999 rezultate për

sant

HOROSKOPI/ Ditë interesante për ata që janë të dashuruar, surprizat e së dielës Dashi Kini kujdes në ditët në vijim në lidhje me shëndetin tuaj sepse ndiheni të lodhur. Në dashuri, megjithatë, çift
Serie A premton spektakël sot me super sfidat, Inter-Napoli dhe Juve-Atalanta Në Itali nuk ka kohë për ndalesa dhe në Serie do të luhet çdo tre ditë deri në datën 23 dhjetor. E mërkura është dita e
CHAMPIONS/ Këto janë ndeshjet e ditës së sotme, kryesorja Barcelona – Juventus Sonte (e martë) do zhvillohen tetë derbi interesant në kuadër të xhiros së fundit të fazës së grupeve në Ligën e Kampion
E kuqe dhe jeshile? Historia që fshihet pas ngjyrës së festave Nuk është se një ditë, ngjyra e kuqe dhe e gjelbër u shpallën ngjyrat e Krishtlindjeve. Ka një histori të gjatë dhe
Mos i urreni ditët me shi, 5 mënyra interesante si të argëtoheni (FOTO LAJM) Ditët me shi janë mjaft të urryeshme për shumë prej jush. Ato shpesh konsiderohen si të mërzitshme dhe të lodhshme. Sido
Çfarë autgoli në ndeshjen, Liverpool-Leicester (VIDEO) Liverpool ka kaluar në epërsi ndaj Leicester. Evans realizoi në minutën e 21, por në portën e gabuar. Ky ishte një
Ylli i Slazburgut i gatshëm për tu transferuar në "Santiago Bernabeu" Real Madridi është afër që në janar të përforcojë skuadrën me yllin e RB Salzburgut, Dominik Szboszlai. "Los Blancos"
Policia italiane përdorë Lamborghini për të transportin urgjent të organeve (VIDEO) Video interesante/ ja si i transporton organet e donuara policia italiane. Shumë shtete përdorin metoda të ndryshme t
Disa fakte interesante rreth gjakut që nuk i dini Të gjithë e dimë që sistemi ynë i gjakut është me të vërtetë i komplikuar, prandaj është e rëndësishme të kujdeseni për
Santos shpall listën e lojtarëve, 50 vite që nuk ndodhte te Portugalia (FOTO LAJM) Java e ardhshme rikthen ndeshjet e kombëtarëve. Portugalia do të zbresë tre herë në fushën e blertë gjatë muajit nëntor.
Santiago Bernabeu bëhet me tunel, punimet po vazhdojnë (FOTO LAJM) Real Madrid ka treguar për zhvillimin e fundit rreth rinovimit të Santiago Bernabeut, ku nuk mungon edhe një tunel i mad
Pesë detaje interesante që ndoshta nuk i dini për Zizu Zidane Ka shumë pak që mund të thuhet për trajnerin e Real Madridit, Zinedine Zidane që në vitet e fundit ka shkëlqyer. Tekn
Nga e qeshura me "shpirt" deri tek rrahjet e saj, 10 fakte interesante për zemrën Ilaçi më i mirë i zemrës është e qeshura Një e qeshur ‘me shpirt’ mund të qarkullojë 20% më shumë gjak në të gjithë t
Nga e qeshura me "shpirt" deri tek rrahjet e saj, 10 fakte interesante për zemrën Ilaçi më i mirë i zemrës është e qeshura Një e qeshur ‘me shpirt’ mund të qarkullojë 20% më shumë gjak në të gjithë t
Muri i egërsirave, këto kafshë nuk pyesin për vijën kufitare (FOTO LAJM) Është vija kufitare që ndan jo vetëm dy shtete, por edhe dy botë, Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe Meksikën. Por,
CHAMPIONS/ Këto janë 8 ndeshjet interesante të ditës së sotme (FOTO LAJM) Champions League vazhdon sot me 8 ndeshje mjaft interesante. Nga ora 18:55 do të zhvillohen dy ndeshje interesante. P
Liverpool gjen pasuesin e Virgil van Dijk Sipas gazetarit italian, Fabio Santini, Liverpooli është një hap para të gjithëve për të siguruar shërbimet e mbrojtësit
Santosi prish kontratën me Robinhon, zbulohen bisedat e përdhunimit të shqiptares Klubi brazilian i Santosit raportoi se ka prishur kontratën me Robinhon, për shkak të presionit të madhe nga fakti që su
Batuta interesante e mesfushorit të Juventusit: Pirlos edhe sot nuk ja merr dot topin Weston McKennie është pa dyshim një blerje e goditur e Juventusit për mesin e fushës. Mesfushori amerikan i ka tregua
SPAK mbyll hetimet për ekzekutimin e Santiago Malkos, çon në gjykatë Blendi Tetën SPAK ka mbyllur hetimet për vrasjen e Santiago Malkos dhe ka dërguar në gjykatë Blendi Tetën. Prokurori Behar Dibra,