999 rezultate për

samsung

Apple fiton gjyqin 120 milion dollarësh kundër Samsung Gjyqi i dytë ndërmjet "Apple" dhe "Samsung" ka përfunduar swrish nw shkoi në favor të "Apple" për 120 milionë dollarë.
Shpërthen edhe një tjetër iPhone (FOTO LAJM) Falë shpërthimeve të celularëve të Samsung Galaxy Note 7 të kompanisë koreane Samsung, tani të gjithë jemi të vetëdijsh
Pas Note 7-ës, shpërthejnë dhe makinat larëse të Samsung Problemet për gjigandin korean duket se nuk kanë të sosur. Kompania po përballet sërish me veprime ligjore pas disa rapo
Samsung/ Ekranet e ardhshëm do të kenë shtresa super-hidrofobike Samsung njofton se do të përdorë një material super-hidrofob për të ndërtuar ekranet në pajisjet e tij të ardhshme.
Ankesa drejt Samsung, tashmë për pajisjet e zëvëndësuara Samsung pas problemet të raportuara me Galaxy Note 7, filloi programin e zëvendësimit të telefonave, ku tashmë janë real
Samsung lançon modelin e ri Galaxy on7 (2016) Gjatë disa javëve të fundit, është folur mjaft për serinë e re të telefonave On të Samsung, të cilat pritet që të linçoh
Huawei Mate 9 vjen me skaner irisi Motorola ishte e para që solli këtë teknologji në pajisjet telefonike, që lejonte identifikimin e gjurmëve të gishtërinj
Disconnect ofrohet falas për iOS dhe Samsung, gjatë 7 ditëve të ardhshme Disconnect, i ofruar në Android dhe iOS, bllokon gjurmuesit të cilët ngadalësojnë shpejtësinë e brouserit tuaj dhe e për
Ndërrimi i Note 7 fillon më 21 shtator Nëse jetoni në Amerikë dhe e keni dorëzuar Galaxy Note 7, me siguri keni hamendësuar se kur Samsung do të fillojë të jap
Galaxy S7 shpërthen në duart e një gruaje (VIDEO) Samsung është duke marrë një goditje financiare sa i përket çështjes së Galaxy Note 7. Kjo ka ndikuar gjithashtu edhe në
Samsung redukton kapacitetin e baterive në 60% Projekti i ri i Samsung ka si qëllim të reduktojë fuqinë e baterive në 2.5 milionë pajisje. Ndërkohë në Britani, Sam
Po karikonte Samsung Galaxy Note 7, shpërthen në flakë makina Një makinë e tipit Jeep ka shpërthyer në flakë ndërkohë që brenda saj po karikohej një Samsung Galaxy Note 7. Një fo
Samsung vendos shkronjën “S” mbi kutitë e telefonëve të rinj Note 7 Samsung ka njoftuar zyrtarisht se tani çështja e ‘baterisë’ është zgjidhur, ajo ka zgjedhur edhe një metodë tjetër për t
Ndalohet mbajtja Samsung Note 7 në aeroplan Autoritetet në SHBA kanë marrë hapin më të padëgjuar deri më tani, duke u thënë pasagjerëve të linjave ajrore që të mos
Samsung jep më në fund përgjigje konsumatorve Samsung ka vendosur më në fund të japë një shpjegim për sa i përket problemeve të baterisë në celularin e saj të fundit.
Rripi “smart” i Samsung, nuk ju lë të shëndosheni (VIDEO) Samsung ka krijuar një produkt të ri të quajtur ‘rripi i mençur’, i cili mund të funksionojë si një ndërgjegje e dytë pë
Samsung do të përdorë teknologjinë kuantike në ekranet e tij Pikat kuantike apo ‘quantum dots’ të quajtura në botën e teknologjisë, do të jenë ata që do të revolucionojnë ekranet që
Samsung tërheq "Note 7" nga tregu, rrezikon të shpërthejë (FOTO) Samsung ka tërhequr nga tregu celularin Galaxy Note 7 për shkak të shpërthimit të baterive. Ky vendim pason raportime
Samsung tregon arsyen e problemit në Galaxy Note 7 Samsung ka përkushtimin për të prodhuar gjithmonë produkte sipas standardeve më të larta dhe ne trajtojmë me seriozitet
Apple kopjon nga Samsung skanerin e irisit iPhoni i ri që pritet të nxjerrë Apple në vitin 2017 do të ketë cilësinë e sigurisë që ofron tashmë Samsung në Note 7 me