999 rezultate për

sant

Nga aksesorët tek abazhurët, ide interesante për të ripërdorur rrobat që nuk i vishni më (FOTO LAJM) Sipas statistikave, 1/3 e gardërobës sonë nuk përdoret. Dhe hidhet poshtë. Dollapet tona janë plot me gjëra që nuk i ves
Gratë me këtë shenjë horoskopi janë më interesantet në një lidhje Edhe pse çdo shenjë e zodiakut është padyshim shumë interesante dhe çdo grua ka një bukuri të parezistueshme në vetvete,
10 fakte interesante që nuk i keni dëgjuar më parë (VIDEO) 1.Gudulisja nga penda quhet Ptheronophobia 2.Kopetë e gjelit janë të njohura si vrasëse 3.Shakaja më e vjetër e “n
Aksione në banka, kompani nafte e diamantesh: Njihuni me gruan më të pasur në Afrikë (FOTO LAJM) Isabel dos Santos është gruaja më e pasur në Afrikë. Ajo ka arritur të sigurojë një seri kontratash fitimprurëse ku përf
Detaj interesant, Muriqi: Kur luaja Play-Station gjithmonë e blija veten te klubet turke Futbollisti kosovar, Vedat Muriqi ka treguar një detaj mjaftë interesante në lidhje me të. Muriqi ka treguar se gjatë
3 ligje interesante do të miratohen gjatë këtij viti në Zvicër Viti 2020 do të sjellë shumë ndryshime domethënëse në ligjet e Zvicrës, në disa fusha të ndryshme. Së fundi, shteti z
INTERESANTE/ Pse kirurgët nuk veshin asnjëherë të bardha në sallën e operimit A keni menduar ndonjëherë se përse doktorët veshin mantel të gjelbër ose të kaltër gjatë kohës që janë në dhomën e operi
Sot të gjithë pushim, por jo Premierliga (FOTO LAJM) Si me çdo 1 janar, edhe sot, Premierliga zhvillon ndeshjet e radhës. Gjatë ditës së sotme zhvillohet nëntë ndeshje te
Reali dëshiron ta mbajë në skuadër Jamesin Mesfushori ofanziv kolumbian do të mbetet në "Santiago Bernabeu" së paku deri në fund të këtij sezoni Real Madridi nu
E kuqe dhe jeshile? Historia që fshihet pas ngjyrës së festave Nuk është se një ditë, ngjyra e kuqe dhe e gjelbër u shpallën ngjyrat e Krishtlindjeve. Ka një histori të gjatë dhe
Po shkëlqen në MLS, Barcelona bën ofertë për Carlos Velën Barcelona ka bërë një veprim befasues për ish futbollistin e Arsenalit, Carlos Vela madje këtë e ka konfirmuar shoku i f
Bikini me babagjysha dhe elf, kështu festohet Krishtlindja në Australi (FOTO LAJM) Një numër i madh njerëzish u mblodhën në plazhin e Sidneit për të festuar Krishtlindjet. Bondi Beach u mbush plot me
10 fakte interesante për zemrën: E qeshura na zgjat jetën Ilaçi më i mirë i zemrës është e qeshura Një e qeshur ‘me shpirt’ mund të qarkullojë 20% më shumë gjak në të gjithë t
Studim interesant për personat që hanë ushqim djegës Personat që konsumojnë më shumë ushqime të djegësta kanë 40% më pak rrezik për infarkt në zemër. Të hani ushqim te dj
10 fakte interesante për dhjetorin dhe festat që nuk i dinim 1.Muaji dhjetor e ka marrë emrin nga fjala latine “decem” që ka kuptimin 10, pasi dhjetori ishte muaji i 10-të në kalend
Si lindi historia e Babagjyshit Regjistrimet e para të këtij shenjtori, peshkopi dhe mirëbërësi me origjinë nga Azia e Vogël, datojnë nga shekulli 4 pas
Nga e qeshura me "shpirt" deri tek rrahjet e saj, 10 fakte interesante për zemrën Ilaçi më i mirë i zemrës është e qeshura Një e qeshur ‘me shpirt’ mund të qarkullojë 20% më shumë gjak në të gjithë t
"El Clasicco", disa statistika interesante që duhet ti dini Nëse ka ndonjë ndeshje që prodhon shumë statistika dhe analiza interesante para se të fillojë ndeshje, atëherë kjo është
Po shkëlqen në MLS, Barcelona i bën ofertë Velas Sulmuesi i rrezikshëm e kaloi një sezon të jashtëzakonshëm me ekipin Los Angeles FC në ligën MLS. Ai mund t’i bashkohet
Këngëtarja e njohur zbulon pse pinte alkool para çdo interviste dhe performance (FOTO LAJM) Ellie Goulding pranoi se ka pirë një gotë alkool para intervistave dhe performancave për t’u dukur “më e çmendur ose më