999 rezultate për

sant

KUPA E SHQIPËRISË/ Hidhet shoti i çerekfinaleve, këto janë çiftet interesante Është hedhur paraditen e sotme, shorti për fazën çerekfinale të Kupës së Shqipërisë 2020-2021. Ky short u zhvillua në
CHAMPIONS/ Këto janë dy super përballjet e ditës së sotme Sonte (e mërkurë) do zhvillohen edhe dy ndeshje tjera mjaftë interesante në kuadër të fazës së eliminimit direkt në Ligë
Wenger tregon momentin interesant kur Mbappe ishte gati të firmoste për Arsenalin Trajneri legjendar i Arsenalit, Arsene Wenger, ka folur në beIN Sport për formën fantastike të sulmuesit francez, Kylian
LIGA EVROPËS/ Rikthehet dhe sjell ndeshje spektakolare Pas Ligës së Kampionëve edhe Evropaliga do të rikthehet me super ndeshje gjatë ditës së sotme. Liga e Evropës ka tre
Babai i Santiago Malkos kërkon drejtësi: Pse policia nuk ka kapur autorët? Babai i ish-efektivit 27-vjecar Santiago Malko të vrarë në gusht të 2019 ka thënë sot para trupës gjykuese se lajmin e r
Champions vazhon sot me dy ndeshje shumë interesante Ditën e sotme Champions League vazhdon me dy ndeshje shumë interesante. Ndeshja më interesante do jetë mes Sevillas d
Fillim i fuqishëm i Thomas Tuchel me Chelsea Thomas Tuchel e ka nisur mjaft mirë aventurën te Chelsea. Blutë sonte siguruan çerekfinalen e Kupës së Anglisë duke m
Nuk është Don Xhoni! Reperi shqiptar e pranon: Më rrahu Finem me 7 shokë! (VIDEO) Mbrëmjen e djeshme u publikua në media një video ku një i ri dhunohej nga një grup djemsh. Pas videos u aludua se sh
Ky shtet u ofron para turistëve që e vizitojnë Një qytet i vogël në Kaliforni me një industri turizmi të goditur rëndë nga pandemia, po u ofron vizitorëve 100 dollarë
Strakosha sheh nga Bundesliga: Dortmund? Do të gënjeja po të thosha që nuk më intereson Thomas Strakosha ka dhënë sot sinjalin më të qartë se po mendon lamtumirën nga Lacio. Portieri i pëfraqësueses shqip
HOROSKOPI/ Do të jetë një ditë interesante për ndjenjat, mos i lini pas dore Dashi Në dashuri, planifikoni diçka të re me partnerin tuaj. Edhe në punë, gjërat mund të fillojnë përsëri: më e keqj
Santiago Bernabeu do të rihapet me risi (VIDEO) Stadiumi “Santiago Bernabeu” është duke marrë formë dhe në të po punohet intensivisht. Klubi madrilen nuk ka dashur q
Tesla "cabriolet", modeli i bukur i veturës elektrike (FOTO LAJM) Industria e automobilave mund të ketë humbur imagjinatën e saj të dizajnit në vitet e fundit, por krijuesit italianë po
Flet dëshmitari okular i vrasjes së Santos: Isha 6-7 metra larg, ekzekutori ishte i shkurtër Në distancë prej 6-7 metrash nga skena e krimit ndodhej punonjësi i policisë rrugore Tonin Qepuri. Detyra e tij ishte mb
Hoxha i rikthehet dosjes së bujshme, thirrje SPAK-ut: A ke kurajo të hetosh për Santon? Dosja e vrasjes së Artan Santos në Tiranë, rreth 6 vite më parë është një ndër dosjet e pazbardhura më të bujshme në ven
Enkel Demi rrëmben çmimin e rëndësishëm si "Tom Kuka" me orën e tij të ligë Akademia Kult ka kurorëzuar fituesit e edicionit të 16 me çmimet Kult, pavarësisht moszhvillimit të një ceremonie, për s
De Santis pësoi aksident, ish-portieri i Juventusit dhe Romës i shpëton vdekjes Morgan De Santis tashmë është jashtë rrezikut për jetën, pas aksidentit automobilistik të pësuar ditën e djeshme. Ish
Kalendari: Premier League vijon sot me ndeshje mjaft interesante Premier Liga angleze rikthehet sot me disa ndeshje interesante në javën e 16. Arsenal luan ndaj Brighton. “Topçinjtë”
Premier League vazhdon edhe sot me dy duele interesante Java e 15-të e Premier League i ka lënë menjëherë vend raundit të 16-të, i cili do të nisë këtë të hënë me 3 sfida shumë
Perez tregon se kur do të jetë gati "Santiago Bernabeu" (VIDEO) Real Madridi deri me tani kanë shpenzuar 100 milionë euro nga 570 milionë të kërkuara për të ndërtuar stadiumin “Santiag