999 rezultate për

sane

Nuk është Rihana por e dashura e Leroy Sané (FOTO LAJM) Ylli 22 vjeçar, i Gjermanisë, Leroy Sané ka marrë disa ditë leje nga trajneri LoW për shkak se do të behët baba. San
Kjo është arsyeja pse Sane "braktisi" Gjermaninë Talenti 22 vjeçar, Leroy Sané padyshim që është e ardhmja e futbollit gjerman dhe një nga lojtarët më të rëndësishëm të
Sane largohet papritur nga Gjermania Leroi Sane është larguar në mënyrë të papritur nga grumbullimi me Gjermaninë. Ylli i Manchester Cityt, për të cilin u
Telenti 22 vjeçar braktis Gjermaninë Gjermania nën udhëheqjen e LoW, ka bërë një paraqitje mjaftë dinjitoze kundër Kampionëve të Botës, Frnacës ditën e djesh
U ftua në kombëtare, Kroos i jep disa këshilla Sanes Leroy Sane ishte një nga mungesat më të mëdha të skuadrës së Gjermanisë në Kupën e Botës. E gjitha kjo erdhi për shkak t
Leroy Sane zbardh biseden me trajnerin Low që e la jashtë listës së Botërorit Vendimi i trajnerit gjerman, Joachim Low, për të lënë jashtë kombëtares talentin e Manchester Cityt, Leroy Sane, ishte n
Guardiola del kundër Low: Bëri gabim të madh me këtë lojtarë Trajneri Pep Guardiola ka dal kundër trajnerit të Gjermanisë , LOW duke thënë se ky i fundit ka bërë gabim të madh që nu
Gjermania po humbet ndaj Meksikës, Sane: I kam gishtat e kryqëzuar Mesfushori i Mançester Sitit, Lori Sane u la jashtë nga trajneri Joakin Lëv. Zgjedhja e tekniku gjerman bëri bujë të mad
Loew nuk e grumbulloi për Botëror, ku gjendet tani talenti i Gjermanisë (FOTO LAJM) Një nga surprizat më të mëdha në këtë prag Botërori ka qenë lënia jashtë kombëtares gjermane e talentit Leroy Sane. Y
Hummels kritikon ashpër Sane: Ti nuk je si Muller Leroy Sane është konsideruar si lojtari më i mirë i ri në Premier League duke shënuar 10 gola dhe duke dhënë 15 asistime
Sane i drejtohet Walkerit: Je me fat që nuk do të luash kundër meje Trajneri i Gjermanisë, Joachim Low, publikoi listën me 23 futbollistët e ftuar për Botëror të hënën, duke i habitur të g
Low shpjegon pse la jashtë Botërorit Sane-n Tekniki i Gjermanisë, Joachim LöW pas publikimit të listës me 23 futbollistët që do të merrte në Rusi për Botëror ka shp
Reali nuk dëshiron vetëm Salah nga yjet e Premier Leagues por edhe talentin tjetër Sipas Don Balon Mohamed Salah dhe Leroy Sane lidhen ngushtë me një transferim të mundshëm në Santiago Bernabeu. Reali
Sane shpallet talenti më i mirë i vitit në Premier League Leroy Sane është zgjedhur so ‘PFA Lojtari i Ri i Vitit’ në futbollin anglez për sezonin 2017/18. Ai la pas Harry Kan
Jesus tregon arsyen pse u eleminua City Në fund të pjesës së parë pranë rezultatit 1-0 për Cityn ishte gjyqtari që anuloi një gol për vendasit që sipas Jesusit
Formacionet zyrtare: Gjermani - Brazil Gjermani dhe Brasili do të luajnë sonte me njëra-tjetrën në miqësoren e luksit që do luhet në "Olympiastadion" të Berlin
Rritet vlerat e lojtarëve me performanca pozitive, Sane kalon Mbappen Sipas CIES, çmimi e disa lojtarëve janë rritur nga performanca e tyre këtë sezon. Sipas tyre Mohamed Salah, kushton 74.
Guardiola: Jam i befasuar me rekuperimin e tij Trajneri i Manchester City, Pep Guardiola, është befasuar me rikuperimin e shpejtë të anësorit gjerman, Leroy Sane, i ci
Guardiola: Sane është afër rekuperimit Leroy Sane i cili u lëndua para dy javë nga një dëmtim shumë i rrezikshëm, që për të mund të ishte fatal, dhe tekniku i
Guardiola konfirmon mungesën e gjatë të Sanes Pep Guardiola ka konfirmuar se sulmuesi, Leroy Sane, do të mungojë gjashtë javë. Trajneri e bëri konfirmimin në një k