999 rezultate për

sane

Bayern Munchen me ofertë të re për Sane Christian Falk nga ‘Bild’ pretendon se klubi bavarez ka dërguar një ofertë prej 36 milionë funte te kampionët e Anglisë,
I lidhur me "Sanemin"? Çfarë thotë aktori i njohur turk (FOTO LAJM) Aktorja Demet Ozdemir të cilën e njohim si “Sanem”, nga seriali “Erkenci kus”, së fundmi po përflitet se ka nisur një li
Bayerni po nis një epokë të re, pas Sane synon edhe Havertz Uli Hoeness, president nderi i Bayern Munich, i ka hapur dyert Kai Havertz-it, ylli i Bayer Leverkusen. "Do të na pël
Sane i thotë "JO" Liverpoolit, dëshiron vetëm Bayernin Leroy Sane i mbyll derën Liverpoolit, duke deklaruar se nuk është i interesuar për një kalim të mundshëm te klubi nga Me
Manchester City është i gatshëm të heqë dorë nga shërbimet e Sane Manchester City ka shprehur gatishmërinë për të nxjerrë në shitje Leroy Sane nëse me këtë të fundit nuk arrihet një marr
BILD e bën të kryer: Sane ka arritur marrëveshje me Bayernin Bayern Munchen ka kohë që është i interesuar për mesfushorin e Manchester Cityt, Leroy Sane. Sipas gazetës së madhe g
Heynckes: Çmimi i Manchester City për Sane është i pajustifikueshëm Ish-trajneri i Bayern Munich, Jupp Heynckes mendon se çmimi i vendosur nga Man City për Leroy Sane është shumë i lartë.
Bayerni e ka ndarë mendjen për Sane, Flick e bind me një telefonatë Bayern Munich i rikthehet fuqishëm pistës Leroy Sane. Telenovela që ka nisur që verën e kaluar nuk ka përfunduar ende se
Çfarë nuk tha për Sanemin, Xhani pendohet dhe habit me veprimin e fundit (FOTO LAJM) Raporti i dy aktorëve turq, Demet Ozdemir dhe Can Yaman ka qenë shumë i komentuar gjatë xhirimeve të serialit “Erkenci K
Probleme pas ndarejs, "Sanem" përplaset publikisht me "Xhanin": Egosit “Sanem” dhe “Xhan”, dy protagonistët e serialit shumë të ndjekur “Një puthje në errësirë”, gjatë xhirimeve u përfolën pë
2 muaj pasi u zbulua lidhja, "Sanem" ndahet nga biznesmeni turk (FOTO LAJM) Aktorja turke Demet Ozdemir është shumë e komentuar në mediat turke, sidomos për jetën e saj private. Gjatë xhirimev
Sane kthehet në stërvitje, Guardiola vendos mos e rrezikojë Trajneri i Manchester City-t, Pep Guardiola ka folur mbi rikthimin e Sane nw stwrvitje. Spanjolli u shpres se gjermanit
Leroy Sane drejt Bayernit Mediat gjermane raportojnë për një largim të mundshëm të Leroy Sanes nga Manchester City në drejtim të Bayern Munchenit.
Bayerni heq dorë nga Sane Drejtori sportiv i Bayern Munichut, Hasan Salihamidzic, e ka përjashtuar mundësinë e transferimit të yllit të Manchester
Pasi doli nga qelia Aurela Gaçe ka dy fjalë për Aleksanër Gjokën (FOTO LAJM) Nuk kishte si të mungonte një foto dhe një mesazh i Aurela Gaçes, pas arrestimit të Aleksandër Gjokës dhe lirimit të tij
Guardiola e ka "piketuar" pasardhësin e Sanes Ylli gjerman i Man City me shumë gjasa do të "divorcohet" nga kampionët aktual të Premier League. Interesimi i Bayern
Ish-trajneri i Gjermanisë: Gnabry dhe Sane do ti shkatërrojnë kundërshtarët Anësorët e Gjermanisë, Serge Gnabry dhe Leroy Sane, do t’i shkatërrojnë mbrojtjet e ekipeve kundërshtarë, sipas ish-traj
Sane mund të 'divorcohet' nga City në janar Sulmuesi i krahut të majtë pritet t’i bashkohet Bayern Munichut në afatin kalimtar dimëror Manchester City pritet ta
Bayerni vazhdon interesimin për Sane, City ia bën të qartë çmimin Manchester City e ka informuar Bayern Munich, për çmimin e sulmuesit Leroy Sane. Bayern është munduar gjatë afatit ve
Bayerni nuk e ka harruar Sanen Gjiganti bavarez e do sulmuesin e krahut, Leroy Sane për sezonin e ardhshëm. Manchester City, nga ana e tij, është i gat