999 rezultate për

sant

Takime erotike të fshehta! Fundjavë interesante për yjet sipas astrologes Meri Shehu Dashi Në mendjen tuaj do keni argëtimin daljet dhe shijimin. Ndërkohë mund të jeni të paqartë në lidhje me ndjenjat ose
Komandot greke rrethojnë fshatin turk, alarm tek banorët (FOTO LAJM) Një numër i madh i forcave komando greke janë duke kryer një stërvitje me armatim të vërtetë në fshatrat e banuara prej
Ndeshjet e sotme të Europa League Europa League do të zhvillojë katër ndeshje interesante sot (e enjte) në kuadër të takimeve të fazës së 1/8-tës. Dje
"Na spiunuan dhe Sigurimi na rrethoi te Ura e Karmës", dëshmia e ish-diversantit parashutist Publikohet historia e rrallë dhe e panjohur e Ndue Mëlyshit me origjinë nga Mirdita, ku i ati i tij, Gjoni ishte bajrakt
"Në bazën e CIA-s na dërgoi Blloku Indipendent, por piloti gaboi", dëshmia e ish-diversantit parashutist Publikohet historia e rrallë dhe e panjohur e Ndue Mëlyshit me origjinë nga Mirdita, ku i ati i tij, Gjoni ishte bajrakt
Dëshmia e 109 vjeçarit ish- diversant: Misionet tona sekrete në Shqipëri nga Italia e Jugosllavia Publikohet historia e rrallë dhe e panjohur e Ndue Mëlyshit me origjinë nga Mirdita, ku i ati i tij, Gjoni ishte bajrakt
10 momentet më qesharake të politikanëve kosovarë (VIDEO) Gjatë viteve përveç se përfaqësuan popullin, politikanët kosovarë ndër të tjerash gjetën kohë edhe për batuta duke kriju
HOROSKOPI/ Kjo e shtunë do të jetë mjaft interesante, përgatituni Dashi Gjatë kësaj dite do të ketë rikuperim të ndjeshëm dhe një horoskop shumë më i përmirësuar në raport me ditët e
Getoari feston ditëlindjen dhe Marina u kujdes ta surprizonte kështu në mesnatë (FOTO LAJM) Ditën e sotme reperi Getoar Selimi feston 38-vjetorin e lindjes. Si në çdo festë dhe rast tjetër Marina është kujdesu
Chelsea prezanton fanellat e reja, mjaft interesante (FOTO LAJM) Dhe skuadra e Frank Lampard gjatë ditës së sotme ka publikuar se si do duken fanellat vendase për sezonin e ri. Fanel
Kush është "bashkëpunëtori" i dyshuar në ekzekutimin e Santiago Malkos që mori letrën nga OFL Operacioni Forca e Ligjit i ka dërguar formularët për deklarimin e pasurisë tre personave Eftim Ziko, Nikolla Panariti,
Mercedes-AMG A45 S në një duel interesant me Audi RS4 Avant (VIDEO) Në garën e radhës kemi dy makina shumë të fuqishme. Një Mercedes-AMG A45 S dhe Audi RS4 Avant, dhe rezultati është mjaft
E konfirmuar, Santos rinovon me Portugalin Fernando Santos, trajneri fitues i Euro 2016 dhe i Nations League, do të qëndrojë në krye të kombëtares së Portugalisë d
Presidenti i Napolit tregon detaje interesante: Në ditëlindjen e Ancelottit vendosa për Gattuson Pas lamtumirës së Sarrit, De Laurentiis vendosi t’ia besojë stolin një trajneri të madh, Carlo Ancelotti. Presidenti i N
Santiago Bernabeu po merr pamje tjetër, shikoni punimet e fundit (VIDEO) “Santiago Bernabeu” po merr pamje tjetër. Që kur futbolli është ndërprerë për shkak të COVID-19, Real Madridi ka nisur r
Nga zhdukja e Remzi Hoxhës, tek ekzekutimi i Artan Santos: Vrasjet që tronditën Shqipërinë Në 29 vite sistem demokratik, biznesi shpesh është goditur, jo vetëm nga “humbjet ekonomike”, por humbjet e jetëve. Kush
Bruno Fernandes zbulon një prapaskenë interesante: Qava kur Manchester United bëri ofertë Bruno Fernandes ka zbuluar se ai u mbush me lot pasi mësoi për transferimin e tij te klubi i madh anglez, Manchester Uni
Duka: Rinisje interesante, shpresoj ta mbyllim me tifozë Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka, në lidhje direkte, për emisionin Fair Play foli për javën e
Jorginho te Juventusi? Agjenti jep detajet e fundit Kampionët e Serisë A Juve raportohet se janë të interesuar të ribashkojnë trajnerin Maurizio Sarri me Jorginho në Torino
Chelsea ka një kërkesë interesante për Premier League: Të lejohen 9 lojtarë në pankinë Chelsea ka bërë një kerkesë në Premier League për rritjen e numrit të lojtarëve në pankinë. Kjo do të bënte që numri