999 rezultate për

santiago

Artan Hoxha: Një "kokë e madhe" do të eleminohet në Tiranë Gazetari Artan Hoxha ka zbuluar se shumë shpejt do të ndodhë një tjetër atentat. I ftuar në emisionin “45 minuta”, në
U paguan 300 mijë euro dhe lufta sapo ka filluar: Artan Hoxha tregon kush e vrau Santjagon Vrasja e Santjago Malkos disa javë më parë në Tiranë përmes një atentati mafioz duket të jetë akti i parë i një lufte që
Dalin pamjet e atentatit ndaj Santjagos: Autori uli xhamin dhe derdhi breshërinë (VIDEO) Këto janë pamjet e ndjekjes së makinës së Santiago Malkos nga atentatorët, pak sekonda para ekzekutimit. 26-vjeçari u që
Vrasja e Santiago Malkos, shpallen në kërkim katër persona Pas arrestimit dhe deklaratës së Blendi Tetës, janë bërë të ditura inicialet e katër personave të dyshuar, por emrat e t
Eleminimi i Santiagos: I ndaluari darkoi me të dyshuarit, si doli zbuluar Gjykata e Tiranës ditën e djeshme la në masën e sigurisë “Arrest në burg” Blendi Tetën, i arrestuar tri ditë më parë, pa
Gjykata merr vendimin për të dyshuarin kryesor të eleminimit të Santiagos Gjykata e Tiranës ka vendosur të lerë në burg Blendi Tetën, të dyshuarin kryesor për eleminimin e ish punonjësit të poli
Eleminimi i Santiagos, i ndaluari dyshohet se ka informuar autorët për lëvizjet e viktimës Policia e Tiranës ditën e djeshme ka ndaluar shtetasin Blendi Teta, si një prej të dyshuarve kryesorë për eleminimin e S
Eleminimi i ish-policit Santiago Malko, ky është i ndaluari Blendi Teta është 39-vjeçari i cili është ndaluar ditën e sotme nga Policia e Tiranës për vrasjen e Santiago Malkos.
Eleminimi i Santiago Malkos, zbardhet dëshmia e 39-vjeçarit të arrestuar: Isha kalimtar Pas arrestimit si bashkëpunëtor në vrasjen e ish-policit Santiago Malko, 39-vjeçari i arrestuar me iniciale B.T nga Tira
Eleminuan ish-policin Santiago Malko, ndalohet një person Eleminimi i ish-policit Santiago Malco Malko tronditi Tiranën disa ditë më parë. Së fundmi policia e bën të ditur se
Një grup i ri kriminal...! Merr udhë tjetër pista e hetimit për atentatin mafioz ndaj Santjagos Santiago Malko u vra në një atentat mafioz mbrëmjen e 27 gushtit, ndërkohë që policia nuk ka asnjë të dyshuar apo arrest
Flet dëshmitari që pa ekzekutimin e Malkos: Kanë zbrazur dy karikatorë, të gjitha mbi makinë Kanë kaluar 6 ditë nga vrasja e Santiago Malkos, por policia nuk ka ende asnjë autor të arrestuar për ngjarjen. Një dësh
Publikimi i fotos së Santiagos, 80 policë nën hetim Ka nisur hetimi për 80 policë të cilët akuzohen për nxjerrjen e të dhënave të Santiago Malkos, i cili mbeti i vrarë një
Atentati mafioz ndaj Santiagos, dhjetra policë nën hetim Atentati mafioz ndaj ish punonjësit të policisë Santiago Malkos ka vënë në lëvizje gjithë stafin e policisë. Dhjetëra
Ekzekutimi i Santiagos me dy kallashë: Detaje të reja nga ngjarja makabre në Tiranë Vrasja e ish-efektivit Santiago Malko, mbrëmjen e 27 gushtit 2019, mbetet ende e mbuluar me shumë enigma, edhe pse grupi
Një telefonatë e dyshimtë: Çfarë po heton Prokuroria për ekzekutimin e Santiagos Konflikti për lojërat e fatit është pista kryesore që grupi i hetuesve po ndjek për zbardhjen e ekzekutimit mafioz të 2
Rindërtohet skena e krimit, si ndodhi atentati ndaj Santiago Malkos (VIDEO) Makina e 26-vjeçarit del nga rruga dhe përplaset me murin rrethues të një kapanoni, ngjitur me kompaninë e prodhimit të
"Mbeti e vetme me dy fëmijë të mitur", flasin familjarët bashkëshortes së Santiagos Santjago Malko, 26-vjeçari i ekzekutuar me breshëri kallashnikovi mbrëmjen e të martës (27 gusht) në kryeqytet, la pas b
Pjesë e repartit "Shqiponja", kush është policja bukuroshe që qëndronte krah Santiagos (FOTO LAJM) Në ngjarje e rëndë tronditi ditën e djeshme zonën e xhamllikut në Tiranë, ku si pasojë e një atentati me armë zjarri mbe
Gjendet i djegur automjeti i vrasësve të Santiago Malkos (VIDEO) Ky është vendi ku u gjet automjeti i djegur i autorëve të dyshuar për vrasjen e ish-policit Santiago Malko. Autorët e ka