999 rezultate për

sane

Pas humbjes "turpëruese" në Bundesligë, Bayerni merr një tjetër lajm të keq Klubi i Bayern Munchen sot ka marr një lajm të keq. Futbollisti që u transferua në këtë merkato, Leroy Sane është lën
Plot 8 gola, Bayern e nis aty ku e la (VIDEO) Bajerni i Mynihut nuk tregon mëshirë as në javën e parë të kampionati gjerman. Kampionët e Gjermanisë dhe Europës shkatë
Mosanëtarësimi i Kosovës në INTERPOL, minus në luftimin e terrorizmit Në marrëveshjen e Uashingtonit, Kosova është zotuar se do ta shpallë Hezbollahun organizatë terroriste dhe t’i përmbushë
Interesane, çfarë i ndodh trupit pas puthjes së parë Pse dëgjojmë shpesh të thuhet se puthja e parë nuk harrohet? Tingëllon naive, por në fakt është e vërtetë. Ndjesitë që p
Sane i buzëqeshur në stërvitjen e parë me Bayern (VIDEO) Leroy Sane ka nisur stërvitjet te Bayern Munich. Sane, bashkë me qendërmbrojtësin, Niklas Sule, nisën përgatitjet për
"Mbreti" i merkatos quhet Fali Ramadani, Sane dhe Pjanic dy marrëveshjet e mëdha Juventusi tashmë po luan me ritëm të plotë ndeshje çdo 3-4 ditë, por trajneri i bardhezinjve, Mauricio Sarri, nuk mendon
ZYRTARE/ Sane firmos për Bayern, ja detajet e kontratës Bayern Munichu ka firmosur me Leroy Sane nga Manchester City. Ai ka nënshkruar kontratë 5 vjeçare me klubin e ri, tek
Hoeness: Transferimi i Leroy Sane do ta bëjë Bayern klub më tërheqës Presidenti i nderit i Bayern Munichut, Uli Hoeness ka mirëpritur marrëveshjen e tyre për sulmuesin e Manchester Cityt, L
Sane kalon edhe vizitat mjekësore te Bayerni, tani pritet firma Tashmë mungojnë vetëm detajet e fundit që Leroy Sane të quhet në të gjitha efektet një futbollist i Bayern Munich. P
Sane zbarkon në Munih për testet mjekësore Leroy Sane po kompleton transferimin te Bayern Munich. Anësori gjerman ka udhëtuar drejt Mynihut në mëngjesin e ditës
Ky do të jetë super formacioni i Bayernit për sezonin e ri (FOTO LAJM) Leroy Sane do të largohet nga Manchester City, për t’u rikthyer në Bundesligë, te Bayern Munich. Mediet në Gjermani e
Leroy Sane mbërrin në Munich për të firmosur me Bayern (VIDEO) Tashmë është pothuajse e kryer. Leroy Sane është një lojtar i Bayern Munich. 24 vjeçari sapo ka mbërritur në Munich,
Guardiola përshëndetet me Sane: Të gjithë kanë jetën e tyre Pep Guardiola ka uruar Leroy Sane për transferimin 55 milionë funtesh te Bayern Munich. Anësori gjerman do të nënshkr
Pritet të kryejë testet mjekësore te Bayerni, Sane nuk do të luaj me Cityn në Champions Futbollisti, Leroy Sane pritet që sot të arrij në qytetin e Munchenit dhe nesër të bëj testet mjekësore. Pasi të përf
E BUJSHME/ Sane është i Bayern, ja detajet e kontratës Leroy Sane do të jetë afrimi i radhës së Bayern Munchen, teksa thuhet se marrëveshja është mbyllur mes palëve. Kjo ës
Bayern Munchen me ofertë të re për Sane Christian Falk nga ‘Bild’ pretendon se klubi bavarez ka dërguar një ofertë prej 36 milionë funte te kampionët e Anglisë,
I lidhur me "Sanemin"? Çfarë thotë aktori i njohur turk (FOTO LAJM) Aktorja Demet Ozdemir të cilën e njohim si “Sanem”, nga seriali “Erkenci kus”, së fundmi po përflitet se ka nisur një li
Bayerni po nis një epokë të re, pas Sane synon edhe Havertz Uli Hoeness, president nderi i Bayern Munich, i ka hapur dyert Kai Havertz-it, ylli i Bayer Leverkusen. "Do të na pël
Sane i thotë "JO" Liverpoolit, dëshiron vetëm Bayernin Leroy Sane i mbyll derën Liverpoolit, duke deklaruar se nuk është i interesuar për një kalim të mundshëm te klubi nga Me
Manchester City është i gatshëm të heqë dorë nga shërbimet e Sane Manchester City ka shprehur gatishmërinë për të nxjerrë në shitje Leroy Sane nëse me këtë të fundit nuk arrihet një marr