999 rezultate për

sane

9 vjeçari rimartohet për herë të dytë me 62 vjeçaren, qetësoi shpirtrat e gjyshërve Një 9 vjeçar është martuar për herë të dytë me një 62 vjeçare, kjo vetëm për të qetësuar shpirtrat e gjyshërve të tij.
Lajme të mira nga Corina: Schumi po përmirësohet Shtatë herë kampioni i botës në Formula 1, Michael Schumacher po përmirësohet dalëngadalë. Lajmin e konfirmon bashkëshor
Ministrja Rasane vizitë në Maqedoni Në Maqedoni do të qëndrojë për një vizitë zyrtare një delegacion i Ministrisë së Punëve të Brendshme të Finlandës, me në
Dallas Maverics kampion të NBA Skudra teksane ajo e Dallas Mavericks është shpallur kampion i NBA për të parën herë në historinë e saj pasi ka mundur n
Goleadë në grupin F Grupi F ka qënë dhe grupi I golave të shumtë në këtë mbrëmje të Europa League. Palermo ka pësuar një humbje surprizë në
Mosanëtarësimi në NATO dhe BE, i kushton Maqedonisë 1 miliard euro Maqedonia me humbje të mëdha në shumë fusha e sidomos në atë ekonomike, analistët ekonomik me mendime të njëjta. Maqedon
Deshtimi me i madh mosanetaresimi ne NATO Mosmarja e ftesës për në NATO shënoi dështimin më të madhe për Maqedonin gjat&eu
Sulejmani: Mosanetaresimi ne BE dhe NATO do te jete nje zhgenjim i madh Duke folur për çështjen e pazgjidhur të emrit me Greqinë, analisti Sulejmani për ALSAT t