999 rezultate për

sant

Ranieri ka një propozim interesant: Nëse do luhen 3 ndeshje në javë, të bëhen 5 zëvendësime Serie A po kërkon me çdo kusht të rifillojë sezonin, edhe pse situata nga Koronavirusi në Itali mbetet delikate. Kës
"U hodha me parashutë në Shqipëri në një mision sekret”, zbulohen pjesë nga ditari i "diversantit" Publikohet historia e panjohur e Zef Lukës nga Shkodra, i cili në 1946 u arratis nga Shqipëria për në Greqi, ku qëndroi
"Fenomeni", Beckham, Carlos dhe Figo bisedojnë live, zbulohen detaje interesante (VIDEO) Të mërkurën mbrëma, Luis Nazario Da Lima Ronaldo zhvilloi bisedë LIVE përmes videos me ish yjet e futbollit. Në bised
Bluza e duhur në kohën e duhur, këto janë rastësitë më komike (FOTO LAJM) Rastësia është mbreti i botës. Fotot e mësiperme janë vërtetë interesante, pasi tregon 18 persona që kishin veshur b
Arsyeja interesante që e bëri Dermakun të zgjidhte Parmën Kastriot Dermaku do ta mbajë mend gjatë sezonin 2019-2020 pasi ky i fundit ishte sezoni i debutimit të tij në Serie A.
Ndërron jetë vëllai i legjendës Pele Ndahet nga jeta vëllai i legjendës së futbollit, Pele. Zoca ka vdekur në moshën 77-vjeçare ku prej ditësh ishte i sht
Tjetër veprim i madh nga Reali, shndërron stadiumin në qendër furnizimi me pajisje mjekësore Real Madrid vazhdon të përkulet në luftën që qyteti i tyre ka kundër Covid-19. Klubi i bardhë sapo ka komunikuar se k
Juventusi nis bisedimet me Santos për yllin brazilian Juventus tashmë ka filluar negociatat për lojtarin Kaio Jorge. Skauadra braziliane, Santos, ka konfirmuar se ata tash
HOROSKOPI/ Ju pret një ditë interesante, sot mos e lini t'ju ikë kot Dashi Në dashuri duhet të tregoheni të kujdesshëm, të paktën edhe për disa ditë. Në dashuri do të jetoni diçka të buk
Juventusi po vëzhgon me vëmendje yllin e Santosit Juventus po e vëzhgon me vëmendje yllin e Santos, Kaio Jorge, me gjigantët e Serie A në mesin e ekipeve që mendojnë të p
Messi nuk ka shënuar asnjë gol në "El Clasico" që kur Cristiano Ronaldo u transferua te Juventusi Real Madridi e mposhti Barcelonën 2-0 në fundjavën që shkoi me rezultat 2-0 në Santiago Bernabeu. El Clasico i 180-të
Ronaldos si ndahet zemra nga Reali, i pranishëm sot në "Santiago Bernabeu" (VIDEO) Luhet "El Clasico", një ndër ndeshjet më të mëdha në Botë dhe që shumë pak mund të rezistojnë pa e ndjekur, as Cristiano
Më në fund një lajm i mirë Barcelonën, Alba gati për "El Clasicon" Quique Setién ka ftuar 18 futbollistë për ndeshjen e së dielës me Real Madridin në ‘Santiago Bernabéu’. Ndeshja që zh
Hidhet shorti i Europa League, këto janë çiftet Është hedhur, shorti i 1/8-ave të Ligës së Europës, që ka nxjerrë përballje tepër interesante dhe të forta. Interi i
De Bruyne optimist: Mund ta mposhtim Realin në "Santiago Bernabeu" Mesfushori i Manchester City-t, Kevin De Bruyne është besimplotë se skuadra e tij mund ta mposhtë Real Madridin në "Sant
CHAMPIONS/ Dy ndeshjet interesante të ditës së sotme Pas dy super ndeshjeve të mbrëmshme, Champions vazhdon edhe sonte me dy ndeshja interesante. Befasia e këtij raundi,
Guardiola tek Juventus, flet Del Piero: Do të ishte interesante ta shikonim në Itali Edhe pse ka kontratë me Manchester City-n deri në vitin 2021, nuk është e thënë që Pep Guardiola të qëndrojë deri në fun
Bluza e duhur në kohën e duhur, këto janë rastësitë më komike (FOTO LAJM) Rastësia është mbreti i botës. Fotot e mësiperme janë vërtetë interesante, pasi tregon 18 persona që kishin veshur bluzë
Juventusi dëshiron "Firminion e ri", Santos kërkon 50 milion euro Juventusi është gjithmonë shumë i kujdesshëm përsa i takon merkatos në Europë dhe jo vetëm. Bardhezinjtë, pasi kanë sigu
"Takime mjaft të favorshme dhe interesante", si do të nisë java për të lindurit e çdo shenje Dashi Ju pret një ditë pozitive në dashuri në sajë të ndikimit të favorshëm të Venusit dhe Hënës. Parashikohen takime