999 rezultate për

sane

Goleadë në grupin F Grupi F ka qënë dhe grupi I golave të shumtë në këtë mbrëmje të Europa League. Palermo ka pësuar një humbje surprizë në
Mosanëtarësimi në NATO dhe BE, i kushton Maqedonisë 1 miliard euro Maqedonia me humbje të mëdha në shumë fusha e sidomos në atë ekonomike, analistët ekonomik me mendime të njëjta. Maqedon
Deshtimi me i madh mosanetaresimi ne NATO Mosmarja e ftesës për në NATO shënoi dështimin më të madhe për Maqedonin gjat&eu
Sulejmani: Mosanetaresimi ne BE dhe NATO do te jete nje zhgenjim i madh Duke folur për çështjen e pazgjidhur të emrit me Greqinë, analisti Sulejmani për ALSAT t