999 rezultate për

sant

Thiago zbulon një traditë interesante që e ka hasur në dhomat e zhveshjes të Liverpool Përforcimi më i ri i Liverpoolit, Thiago Alcantara, ka zbuluar një prapaskenë shumë interesante që ai e ka hasur në korr
13 fakte interesante për mbretëreshën Elisabeth II të Britanisë Mbretëresha Elizabeth ka lindur në 21 Prill 1926 në Londër dhe u bë mbretëresha e Britanisë së Madhe dhe Irlandës Verio
Gjyqtari i njohur italian gjendet i vdekur në shtëpi bashkë me të dashurën Gjyqtari i njohur italian, Daniele De Santis bashkë me të dashurën e tij janë gjetur të vdekur në banesën e tyre në Lecc
Futbollisti i dytë shqiptar që i bashkohet Romës, 10 fakte interesante për Marash Kumbullën Gjigandi i Kombëtares Shqiptare, Marash Kumbulla, ditën e djeshme zbarkoi në Romë. Mbrojtësi i cili vetëm pas një vi
Interi "peshkon" në Brazil, synohet talenti i Santosit Teksa Conte kërkon lojtarë me eksperiencë për Interin për sezonin e ri, drejtuesit nuk kanë lënë pas dore edhe interesim
"Mirësevjen" në gjuhën shqipe, klubi francez prezanton Celinën (VIDEO) Dijon ka zyrtarizuar blerjen e Bersant Celinës nga Swansea City. Mesfushori ofensivë kosovar ka nënshkruar kontratë katë
Celina "divorcohet" nga Swanse, gjen klubin e ri Bersant Celina është shumë pranë nënshkrimit me klubin e ri. Bersant Celina do ta vazhdojë karrierën në Ligue 1 të Fr
Fakte interesante për jetën e Nënë Terezës! 4 vite më parë, Nënë Tereza u kthye në shenjt të Kishës Katolike, pasi Papa Françesku njohu mrekullinë e dytë të saj, at
Formacionet zyrtare të supersfidës Gjermani-Spanjë Liga e Kombeve nis sot rrugëtimin e saj me disa ndeshje shumë interesante ku sigurisht për tifozët shqiptarëe spikat ajo
Puthja e parë? Dua Lipa i tregon të gjitha pa hezituar (FOTO LAJM) Këngëtarja shqiptarja Dua Lipa u është përgjigjur 30 pyetjeve në një sfidë interesante për “Ë Magazine”. Ajo ka hipur mb
19 vite më parë, Arbana Osmani nuk harron kujtimet me Edi Ramën (FOTO LAJM) Teksa ka zhvilluar një mini-intervistë në Instagram, mes pyetjeve të shumta rreth shtatzanisë, veshjeve dhe ushqimeve, i
Fakte interesante rreth aplikacionit shqiptar dua.com dua.com është platformë sociale e cila ka për qëllim bashkimin e shqiptarëve kudo në botë përmes dashurisë, ndihmës dhe
Nga aksesorët tek abazhurët, ide interesante për të ripërdorur rrobat që nuk i vishni më (FOTO LAJM) Sipas statistikave, 1/3 e gardërobës sonë nuk përdoret. Dhe hidhet poshtë. Dollapet tona janë plot me gjëra që nuk i ves
CR7 rikthehet në Continassa, Santos e thërret për sfidat e Nations League Cristiano Ronaldo rikthehet në bazë. Kampioni portugez, i cili do të jetë sulmuesi kryesor i Juventusit edhe në epokën e
I hapën dyert nga keqardhja, mysafiri përdhunon dhe zhduk vajzën 9-vjeçare Fqinji përdhunoi dhe vrau vajzën nëntë vjeçare dhe më pas e hodhi trupin e saj në det. Prindërit e vajzës i kishin ha
Covid-19 rrit diabetin te fëmijët, studimi i fundit zbulon të dhëna interesante Një studim i ri në Britani ka zbuluar se ekziston një lidhje e mundshme mes COVID-19 dhe zhvillimit të diabetit të tipit
9 ndodhi interesante që ndodhin në trupin tuaj gjatë gjumit (FOTO LAJM) Ne vendosëm të hetojmë më tej këtë temë interesante. Këtu janë nëntë gjërat më kurioze që i ndodhin trupit tuaj kur
Disa ide interesante për të ripërdorur rrobat që nuk i vishni më (FOTO LAJM) Sipas statistikave, 1/3 e gardërobës sonë nuk përdoret. Dhe hidhet poshtë. Dollapet tona janë plot me gjëra që nuk i ves
Takime erotike të fshehta! Fundjavë interesante për yjet sipas astrologes Meri Shehu Dashi Në mendjen tuaj do keni argëtimin daljet dhe shijimin. Ndërkohë mund të jeni të paqartë në lidhje me ndjenjat ose
Komandot greke rrethojnë fshatin turk, alarm tek banorët (FOTO LAJM) Një numër i madh i forcave komando greke janë duke kryer një stërvitje me armatim të vërtetë në fshatrat e banuara prej