfejnë një treg
Real – Barça: Dalin formacionet zyrtare të “El-Classico” Barcelona do të jetë edhe një herë mysafire e Real Madridit në Santiago Bernabeu, por këtë herë në kuadër të La Ligas, s
Tifozët e Realit thirrje raciste kundër Dembele Barcelona eleminoi Realin e Madridit nga Kupa e Mbretit teksa e mposhti 3-0 në Santiago Bernabeu duke siguruar dhe final
Bale thyen heshtjen: Hala Madrid! Ylli uellsian i Real Madridit, ka qenë pjesë e madhe e medieve sportive në ditët e fundit, për pakënaqësitë e tij te sku
Pas disfatës ndaj Gironës, Perez takim urgjent me Solarin Real Madrid u befasua javën që lamë pas teksa u mposht 2-1 në Santiago Bernabu nga Girona. Kjo humbje ia vështirëson
Real Madrid zbulon çmimet e biletave për ndeshjen kthyese kundër Barcelonës në Kupën e Mbretit Real Madrid ka publikuar çmimet e biletave për ndeshjen e dytë gjysmëfinale kundër Barcelonës në Kupën e Mbretit, që luh
575 mln euro për rimodelimin e Santiago Bernabeu (FOTO LAJM) Sipas El Cofidencial, Real Madridi tashmë ka arritur të marë kredinë e nevojshme financiare për rimodelimin e stadiumit
Tifozët e Real Madridit zbrazin Santiago Bernabeun Si mos mjaftonin rezultatet e dobëta këtë sezon për Realin e Madridit edhe tifozët tashmë duket se kanë braktisur. G
Ronaldo: Santiago Bernabeu ka qenë shtëpia ime për shumë vite Viti 2018 ka qenë përplot me ngjarje për Cristiano Ronaldon, i cili e kompletoi kalimin nga Real Madridi te Juventusi pë
Manchester City nuk është më e interesuar për Iscon Sipas BBC Sport, skuadra e Pep Guardiolas nuk është më e interesuar për shërbimet e Iscos, pas spekulimeve se spanjolli